• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
To máš pravdu.Děs běs ti šohaji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale fakt,ten Radim je prima,ale až na ty zouby a taky občas kvákne takovou blbost.GABI Z TEBE TŘPITI SYMPATIE.
26. lis 2008 ve 14:05  • Odpověz
holky..tak Radima bych taky nemohla..to je prostě takovej hodnej "debílek" :pensive: to by na mě taky nebylo..a ten jeho pokojíček..to byl teda nářez..a prej plakáty starý 10let..a měl tam Sámera..ehm :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
no, tak bejt ve 30-ti svobodnej si zase myslim takovej problem neni, ne?...neska je to moderni zakladat rodiny ve 40-ti a do ty doby se nvazat :grinning:

ale je fakt, ze ve svym okoli vim jen o velice malo pouzitelnych kouscich, ja sem asi taky uz hodne narocna :slight_smile:
26. lis 2008 ve 14:06  • Odpověz
sis, hele, ceho vseho si ty nevsimnes? :grinning: ale je fakt, ze toho samera sem si vsimla taky..no a pokojicek...rekla bych, ze presne patri k radimovi...bohuzel..
26. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz
Marie_m-Já vím,ale furt mám v hlavě ex,takže se právě moc nedívám :pensive: ale díky :slight_smile: :wink:
jakoubko, neco sem tu cetla, je mi to lito...drz se!
jo..a..taky jsem si všimla..že maminka i sestra měly stejný účet..černý s červenou ofinkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
prostě..mně někdo ukázat, že žije v tomhle..tak nevim...dospělej chlap...a má pokojíček s plyšakama a plakátama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
Jo a Avril Lavigne taky zrovna není nehrála před 10 lety
26. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz
jak je mozny, ze radim i segra meli tak divnou pusu a zoubky a ten treti sourozenec a rodice byli "normalni"?
26. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz
jakoubka: tak jemu je 22..takže to tak nějak odpovídá, že si to tam lepil v pubertě no :sweat_smile:

marie_m: no ta máma byla taky trošku zubejda...ale ségra teda vedla... :sweat_smile: to je na prd, páč pak člověk fakt působí jak postiženej..když divně mluví :pensive:
26. lis 2008 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
segra byla cellkove "nejpovedenejsi" z cely rodiny..
26. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz
Právě rodiče v pohodě ,ségra mazec a brácha jen trochu.Ten co byl s nimi na bowlingu byl kamarád néé?
Taky by mě to zajímalo :wink:
26. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz
no ten kámoš..jsem se taky tlemila :sweat_smile: jak ji jako objímal a tak :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz
a holky..viděly jste kamarádku Jirky? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
ježiš..já jsem hnusná..to se fakt neda..já právě koukam na tyhle pořady, páč jsou tam samý vemena..a bavim se tim :zipper_mouth: to asi není pěkné :pensive: :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
:slight_smile:kamardka jirky vypadala trosku jako jedna pani, co nam chodi k baraku vybirat popelnice, ale prisla mi celkem mila
26. lis 2008 ve 14:17  • Odpověz
Doubravka?
26. lis 2008 ve 14:18  • Odpověz
jestli máte Markízu...tak dobré jsou Srdcové(u nás Prcavé)záležitosti..to je taky výživný :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
no, ten na tom bowlingu byl kamarad, ale skoro mi prisel, ze patri do rodiny :grinning:
ale kdyz prijela gabina k radimovi domu, tak tam mel jeste brachu, ne?..jen nebyl poradne videt..

sis, taky sem hnusna, ale neberu to tak, ze bych se jim vysmivala, to ne...jen konstatuju, cekam, az sem nabehne nejaka moralizujici diskuterka :slight_smile:
26. lis 2008 ve 14:19  • Odpověz
Máme.Ale v tu dobu hledím na Zmenáreň na STV 1
26. lis 2008 ve 14:20  • Odpověz
autor
Já se divím těm Radimovým rodičům,že u těch dětí s tím nic neudělali. Já,kdyby takhle vypadalo moje dítě,tak bych se snažila mu umožnit nějakou vyrovnávací operaci- vždyť ta zubní chirurgie nebo plastika takovéhle věci dělá,ne ? Já bych to malé zaplatila ať to stojí co to stojí,aby se jí ostatní děti nesmáli.
26. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz
26. lis 2008 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
kalu: ta ségra měla rovnátka :confused:
26. lis 2008 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
jakoubka: ono už se to nekryje..Zmenáren je až po Nemocnici na kraji města :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz
Siss-tak na to mrknu až si za chvíli táta přijede pro synátora :slight_smile:
26. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz
Tak super,budu stíhat obojí :wink:
26. lis 2008 ve 14:25  • Odpověz
jakoubka: já to ale neviděla..dřív to bylo lepší...ale s tou motorkářkou to byl docela nářez :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz
jakoubka: a nejlepší byl díl myslim před prázdninama, kde dávali to nejlepší ze srdcových..to by ses natlemila...to byl výkvět světa..např. paní, která napsala dopis, že na ten pobyt nemůže..protože má nemocnou maminku..a ten týpek tam na ni čekal..a pak se za ní rozjel..a ona seděla v hospodě u panáka :sweat_smile: a dávali k tomu super hudební kulisu :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz
no ted jsem se koukala na desaty dil a asi tu Janu zabiju, to je takova krava, ji preju at ma na ni pavucinu a nikdy uz si nikoho nenajde...
26. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.