• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledá se táta

(Zamčená)
1. dubna 2009 
emu- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz
teda holky, tuto diskuzi si pročítám od začátku a směju se tu jak blázen nad vašima reakcema a kecama:slight_smile: to nemá chybu, fakt. Koukáme taky na tuto ujetou reality šou a to je mazec. Nejvíc mě pobavila fakt ségra od koně. Ta byla jetá od zhora dolů. Se jim ty děti vážně vyvedli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ta Jana je něco tak trapnýho a důležitýho, že to česko nevidělo! A slečna Gabka...no to je taky případ, kterej se může jedině tak přihlásit do takovýhle ho pořadu. Stejně tak ti chlapy, ty jsou jak vymalovaní. No ale to se dalo čekat...kterej normální chlap se přihlásí do takovýhle šou? Jedině ti, co jsou buď u maminky ještě v 50 a nebo tím směrem spějou a nebo se chtějí zviditelnit a tím nehorázně ztrapnit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz
26. lis 2008 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz
Siss-tak to musela být chláma s paní na panáku :grinning:
26. lis 2008 ve 14:34  • Odpověz
jo a jeste sem si vzpomnela, ten Jirka, co je svobodnej v padesati a bydli u maminky, to muze bejt asi fajn chlap, ale jak tam furt kecal, ze rodina je to nejdulezitejsi a je stastnej a rodina je to nejdulezitejsi a je stastnej a...to bylo taky moc..

stejne, jak muze takhle starej chlap bydlet s mamou?...jako v ramci setreni penez za byt?...nechapu..
26. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz
marie_m: spíš ho nikdo nechce..tak aby nebydlel úplně sám+vypráno, vyžehlíno, uvařeno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky.Taky koukám,nemáme sice primu,ale dívám se na streamu.Já mám ráda takové ptákoviny :slight_smile: Ze začátku se mi nejvíce líbila Jana,ale pěkně se nám vybarvila.Gábina je podle mě ještě nevyzralá a hodně dá na názor rodičů,zejména maminky,což je špatně.Nejvíc se mi k ní hodí Mirek,ale bude chudák,jestli si ho vybere :grinning: Naďa je rozumná ženská,přeju ji hodného chlapa.Jana je strašně důležitá a namyšlená.Já bych do takového pořadu nešla ani za nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 14:39  • Odpověz
sis, kolik muze mamince byt?...70?...silenej spolubydlici..:grinning:
26. lis 2008 ve 14:41  • Odpověz
jo tim si mi pripomnela, ze mi mozek stal u vizitek tech chlapu, co ve 20 i v 60 zijou s maminkou..to by me slak trefil.-...
26. lis 2008 ve 14:41  • Odpověz
marie_m: tak se o ní asi postará ve stáří...btw: vidělas třínactou komnatu Čejky(slepice)..tomu taky celej život posrala maminka..a ještě se o ní staral asi do 106 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
Siss : rovnátek jsem si všimla, no nevím-třeba pomůžou ale zatím to nevypadalo...

Jó, a teď jsem si ještě vzpomněla- viděly jste holky ten první díl ? Jak tam měla Naďa toho týpka , co pořád skákal do řeči tomu průvodci a opravoval ho a pak tam začal zpívat ? Ten byl faaaakt hustej- Naďa ho vyhodila jako prvního- škoda,protože mohla bejt ještě sranda.
Tomu se musim smát ještě dneska,když si na to vzpomenu.
26. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz
kalu: joooooooooooooooooooooooooooooo...tak ten byl fakt jedlej..staročeština rulezzzzz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz
sis, nevidela, ja na TV zas tak moc nekoukam, jen utery a ct, VKV :sweat_smile: :grinning: a tohle a jste to, co jite a zoufalky :grinning:
26. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz
ema: ale zas..v 60bydlet s maminkou se každýmu nepodaří :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
a ještě se ho hrozně dotklo to,že ho vyhodila...
jen si říkám,že mohla bejt fakt sranda, kdyby ho tam nechala dýl.... :grinning:
26. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz
a pak, jak hrááál na kytáru tu francouzskou píseň :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz
Zrovna koukám na poslední díl.Sestra Radima je hustá,chudák holka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz
26. lis 2008 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: jako ja bych taky bydlela, kdybyb byla nemocna a tak..ale u nich je evidentni, ze se jejich sukni nevzdaj proste :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
a jeste maji cas na p*c*v*n* :grinning: :grinning:
26. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz
autor
............je t ´aime............ :grinning:
- možná že jsem to napsala blbě
26. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz
JOOO,tak Nadi doktůrek byl opravdu k...t :grinning:
Tu árii na zámku. :grinning:
26. lis 2008 ve 14:54  • Odpověz
joo..pan Doktor :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz
A cu Viktor s Iljou?Otcovská láska opravdu pěkná,ale chudák dítě
26. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz
jakoubka: na tom mě spíš dostáva, že tihle lidi z Ukrajiny maj pět doktorátů pomalu..a stejně tady pak makaj na pásu někde :pensive:
26. lis 2008 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak teď jsem si siss tu árii pustila znovu- to nemá chybu,až mě píchá pod žebrem.
26. lis 2008 ve 14:57  • Odpověz
to je zpevak,panecku...vul :grinning:
26. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz
středověký záchod :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz
:cry: :cry: :cry: jaka arie? :grinning: vite kterej je dobre?:d ten magor s tema vlackama..jak tanci :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 15:01  • Odpověz
26. lis 2008 v 16:56  • Odpověz
nobody-proč jsi se tam nepřihlásil?Mohly jsme tě konečně vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kterou z těch tří by jsi bral?Asi Naďu,co?
26. lis 2008 v 17:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.