• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
sisstin: no jo, každýmu vyhovuje něco jinýho. U nás to měl takhle manžel, že jeho táta nebyl přes týden doma a dneska spolu nemají takový vztah, jaký by měl asi otec se synem mít.
26. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz
kacka.va: tak přímo mi to nevyhovuje..já si spíš neumim představit, že by mi chlap smrděl každej den doma :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
:slight_smile: a máš čas taky na sebe, když jsi s Peťou pořád jen ty?
26. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz
kacka.va: jak jsem psala předtim, tak já bydlim s rodičema :wink: takže já mám volno pro sebe každý den..a o víkendu mám ještě víc volna :wink:
26. lis 2008 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz
kacko promin se se vmesuju ale docela me dostala veta, ze spolu nemaji takový vztah jaký by měli mít - to se řídí nejakými danými pravidly ?? :rolling_eyes: Jestli nekde jsou sem s nima... Kazdý vztah je jiný a okolnosti taky.. Kazdý si v sobe najde to svoje, at uz jsou spolu furt nebo jendou za týden.. :wink:
26. lis 2008 ve 12:22  •  3 děti  • Odpověz
kdo vubec vypadl u gabiny naposled? ten s tou podlahou?
26. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz
georgine: no trošku na tom něco bude..možna :confused: páč oni jsou pak ti tátové fakt jak návštěvníci, kteří si s nima pohrajou.. a tím to hasne :unamused:
26. lis 2008 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
ema: takovej ten nosál :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
muj tata si se mnou ani nehral...a myslim, ze nikdo nepremysli nad tim, jestli mame dobry vztah nebo nemame..vsichni vidi, ze to je jak muj znamy..
26. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz
ema: nj..to se taky stává..ale pro Tygra jsme rodina prostě já, babička a dědeček..a tatínek do toho moc nezapadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
jenomze já to nemyslim zrovna ted kdyz jsou deti malé ale výhledove.. proste kdyz díte roste tak je to furt a dokola o necem jnem a do nejaké fáze to dojde.. Nekdy jsou rodice kterí deti jenom!navstevují!dulezitejsi nez clovek který s nima sedí celé dny doma..

rposte me bere veta ze nemají takový vztah jaký by mel - nikde neni specifikovaný vztah ...různí lidé různé pocity a potřeby :wink:

zpět k temat.. siss nosál jo?? :grinning:
26. lis 2008 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz
hele pokud vam to vyhovuje, tak i kdyby byl rodina postak... :slight_smile: my s mojim chces zacit delat mimino a ja se bojim, ze za par let na to zustanu uplne sama :pensive:
26. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz
georgine: jj..bílej nosál..jinak ho popsat neumim :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
Siss,asi myslíš toho Petra,ne?Co umí dobře vyměřovat lišty na plovoučku. :wink: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz
betule:jj.asi jo..já to s tou podlahou ještě furt neviděla :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
ema - kdo se bojí nesmí do lesa... jdi do toho co zivot přinese nikdo neví, jen je důležité jak se k tomu postavíš :wink: deti ti nahradí všechno :dizzy_face:
26. lis 2008 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz
sisstin: aha, tak to jo :slight_smile:
georgina: jasně, že každý vztah je jiný, ale když nevidíš tátu přes týden a o víkendu, když je doma, tak taky pracuje, takže vlastně doma není, tak tam ani žádný vztah nevzniknul. Táta se ani nepodílel na výchově a to je podle mě špatně. Takže pak není rozdíl mezi tátou a nějakým příbuzným, který občas přijde na návštěvu. Já teda rozhodně chci, aby manžel byl součástí výchovy naší dcery, aby si s ní hrál, aby za ním chodila pro pofoukání kolena, až si ho rozbije :slight_smile:
26. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz
jinak v tomhle pořadu je nějaký nadměrný množství nosu, uší a zubů :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
geor ja vim..ale me to docela depta, ze si alespon tuhle jednu jedinou vec nemuzu naplanovat tak, aby byla tak jak by mela byt..proste ze to teoreticky neovlivnim ani kdybych byla nejlepsi zenska na svete a delala vsechno nejlip a blablabla....ted se milujem, za par let treba taky, ale treba ne, s chlapama neni nikdy nic jiste...
ale ted je to nadherne, treba kdyz se budem oba snazit, tak nebudu svobodna matka :grinning:
26. lis 2008 ve 12:38  • Odpověz
MM je hodne pracovne vytížený tkaze nás "navštevuje"každý večer a pak ráno odchází do práce, nemá tolik casu ani náladu vychovávat, takze je to v podstate na me.. Synové proste musí pochopit ze nemuzou mit vsechno a uzívat si pozornosti táty kdyz je proste s nima doma, neni to casto ale za to intenzivejsi. Synové musi znát priority, které jsou v dnesní dobe proste práce a práce a pak az enjaké chvilky na hraní.. J8 to tak chápu a teorie typu muz by mel tohle a tam to me neberou, rptoez at udeláš co chces vzdycky je to na úkor nečeho takze. Je to o volbe... :wink:
26. lis 2008 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz
Siss,tak to jsi o hodně přišla,já u toho brečela smíchy. :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz
tak muj momentalne pracuje z domu a je tam vic nez ja..to spis ja k nemu chodim na navstevu :grinning: :grinning: a vim, ze by mi pomohl kdyby se nevim co delo...ale clovek mini, zivot meni..
26. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz
betule: já si to pustim.. :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
uzivej si toho co je ted, co prijde hod za hlavu, jinak se žít proste nedá.. Pak te všechno hodne svazuje :slight_smile:

no já jsem si všimla taky,siss..

štve me ze na prime nejde koukat na opakování poradu v archivu.. Nebo aspon já jsem to nenasla.. :grinning:
26. lis 2008 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz
sis takze to jde,jo?? jsem pako :astonished: :grinning:
26. lis 2008 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz
www.stream.cz a najdete si hned napravo ramecek primy a tam je i nic nez Pravka, VKV a tak :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz
jééé..a nic než pravda..to taky žeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
nic nez pravka je super porad!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 12:45  • Odpověz
si pustim díly, který jsem neviděla..asi dva :confused: :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
jdu se koukat.. :slight_smile:
26. lis 2008 ve 12:46  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.