• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám film - pomůžete mi?

(Zamčená)
19. června 2009 
Ahoj holky - kdysi jsem viděla v televizi film, jehož název si nepamatuji, ale moc bych se na něj chtěla podívat znovu, něčím mě zaujal. Ale nevím ani jména herců ani (jak už jsem psala) název filmu. Pamatuji si jen obsah.

Mladý muž zemře a jde do nebe, tam se poznává s dívkou, která ještě nikdy na zemi nebyla (ona je blondýna, on tmavovlasý), zamilují se do sebe, vysnívají si nebeský dům (mění barvy fasády podle přání jen myšlenkou), ale pak je rozhodnuto, že ona se má narodit na svět - loučí se spolu s tím, že "spolu nikdy netančili...". Ona se narodí a on rychle pár let za ní. V nebi jim dají určitou časovou lhůtu (myslím okolo 30 let) aby se našli, pokud se v té lhůtě nenajdou, tak na sebe zapomenou... Narodí se každý úplně někam jinam - něco hledají, ale neví co - na toho druhého si nepamatují - jen pocit- ona má fiktivního přítele (jako dítě, kterého jmenuje jeho jménem) on nazpívá písničku s názvem "Nikdy jsme netančili" (nebo tak nějak), ona si bere jiného muže, který je velmi podobný tomu z nebe...nakonec se opravdu potkají (asi v poslední minutě)...

Prostě roztomile romantický film, který dlouho hledám a nikde jsem nenašla - ani ve videopůjčovně, ani na netu, neznáte některá název, nebo nějakou informaci, díky které bych film našla?? Děkuji moc předem!!
3. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
jůů to bych chtěla vidět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Marusko - já právě takyyy, ještě jednou... :sweat_smile: ..ale je to asi už takových 15 let a od té doby to nedávali :unamused:
3. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
taky bych to chtela videt :grinning:
3. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Mes,asi ti nepomůžeme s názvem,ale taky bych to ráda viděla :dizzy_face:
3. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Já to hledám už pěkně dlouho, nechápu, že to už nikde nedávali...Tak kdybych někde našla, tak vám hodím odkaz...ach joo. :sweat_smile:
3. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
děkujemeee :dizzy_face: :dizzy_face: to víš,mě přijde,že pěkné filmy už nedávají,samé válečné a horory :confused: a to já nemusím,jooo nějaký ten romanták :grinning: :grinning: :grinning: to je jiné kafé :grinning:
3. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
taky neznám,ale obdoba toho to filmu ....teda něco podobnýho je Jak přicházejí sny.....v hlavní roli s R.Williemsem
3. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
ten film musí být skvělý.
Liviky, jak přicházení sny je nádherný film a ještě hezčí je kniha, já to nejdřív četla a pak si půjčila film, je to fakt úžasný film.
3. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Alisek,
knížky jsou vždycky lepší a hezčí :dizzy_face: já jsem tak četla Šifru mistra Leonarda a pak šla na to do kina,hmmm,film jako dobrý,ale knížka byla o moooc lepší :wink: máme to i na dvd,manža to žere,protože to nečetl :grinning: :grinning:
A asi si seženu ten film,jak doporučujete Jak přicházejí sny :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
az na to prijdete tak se na to kouknu..a co se zkusit zeptat ve videopujcovne a rict jim o cem to bylo??oni by mozna vedeli
3. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Já se ptala - neslyšeli o tom...Musí to být starší film, žádná novinka, možná je to jen televizní zpracování (určo byl zahraniční - Amerika:slight_smile:)
3. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Mes, to je škoda, snad tady někdo bude vědět. Já si taky pamatuju pár skvělých filmů ale už ne názvy :frowning2:

Danulinka, nejdřív si přečti knihu, je to moc dojemný příběh a pak ten film, nedá se to srovnat. kdybys ji nemohla sehnat tak ti ji půjčím.
3. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Taky nevim a taky bych chtela videt :slight_smile:

Ale moc peknej a v tomhle duchu je Lake house a taky Vecny svit neposkvrnene mysli :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
A nepamatujes si jmeno nejakeho herce ve vedlejsi roli? Pak by se to mozna dalo najit v jeho fimografii.
3. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Alisek,
to by jsi byla hodná,já se nejdříve poptám u nás a pak dám když tak vědět,ju?? :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
gedren Věčný svit neposkvrněné mysli mě teda taky dostal :dizzy_face: !!
3. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Nepamatuju si žádného herce - ten v hlavní roli vypadal jako Tom Hanks (hoodně mladý, možná to i byl on, čert ví, to už si nepamatuji) a ta holka měla krátké blond mikádo jako ta herečka v Moon Lightingu (nebo jak se to píše)
3. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Holký, tak na beremese mi to jedna holčina asi našla

http://www.csfd.cz/film/7916-laska-nebeska-v-nebi-made-in-heaven/

nevim jestli je to ono, ale podle toho popisu to na to vypadá...nevím jestli se vám to bude líbit, já už si to moc nepamatuju, ale ráda se na to mrknu znovu :grinning:
3. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Já znám Lásku nebeskou, ale to je jíný film. A taky super romantický i vtipný :grinning: :wink: .
Tak super, že se to našlo. Zkusím půjčit :wink:.
3. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Mes, no super :sweat_smile: taky se po tom zkusím podívat,kdyby se ti to podařilo sehnat a ,,vypálit,, :confused: jsem zájemkyně :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
taky me to zaujalo tak jsem cekala jestli se podari najit... podarilo a uz ho ma kamos v seznamu na stahnuti... :grinning: diky...
3. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
vypadá to zajímavě
že se potkají
kde to můžu sehnat holky?
Děkuji A.
19. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak podle popisu to musí být krásnej film. :slight_smile: Jen co přijde manžel,tak ho zaúkoluju aby mi ha stáhnul,jen doufám,že ho najde. :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
19. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.