• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
Už jenom to,že mu hrabala ve věcech.
26. lis 2008 v 09:33  • Odpověz
26. lis 2008 v 09:34  • Odpověz
Ty smajlíky patří na úryvek z básně :grinning:
26. lis 2008 v 09:35  • Odpověz
holky..vás to některou bere? Básničky a tak?Mně to přijde jak pro prvnáčky :sweat_smile:
26. lis 2008 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
Nééé.Romantik sice jsem,ale na na toto teda nééééé.Joo,v 15 jsem byla dojatá z básničky od jednoho boryše,ale to už je dlouho.
26. lis 2008 v 09:38  • Odpověz
me jednou kluk rikal basnicku a bylo mi trapne i za nej...:grinning:
hlavne basnicka neni dukaz...neskonaleeee laaasky ke me :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 09:39  • Odpověz
Ty jo,Siss-Petřík je božííííííí :slight_smile:
26. lis 2008 v 09:40  • Odpověz
jdu do prace,,,zase prijdu.. :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
ahoj,koukám ale ne v telce tu nestíhám, takže internet to jistí

Z maminek je mi nejvíc sympatická Naďa a pak Gabča. Jana je mi nesympatická. A jak psala sisstin, chlapi jsou fakt tragédi, kromě Mirka od Gabči. Já bych si nevybrala.
26. lis 2008 v 10:09  • Odpověz
jéé..ono je to v archivu...tak můžu mrknout minulej díl :sweat_smile:

jakoubka: jo..boží on je...tyran :sweat_smile:
26. lis 2008 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
jo to znám.Doma tyran,u táty andílek(že ,prý)
26. lis 2008 v 10:14  • Odpověz
Já snad začnu koukat...jako mně někdo psát básničky a kecy typu srdíčko mi říká apod. tak se pobliju a vyhodím ho :sweat_smile: Tyhle kecy mi fakt přijdou jen ubohý a oblbovací :sweat_smile:
26. lis 2008 v 10:17  • Odpověz
Lenkabu-dívej,někdy je to fakt show :grinning:
26. lis 2008 v 10:19  • Odpověz
jdu mrknout na ten minulej díl..na čem to je? Na streamu? :confused:
26. lis 2008 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
Tam někdo posral podlahu jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 10:22  • Odpověz
cooo? To nevim :sweat_smile:
26. lis 2008 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
Posral nééé do slova :grinning: .Ale jak Radim s tím druhýn vyměřovali tu podlahu a ten druhej to blbě změřil a pakjim to nesedělo.
26. lis 2008 v 10:27  • Odpověz
až Tygr usne..jestli teda..tak se na to podívám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
jj na Steamu .prima
26. lis 2008 v 10:31  • Odpověz
Já se těšila že jako fakt posral :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 11:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ted jsem se nasmala posrane podlaze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 11:17  • Odpověz
autor
To je bomba,jak se to tu slušně rozjelo !!!
No,kdo by chtěl být s Gábinou,tak si bude muset uvědomit,že to bude jakoby byl ženatej s její matkou- ta tam všemu vládne,rozhoduje,o děti se stará....-můj pocit a do toho já bych nešla ani náhodou
Radim je hrozně hodnej fajn kluk a ty zuby by podle mě spravil šikovnej zubní chirurg a pak by z něj byl docela pěknej kluk.Mirek jakž takž a ten makléř,myslim miloš by se mi zamlouval nejvíc- nejen kvůli financim ale hlavně jako jedinej z Gábininejch má vlastní názor a umí jí odporovat- ale proto by s ní nemohl žít (matka Zlatuše)

Jana-ta nebude spokojená nikdy s nikym se mi zdá, sympatický je mi Martin a ten Tomáš (st.zaměstnanec) ale jsou oproti ní moc hodní

Naďa-pohodářka,má to v hlavě srovnaný,asi už si něčím prošla( manžel jí umřel na rakovinu),nikoho neuráží ani nezesměšňuje (jako Jana). Nejvíc sympatický je mi ten Petr se psem, ten druhý co si ho vybrala je hodný,ale takový nevýrazný moula

Jméno Brian-chudák kluk,asi rodičům moc nepoděkuje až z toho bude mít rozum.
26. lis 2008 v 11:21  • Odpověz
jéé, tak to mě se makléř vůbec nezamlouvá, vždyť by s nima vůbec nebyl. A ze začátku se mi z nich nejvíc zamlouvala Gábina, ale teď mi přijde nějaká trhlá, takže fandím Janě, ta mi přijde, že se s tím nemazlí a ví co chce.
26. lis 2008 v 11:33  • Odpověz
tak že by se mnou chlap nebyl..to pro mě není žádna novinka :sweat_smile: tohle snesu v poho...ale jeho povaha je mi děsně protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes: si myslí, že když ma nějaký prachy, tak si z něj všichni sednou na prdel :sweat_smile:
26. lis 2008 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
no tak nejak...a pritom ma v hlave vyhrabano, takze prachy opravdu nejsou vsechno :zipper_mouth: :zipper_mouth:
26. lis 2008 v 11:51  • Odpověz
sisstin: jojo, přesně, přijde mi i nafoukanej. Já to myslela tak, že má na prvním místě práci a peníze. Přece jen je něco jiného a ona hledá chlapa, který s nima bude a ne který je přijede navštívit na víkend, pokud nebude zrovna někde v zahraničí. :slight_smile:
26. lis 2008 v 11:53  • Odpověz
a taky dává dost patřičně najevo, že proč on by měl např. zašroubovat nějakej šroubek, když má na to, aby si pozval řemeslníka, kterej to udělá. No sorry, já sice chápu, že někteří chlapi jsou úplně leví na dělání drobných domácích prací, ale jeho postoj mi fakt přijde divnej.
26. lis 2008 v 11:55  • Odpověz
kacka.va: čéče..já ti ani nevim..co bych chtěla...ja už jsem tak zvyklá, že se vidíme jednou za 14dní baj voko...že mi to už nevadí...a kdyby k tomu jako bonus ještě nosil hodně prachů :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už nějak neumim s žádným chlapem žít ...já si prostě dělam, co chci( jako v rámci mezí samozřejmě :sweat_smile: ) a mam svůj život už :confused:
26. lis 2008 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
siss a on je kamionak nebo tak neco? :confused:
26. lis 2008 ve 12:07  • Odpověz
ema:ne..ale nežije v CR..a maka denní 12..a pak hned noční 12ctku..takže je v práci taky imrvere..volno má jen ty dva dny..a to je tady :wink:
26. lis 2008 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.