• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám dárkyni

(Zamčená)
23. února 2010 
dobrý den, touhle ceslou hledám dárkyni vajíček....jelikož jinou možnost nemáme, posunula by mě tahle dárkyně v pořadníku na první místo..jinak se čeká 2 roky, což je hrozně dlouhá doba, protože se snažíme už 8 let...

všem děkuji Andrea
22. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Andri a kam chodíte do CAR? Že tam musíte čekat dva roky?
22. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Milin, u nás je to to samý, myslím, že tyhle příšerný čekačky mají převážně státní CARy, kde dají dárkyni odměnu poloviční než v soukromých... Takže se jim tam dárkyně ve velkým nehrnou :unamused:
22. led 2010 v 18:14  • Odpověz
andri, a co takhle jít na ivf s darovaným vajíčkem jinde, než kam chodíš - někde se nečeká vůbec, třeba ve Zlíně ne...
22. led 2010 v 18:37  • Odpověz
autor
holky ze Zlína jsem právě utekla, jezdím do Prahy do Podolí, máte pravdu, že je to státní Car, ale ten přístup se soukromou klinikou se nedá srovnat, jezdím tam a chci i přesto, že to máme 400km ...hold je to těžko.
22. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Andri, já ti naprosto rozumím, čekám na dárkyni u Apolináře (taktéž státní) a ty čekačky jsou to samý... Ale taky se mi odtamtud vůbec nechce, prostě jsem tam maximálně spokojená, i za cenu delšího čekání. Jenomže u mě je fakt, že já ještě nějaký čas mám, teď mi bude 30 a navíc doktoři nezavrhují možnost, že se nám to přeci jen nakonec podaří jednou samo... Takže ty 2 roky beru jako takový období zkoušení a čekání na zázrak, tudíž dárkyni zatím nijak příliš aktivně nehledám... Ale být mi o 5-10 let víc, asi taky uteču někam do soukromýho :pensive:
Přeju ti, ať někoho brzy najdeš :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
len mě je teprve taky 30, ale mě už to připadá docela dost ...:slight_smile:
22. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Nojo, můj drahej taky prohodil, abych jako na to dítě už nebyla stará, no ten chudák dostal! :grinning:
Jasně, depky občas přijdou, jenomže s věkem se zhoršuje kvalita vajíček, ale to už nám může být jedno, když budeme mít darovaný, ne? :grinning:
22. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj Andri a ostatni, ja take cekam na darkyni. chodim do soukromeho CAR v Praze a i tady byla cekaci doba cca 6 mesicu. Ale uz se na me dostalo a na prelomu unora/brezna se pro me nejaka darkyne nasla, tak doufam, ze to klapne. Mne je 31. Prala jsem si mit deti driv, tak do 28, ale co se da delat, kdyz se nedari. L
24. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Ahojky. Holky nestraště, mě řekli čekačku na dárkyni dva, tří měsíce. Chtěla bych se s někým poradit jak to vůbec pořádně chodí. Hlavně co se peněz týče. Jestli budu průběžně doplácet za léky, a pak dám 23 000 nebo jak?
23. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.