• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledam kamaradku

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj hledam kamaradku maminku, na spolecne prochazky, posezeni u kavy, ale treba i zajit vecer bez deti treba do kina nebo jen tak posedet u vina....Mam skoro 17 mesicni holcicku a jsem z Prahy 8, kousek od Ladvi. Najde se nekdo s podobne starym ditetem?
2. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
ahoj,

škoda, že Ládví je docela daleko od Záběhlic :(...taky k sobě někoho hledáme....
2. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Záběhlice máme opravdu dost z ruky:slight_smile:
Jinak kamarádku máme, ale vidíme se málo, takže sháníme ještě někoho dalšího na volné dny a třeba i vyrazit s dětma na výlet, dovolenou ....
2. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
ahoj

my jsme z proseka Letnan
mrkni na regiony maminky z proseka a letnan
100%kámošku najdeš
16. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj,my bydlíme kousek od Ládví-sme z proseka,teda ze střížkova a občas na ládví zabouíme :wink:
mě momentálně téměř všchny kamarádky otěhotněly,tak maj i jiné starosti :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
ahoj holky jsem tu nová jsem z Prostějova
29. led 2010 v 15:34  • Odpověz
6. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
Ahoj, jsme sice z Líbeznic. To je asi 5min. autem do Prahy,ale kamarádek není nikdy dost=o)
Mám 22mesicni holcicku. Tak kdyby jsi mela zajem, staci napsat=o)
8. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj,
nebyla by tu maminka z Tábora a okolí,která by se chtěla občas jen tak sejít? Malé bylo 10 měsíců a mně 43 let, ale v Plzni jsem měla samé mladší kamarádky většinou okolo 30.
11. bře 2010 v 01:03  • Odpověz
Já mám holčičřku 20ti měsíční a jsme z Horních Roztyl. A protože zbožňuje cestování, tak nám nevadí někam dojed. V Praze bydlím 3roky a už jsem si našla 3kamarádky s dětmi, ale bohužél jen s jednou se vidíme často.
Jinak varuji, že moje čertice je opravdu aktivní,takže když něco podnikáme, tak jsou to výlety, čundry a nebo jen řádíme na hřišti naštěstí máme za barákem ten kunratický les :wink: .
Někde v nákupákách je to o nervy, protože jek už jsem do jednoho příspěvku psala, malá nakupuje a neplatí, takže se naběhám :slight_smile: a chodím tam jen když fakt potřebuju :grinning:
Budu ráda když se k nám někdo přidá,času máme celkem dost kromě dvou výkendu v měsíci to mám školu :rolling_eyes:
17. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj hledám kamarádku s dítětem klidně i těhulku z okolí Prachatic na procházky,návštěvy apod.
30. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.