• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku Brno-Jundrov

(Zamčená)
15. října 2010 
Ahojte maminky. Tak mám doma malého 6 mesicniho broucka a jsem tak neajk sama :( tatinek porad v praci a ja jen litam kolem miminka a kamaradky s miminky nemam :(..... Tak kdyz na tom budete nekdo podobne tak pisnete :slight_smile: Moc rada nekoho poznam... :wink:
2. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj, jsem Hanka a mám skoro půlročního raráška Matýska a jsem z Brna - Štýřic, v Brně jsme teprve třetím rokem a ted jsem sama, protoe manžel je v Americe.
2. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
Ahoj Hanko. No koukam, ze to mas taky slozetijsi. Miminko je obrovska radost, ale kdyz clovek nema kam jit ani to bohuzel nestaci :/.... A kdypak se ti manzel vrati?
3. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj v půlce srpna, přesně 14.8., ale docela to letí, člověk si zvykne.No je to takové, sice doma je doma, ale to víš že ted když jsem u tchýně, tak člověk pokecá....
I když si s manželem píšeme každý den, ale ted už to takové nebude, čeká ho druhá část kurzu a tam už nebude mít tolik času, ale snažím se chodit na cvičení, plavání a nějaké ty víkendové akce....No ale už to je 11 týdnů co je pryč.Letí to.
3. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
Ahoj no malej ma pul roku tak vubec nevim kam s nim zajit:( aby mi to taky utikalo...
3. čer 2010 v 16:51  • Odpověz
Ahoj holky,
já teda už nejsem z Brna..bydlím 20km od Brna což není moc daleko..dřív sem v Brně bydlela pak sem se nastěhovala k teď už manželovým rodičům do baráku a trčím tady s malou sama..Nikoho tu nemáme a tak nám to taky vůbec neutíká. Kamarádky co jsem měla v Brně tak většinou děti nemají takže ani nemají moc času se vídat pře sou buď ve škole nebo v práci :unamused:
3. čer 2010 v 17:02  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi odkud jsi???
Slun - no já hledám akce na netu a nebo mi ted přišlo z rodinných pasů, nebo jdeme na nějakou akci do obchodnáku.....
13.6. je akce v mariánském údolí, poslali mi to z rodinných pasů a ted v sobotu nebo nedělije akce někde u Brna
3. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
Han bydlím v Moutnicích..To je super s těma akcema..aspoň se nenudíte doma :slight_smile:
3. čer 2010 ve 23:22  •  3 děti  • Odpověz
Teda Matýsek je kráásnej :dizzy_face: A koukám jsi rodila u Mil.bratří..já taky :grinning:
3. čer 2010 ve 23:25  •  3 děti  • Odpověz
A dokonce sme rodily snad na stejné posteli :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 23:28  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky, ja jsem z Brna Zabovřesek a taky tu nemam moc znamych. Tatinek nam chodi z prace hodne pozde,tak jsme s Lukaskem cele dny sami :unamused:
8. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahoj adelko, vítej.
Sacvi děkuji, jo rodila jsem u Milosrdných mám to kousek od baráku.
8. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
hanah dekuju za privitani :slight_smile:
jak snasi vase ratolesti ta horka? Nas Luky je od soboty nevrly, mam za to,ze je to tim horkem.
8. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
No Maty se dost potil i bez horka, a je dost aktivní furt se převrací, kope nohama, takže je spocenej furt.
8. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz
na jednu stranu jsem rada, ze je konecne slunicko ale na druhou stranu stejne nemuzeme jti ven protoze je tam takovy parak, vidim to dneska az tak kolem 4.5. hodiny...
8. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz
autor
ahoj holky. takze se vracim po delsi odmlce byli jsme u babicky a bohuzel bez internetu :/ adelka -koukam, ze to taky nemas lehky
28. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
@slunicko6_12 no, je to nic moc, kdyz clovek ve svem okoli nikoho nezna :pensive:
ty bydlis kde jestli se muzu zeptat? :slight_smile: a jak bylo u babicky?
28. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz
@slunicko6_12 uz vidim :slight_smile: zakladatelka diskuse :slight_smile:
28. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
:slight_smile:jojo v jundrove :slight_smile: No u babicky parada, si vzdycky krasne odpocnu a mam i chvili cas sama na sebe kdyz se babi stara :wink:
29. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
ahoj holky-můžu se přidat -tady taky jedna opuštěná maminka
6. črc 2010 v 00:08  • Odpověz
@pandysek Mas krasne deticky :slight_smile:
kde bydlite? V Jundrove?
6. črc 2010 v 19:02  • Odpověz
děkuji snažily jsme se :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .My bydlíme v Soběšicích
6. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz
@adelka89 koukám že máš (můžu ti tykat??) kočárek juper -jakej je? my ho chtěly taky ,ale nakonec mě manžel přemluvil že si necháme starej po naší cácorce .Jo a jmenuji se Andrea -Andy
6. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz
@pandysek to vis ze muzes :slight_smile: jsem jeste male piskle :grinning:
Sobesice jsou kousek z ruky, co? Ale musi tam byt krasne,takova mala vesnicka,co? :slight_smile: Jak dlouho bydlite v Brne?
6. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
ani ne ,je tam i dokonce mhd ,je to kousíček do města tak 15 minut. ale je tu klídek lesy -super na procházky s kočárkem - na Mokrou horu ,nebo přes koně do Bílovic .Já jsem Brňačka od narození akorád jsem bydlela ve Slatině na sídlišti ,ale tak před 8 lety jsem se přestěhovala semka za manželem .A co ty koukala jsem že tu píšeš že jsi z Žabin -to není zas tak daleko od Sobul -žabiny-král.pole a hned Sobule.
6. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
malé pískle -proč???
6. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz
@pandysek asi jsem to mela dat spis do uvozovek :slight_smile: teprve mi bylo 20 :slight_smile:
7. črc 2010 v 08:44  • Odpověz
20 tak to jsi mladice - to je nezvyklý na dnešní dobu mít tak brzo mimčo -ale je to dobře nejsem moc zastánce maminek 30tnic.Mě je 26 a už mám dvě :sweat_smile: .
7. črc 2010 v 08:59  • Odpověz
@pandysek jj mas pravdu, je to nezvykle, ale nemenila bych :slight_smile: jsem za to fakt uprimne rada :slight_smile: dite ve 30ti? Klidne,ale uz tak 3. :grinning:
7. črc 2010 v 16:18  • Odpověz
no asi tak nějak ,já měla malou v necelých 24 letech a to jen kvůly tomu že nám to 2 roky neško
7. črc 2010 v 18:25  • Odpověz
ahojky -jak ti malej snáší to vedro .
12. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.