• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku - maminku - z Prahy 10

(Zamčená)
2. října 2010 
Ahoj,

jsem mladá maminka s 8měs.Terezkou a bydlíme v Záběhlicích, kousek od sport.areálu HAMR. Hledáme nějakou maminku s dítětem na procházku, povídání si abychom nemuseli chodit všude sami. Budu ráda, když se mi některá ozvete :wink:
31. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj, jmenuju se Míša, je mi 24 a bydlím také v Záběhlicích, naproti zastávce Jesenická. Mám 8,5 měsíční dceru Lauru. Tak pokud budeš chtít, napiš mi na email michala.johnova@centrum.cz a může se domluvit a vyrazit s dětmi na procházku.
4. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Super:slight_smile:, nechala jsem ti zprávu na nasemimi :wink: ....já bydlím u zast. Pod Vinicí, takže by se dalo říci naproti - přes silnici - HAMRU...
6. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj, najdu tady nějakou mamču z Prahy 10-nejlépe Vršovice, Strašnice? Je mi 26let a s mojí 2měsíční Laurinkou nemáme s kým chodit na procházky a na různé kurzy nebo třeba jen na kafčo a na pokec. Budu se těšit.
23. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj role Ja jsem z Uhřiněvse.rada bych s tebou na ty procházky šla.Papa :slight_smile:
3. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
ahojky jsem taky ze Záběhlic a ráda bych se k vám na to kočárkování někdy přidala:slight_smile: mám 6ti měsíční Nelinku
7. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
ahoj,

tak konečně se to tu taky rozjela :slight_smile:

sabuse - super, já jsem taky Záběhlice :wink:

role: Strašnice jsou kousek:slight_smile:

akorát teď to počasí moc nepřeje na nějaké dlouhé procházky a hlavně moje Terezka mi už moc dlouho nevydrží v kočárku:(
10. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj. my jsme přesně z Vršovic, takže do Záběhlic jedině autem, což teď nemám. Až na jaře. :unamused:
10. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Já ve Vršovicích dřív bydlela, je to kousek, jezdí sem 101 :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
A kde je nástup? Vůbec ten autobus neznám :grinning:
10. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
mysllim, že na Tolstého, Koh-i-noor a pak už je Bohdalec.....
10. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
smejdik: no na dlouhý procházky to moc není to je fakt, ale pořád se to ještě dá:slight_smile: já bydlím kousek od Intersparu k Hamru to mám cca 20 minut pěšky tak když budeš mít chuť na kočárkování můžem se domluvit:slight_smile: Nelču už to tam teda taky moc nebaví tak můžem kdyžtak vymyslet i nějáký jiný aktivity:slight_smile:
10. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
sabuse - OK, tento týden už asi ne, příští jsem u rodičů na vysočině, tak potom bysme to mohli domluvit....Ke Sparu občas chodim, ale já teď s Terezkou fatk moc dlouhou nejsem, jen na tu dobu, kdy spí a to není bohužel moc dlouho a pak se už v kočárku vzteká :(
11. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
smejdik: ok, tak se pak domluvíme, já teda zas pak nemůžu ten týden od 23.11. tak jedině až pak. Jak dlouho tak vydrží Terezka spát? My teda v kočárku nespíme vůbec, Nelča je hrozně zvědavá tak jí nesmí nic utéct tak už jí skoro víc nosím v Manduce a je klid:slight_smile:
11. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Terka spí tak půlhodiny dopoledne a pak tak 40-60 min odpolko v kočárku, ale jak říkám, moc času venku netrávíme, protože jí to v kočárku pak nebaví....
11. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
sabuse: chci se zeptat, jaké máš zkušenosti s Manducou???A do kolika kg vlastně je??Uvažuju že bysme si jí pořídili, hlavně na jaro a léto, když bysme jezdili na výlety a tak, kde se to s kočárkem moc nedá....
12. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
smejdik: uvádí, že do 20 kg a asi jo, vypadá dost bytelně:slight_smile: Já jsem s ní spokojená, je super i třeba na courání po obchodech, i když to zrovna moc nepraktikujem, ale všude se snáz vejdeš než s kočárkem a Nelča je tam spokojená protože má dobrej výhled, to by mohlo vyřešit i váš problém když to Terezku v kočárku neba, když byla menší zafixovala sem jí hlavičku kapucou která tam k tomu je a během chvilky usnula, teď se zvědavě rozhlíží okolo takže já chválím:slight_smile: ale ne každýmu mimču se tam líbí doporučuju nejdřív třeba vyzkoušet, přece jen to není levná záležitost
12. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
hmm, díky za tip, proberem s manželem a zkusíme někde vyzkoušet...Nosíš Nelinku vepředu nebo na zádech???
Koukala jsem na net, že stojí kolem 2500 a víc, jak kde, ale vychvalují si to a prej je to až do 5ti let dítěte...což je super
mě přijde za chvílli holka na hlídání, protože jdu dělat manželovi administrativu do firmy...
no a určitě nějakou menší prochajdu musíme domluvit, spíš teda až na první prosincový týden...
12. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
smejdik: nosím na břiše, na nošení na zádech je ještě malá, mě to tak vyhovuje, vidíme na sebe, může se tulit nebo koukat takže super:slight_smile:
v prosinci už můžu tak dej vědět až budeš moct, můžu tu manducu kdyžtak vzít sebou a můžeš si jí vyzkoušet
13. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
OK, super, díky :slight_smile:....jen mi ještě písni, kde to přesně bydlíš?? Já bydlím jakoby na Záběhlické, kousek od zast.busu 188 nebo 101 Pod Vinicí
13. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
já bydlím kousek od Intersparu, cca 15 minut chůze
13. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
v tom novým sídilišti tam???
16. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky maminy!!
Jsem ze Strašnic a mám dva prcky (Jakub 3 roky, Matyáš 3 měsíce)..Sháním nějaké maminky na společné procházky, protože tady snad všechny maminky vymřeli či co :confounded:
3. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj. Teď jsme se přistěhovali do Strašnic. Lukáškovi jsou 3 roky. Nějaký nový kámoš tady poblíž by se hodil. Sice nás čeká od září školka, ale i tak .... :wink:
9. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj maminky já jsem z Prahy 3,ale jsme pojízdné.Mám 2 letou holku lítáme pořád venku,ale docela by se nám hodil kamarád nebo kamarádka.Máme kolem sebe samé mimina a s těma se nedá hrát :frowning2:
2. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.