• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
ja se tesim az prijdu dneska domu a konecne uvidim hleda se tata... :grinning: :grinning: ten tyden je horsi nez cekani na Betynku mesic :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz
holky..a příště už to bude poslední nebo předposlední díl ne? :confused:
26. lis 2008 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :grinning:
26. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz
ještě ta dovolená..a pak už asi nic ne..leda že by tu dovolenou protáhli do víc dílů :confused:
26. lis 2008 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
a pak jeste Vanoce a tak ne? :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 12:53  • Odpověz
já je teda obdivuju, jak byly na tý návštěvě..já bych s někym nevydržela ani ten jeden den..např. s rezatým poetou :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
hůlavane me zabiji predstava tech mamlasu u me doma... :grinning: a sama bych nikam asi k nikomu nejela ani kdyby to byl Curtis 50cent...:grinning:
26. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz
stejně rezatý chlapi to maj teda blbý :angry: holka..tý to sluší..se k tomu namaluje..případně obarví na hezčí odstín..ale chlap? Ten to moc nezamaskuje..a navíc mívaj většinou tu bílou plet a červený tváře..eeee :zipper_mouth: já mám teda známyho, co je rezatej..a barví se..aby to nebylo poznat..ale není to takovej ten typickej rezoun :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
tý brdo holky

radim je fakt chudák kluk,ale setricka to je taky sila :zipper_mouth:
26. lis 2008 ve 13:00  •  3 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: konecne tam je desaty dil..jdem se koukat :grinning:
26. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz
já jdu na ten devátej..mladej zas sjíždí Bebe Tv :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
jééé..vono tam je i Jste to, co jíte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
prej Pardubice a venkov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
ty vole..ta matka..že chlap nesmí mít žádné své koníčky :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
jééé..a jak se Jana bojí, aby jí některej nevošustil..mám dost :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
no jo..tak jsem debil, lempl, kretén :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
holky, tak sem na streamu skoukla ten vcerejsi dil, nada je fakt super zencka, je mi sympaticka, co rika ma hlavu patu, nejak mi k ni nepasuje ani jeden z tech dvou, co si bere na dovolenou...

gabca je fakt telatko, ale aspon je mila, k ni mi jde nejvic ten, co se s nim nufala, mohlo by jim to klapnout

jana to je ulet, vecne nespokojena zencka, divim se tem dvoum, co si bere na dovolenou, ze sou z ni tak vydreny

tak :grinning:
26. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz
holky tak jsem sjela celou diskusi a řehtám se od začátku do konec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hezky jste to tady popsaly, mně nezbývá, než souhlasit a přidat se--taky to sleduju, všechny díly :sweat_smile: :sweat_smile: Janu fakt nemusím, Gabína je dobře trhlá a Naďa pro takový pořad malinko nudná--nemyslím to ve zlém. Z chlapů se mi líbí MIrek a tím končím, všichni ostatní jsou děsní :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Radim je hodnej a má pěkný jméno :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 13:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jinak..co je na tom, že má někdo doma šprcky? :confused:
26. lis 2008 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
Nic.Akorát Jana si snad myslela,že kvůli tomu je nějakej úchylák :grinning:
26. lis 2008 ve 13:54  • Odpověz
no už jsem to zkoukla...dobrý no :sweat_smile: jinak poeta je tam má asi spíš do zásoby než na použití:D..mě dostávaj ty jeho odhalený sejratý, chlupatý ruce :confused:
26. lis 2008 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, holky nevíte proč na začátku v upoutávkách byla čtyři ženský a proč jsou teď "jenom" tři???
26. lis 2008 ve 13:59  • Odpověz
to, jak mu jana hrabala ve vecech, jeste pred kamerou, je fakt blbka! jinak mam doma taky sprcky, sem asi uchylak :grinning:
26. lis 2008 ve 13:59  • Odpověz
sis myslis radima?
26. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz
Siss-nepopisuj tak ty chlapy nebo si fakt žádnýho nenajdu :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 14:00  • Odpověz
marie_m: nééé..toho zrzavýho básníka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
jinak radim, az na ty zuby, bude docela milej a hodnej kluk, na me moc "vesnickej", nechci se tim nekoho dotknout, ale jak recitoval tu basnicku, ze ji psal uz od zacatku (jak dlouho to bezi?) a jak koktal, bylo mi za nej trosku trapne :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:01  • Odpověz
jakoubka: já jsem asi taky nák moc náročná nebo co..ale fakt to tam je samej ušatej, zubatej, nosatej..a zrzoun :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
jakoubko, prosimte, na ulici vidam denne milion na prvni pohled normalnejsich a hezcich chlapu, nekde nekdo chodi a ceka na tebe!!! :wink: :grinning:
26. lis 2008 ve 14:02  • Odpověz
marie_m: já teda moc takhle nějaký chlapy k použití neznám, bud jsou zadaný nebo ženatý...ti svobodní ještě ve třiceti jsou už podezřelí :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.