• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku Brno-Jundrov

(Zamčená)
15. října 2010 
@pandysek no uz je to lepsi, ale jak ta horka zacinala,tak to byl des, nechtel spinkat a jen rval. Ted mi spinka vzdycky aspon chvili mezi kojenim a kojim po 2 hodinach nekdy spinka i hodku a pul nekdy 20 minut.
A co vy? jak se mate?
12. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
.no tak to máš krásný .no unás je to děs pořád ,furt ho naváčím aspoň pod kohoutkem a spí mi jednou deně a to po obědě tak hoďku když je tu klid a malá to taky zalomí, jinak je celý den vzhůru a potí se a potí a já ještě víc když chce držet.V kočárku je to konečná tam nelehne ani navečer ve stínu .Už aby toho byl konec-jsem ztoho vyřízená -tak těch 25 stupňů by stačilo bohatě .Voda v bazeně už nám pomalu vře a asi se nám zkazí -má 30 stupňů.Vykoupat se s Verunkou nemůžu protože mi malýho nikdo nepohlídá -takže čekáme až přijede vždycky táta domů z práce .
12. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz
jejda, to musi byt docela zahul. Mne dneska Lukasek spinka uz potreti vzdycky tak tu hodku.
12. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky, to náš Maty vyvádí, blbne a je mu jedno jestli je hic nebo ne, pak je spocenej chudák a spí mi dopoledne, pak odpoledne, už má svůj režim.Dneska jsme byli na kontrole a máme 8kg a 69cm.
12. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
@adelka89 po odmlce jsem zpět- tak jak se máte ??unás je to už lepší ,záhul to tedy byl ,ale už se nemůžu dočkat příštího týdne-má být tak kolem 25 stupňů-to budou zas aspoň procházky do lesa apod. kdyby mi malej chrupkal aspoň dvakrát-když konečně usíná tak doletí ta naše vydra malá a začne tam brblat a hrát si a šťouchat do malýho apod.
@hannah23 tak to máš super-je mu už sedm měsíců a to si už celkem vyhrává sám -spomínám že jsem potom půl roce malou vždycky šoupla do chodítka a vněm řádila jak černá ruka, pak tam naněj nakládala hrnce ,kočku atd. to bylo bezva už se nato těšim až malej bude aspoň trochu sedět .Tak to máte dobrý že máte prcka v 7 měs. 8 kg a 69 cm mi takto přesně vážíme teď a to máme 4 měs. -je to váha ten náš drobeček obrovskej-jak pan doktor na kyčlích pravil to není Davídek ale Goliáš
23. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz
@pandysek nas Lukasek taky vazi neco malo pres 7kg a to byla porodni vaha 2950g :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz ted mam problem ho unest, protoze sama vazim neco malo pres 50kg :grinning:

@hannah23 kdy se vam vrati tatinek, obdivuju te ja bych to asi nevydrzela :slight_smile:
24. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
@adelka89 ode dneška za tři týdny už pojede domů z Prahy, poveze ho řidič z práce, ale nás vzít nemůže, tak budem na něj čekat doma, to bude krása...
24. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
@adelka89 TY 50kg -jééé to já neměla už ani nepamatuju tak kolem 15 roků :grinning: tak to malý asi bude po taťkovi ne?-pěkně to dohnal.
24. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz
@hannah23 jak už dlouho není doma-smím li se zeptat
24. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
@pandysek odlítal 24.3.
@adelka89 no tak to já 50kg měla asi jen jak děcko, ted bych potřebovala tak min.10-20kg dolů a hlavně zpevnit břich
24. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
@hannah23 tak to je teda už pěkně dlouho -tak zas nadruhou stranu je to lepší teď to ho ten malej ještě moc nevnímá a nepotřebuje -ten hlavně potřebuje mámu,ale zas mámě chybí vid´?.Těch 10 - 20 kg dolů by se mě taky šikly jsem potěch dětskách jak otesánek
24. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že máte všechny tak podobně staré (malé dětičky) :slight_smile: My máme šestiměsíčního klučíka a bydlíme kousek od Jundrova i od Žabin. Plánujete s dětmi nějaké kroužky? Víte o něčem v okolí? My zatím budeme chodit akorát do Žabin do yamahy, kam jsem chodila i s Elenkou, moc se nám tam líbilo :slight_smile:.
25. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
ahoj holky, jsme z 6abovřesk a rádi s k vám přidáme :slight_smile:
6. zář 2010 v 10:33  • Odpověz
@merett my jsme taky ze Žabin :slight_smile:
6. zář 2010 v 11:10  • Odpověz
@adelka89 a kde v žabinách bydlíš? by jsme se někdy mohli domluvit a jít třeba na procházku :slight_smile:
6. zář 2010 v 11:22  • Odpověz
Ahoj, jsem z Žabin a ráda bych se s tebou vídala. Do Jundrova to není zase tak daleko. Pavlína Zvonková
15. zář 2010 v 11:14  • Odpověz
@pavlizvonk my jsme taky ze žabin :slight_smile: nechces jít někdy s námi ven na procházku?
15. zář 2010 v 15:37  • Odpověz
Klidně. Napiš kdy a kde se potkáme, ráda s někým zajdu ven. :dizzy_face:
16. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz
@merett Chce to jen dobře načasovat. :wink:
16. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz
@pavlizvonk a odkud ze žabin jsi? my mame čas skoro pořád, jen chodíme občas plavat :slight_smile:
20. zář 2010 v 08:55  • Odpověz
Bydlíme na Kubánské, mohli bychom se někdy tento týden potkat. Od kud jsi ty? :slight_smile:
20. zář 2010 v 18:57  • Odpověz
tak to bydlíš kousek od nás, my bydlíme nad Perlou na Voroněžské :slight_smile: My bychom mohli zítra nebo ve čtvrtek určitě ven, Malýmu asi zase rostou zoubky a tak je trošku protivnější než obvykle, ale aspoň bych ho venku zabavila :slight_smile: V pátek mámze zase plavčo tak budeme mimo...
21. zář 2010 v 09:17  • Odpověz
Mohli bychom se zítra potkat. Co kolem 11h u Perly? Moc ráda si s někým zajdu na procházku. :slight_smile:
21. zář 2010 v 11:02  • Odpověz
tak jo, potkame se a pujdeme se nekam projit. Když by náhodou bylo škaredě je tady kousek dětská kavárna tak by jsme zašli na kafčo :slight_smile:
21. zář 2010 v 11:12  • Odpověz
Super, už se moc těšíme. :wink:
21. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
Snad se nám sraz povede v pondělí a budeš mít malého už zdravého. :slight_smile:
24. zář 2010 v 11:18  • Odpověz
V pondělí nemůžeme, jdeme cvičit, když tak v úterý v 11h u Perly. :slight_smile:
26. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz
@pavlizvonk Ahoj, ted jsem ti chtela psat že uz jsme zdraví :slight_smile: škoda že nám to počasí nepřeje, ale kdyžtak zajdeme na tu Purkynovu do dětské kavárny. V úterý nemůžeme zase my, je státní svátek a táta bude s náma doma. Co středa?
27. zář 2010 v 08:52  • Odpověz
Ve středu by to šlo.necháme to na tu 11h u Perly před obchodem.Nĕjak jsem zapomněla,že je svátek.Taky jsme doma s tatínkem.
27. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
ahoj holky. Koukam, ze se vas tady par pridalo. My jsme ted nemocny prvni jsem byla ja a ted to malej chudak ode me chytnul :(
15. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.