• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám holky z Neplodnosti z pokojíku-ET-KET2009

(Zamčená)
18. ledna 2011 
Ahoj holky,nějak nám nejde server,nevím zda je to dočasné nebo ne,nicméně pokud si přečtete tento příspěvěk napište mi na petromilla76@seznam.cz Jsem v kontaktu s Vendy,jinak s níkým. Snad se dohledáme:slight_smile: Přeji pohodové těhulkování a jsem zvědavá,jestli už jste některá třeba neporodila:slight_smile: Pa
22. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Evaj jsem ráda,že ses ozvala:slight_smile: snad nás tu holky najdou a budeme se scházet třeba tady:slight_smile: A ty se kontorly neboj,dopadne to dobře...dej určitě vědět. U mě celkem nic nového,mrňous se také pěkně hlásí,začíná pořádně kopat a začínjí mě bolet kyčle:( V noci jsem až měla křeč, tak asi začnu cvičut:slight_smile: Pohlaď bříško s mimčem zatím pa:slight_smile:
22. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Evaj nějak mi nejde odeslat ti mailíka??? Nebo ti přišla odpověď?
22. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky, no super, kdovíco se s neplodnost.cz děje
Gigi (tady mám jinej nick )
22. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Ahoj Gigi,jsem ráda že tě vidím:slight_smile:,prý máš kontakt na Magggi? Prosím tě nevíš kde měla fotky Katiee...hledala jsem ji na Rajčeti i tady a nenašla...byla chyba,že jsme si na sebe nedaly maily...jsme holky šikovný a určo se dohlédáme:slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
jojo, Magggi jsem přeposílala tvůj mailík, tak snad se ozve :slight_smile: Katiee nevim kde měla fotky, zkusim pohledat :slight_smile:
snad se nějak dáme dohromady, kdo to mohl čekat, že ten server klekne....
22. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
tak našla jsem kam Katiee dává fotky..... http://rodina.cz/scripts/album/album.asp?f_id=14618 , bohužel se mi nepodařilo se probojovat k jejímu mailíku, nechala jsem jí tam vzkaz, tak snad se ozve :slight_smile:
22. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Holky místo té naší diskuze.cz je nová www.neplodnost.org Založila jsem tam pokojík v Diskuzi o neplodnosti(prozatím) . Jsou tam holky z minulé diskuze. Je tam psáno,že by snad měla platit i původní přihlašovací jména,tak ještě zkuste kouknout tam a domluvíme se tam.
22. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
Jdu na neplodnost.org
magggi
22. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz
ahojík chtěla bych se zeptat ........já jsem měla s klukem..styk bez kondomu a já prášky neberu a muj kluk neví jestli se domě udělal nebo né a ještě jsem nedostala menstruaci a já se tedkon bojím že budu těhotná co mám prosím dělat já a kluk jsme stoho zničení že budu těhotnáá prosím poradte mi předem děkuju monika
23. čer 2009 v 00:30  • Odpověz
uff, hurrráááá, tak jsem vás našla a jdu to všechno přečíst...musím říct, že poté, co klekl server, se naplno projevila má závislost:slight_smile:. Gigi, moc děkuju, že jsi mě vypátrala, jsi poklad
23. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Milá Moniko, kolik je tvému klukovi, když nepozná, jestli se do tebe udělal nebo ne????. Pokud jsi nedostala menstruaci tak nevím, co řešíš, kup si testík a hned budeš vědět, na čem jsi a pak to můžeš řešit dál...
23. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Moniko přesně tak.....
23. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
No tak jsem se snažila registrovat na neplodnost.org, nicméně mi má přijít heslo a furt nic.... tak nevim :angry:
23. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Holky z neplodnosti.cz...jsme na www.neplodnost.org
24. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
mila petromilo.byla jsem taky na neplodnosti .cz,v pokojiku u amazonek.hledam je porad,a nemuzu najit.myslim si ale,ze tam byla vendy.muzes mi nejak pomoct?dekuji za cokoli
17. led 2011 ve 20:49  • Odpověz
@denina1 Ahojky "Amazonky" jedou pořáááááááád :wink: :slight_smile: Máme diskuzi jinde,dám ti odkaz a napiš Peťulce o povolení :dizzy_face: Marťa
18. led 2011 v 08:25  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.