• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z Brna (Líšeň, Vinohrady, Podolí) s termínem na podzim 2010

(Zamčená)
13. října 2010 
Ahoj,

jmenuji se Mirka, je mě 22 let a na začátku října se nám narodí syn Alexandr...Hledám kamarádku(y), která je z okolí a měla by zájem o společné procházky s kočárkama a sem tam nějaký to kafíčko a pokec :slight_smile: těším se na odpovědi...pěkný den, Mirka
1. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
čauky :slight_smile:

jsem těhulka v 6tém měsíci,za par tydnu budu bydlet v centru Brna,tak pokud by si měla zájem,můžem si pak dát třeba srázek a třeba to bude fajn:slight_smile:
14. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
@anickatkanicka Ahojky, my bydlíme v Podolí, je to kousíček od Brna, ale na jaře se asi budeme stěhovat zpátky do centra, tak uvítám nějakou kamarádku s miminkem :slight_smile: Máš termín na narozeniny mýho manžela :slight_smile: a kam přesně se budete stěhovat?
15. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

no já budu jedině ráda :slight_smile:

stěhujeme se o tři zastávky šalinkou od hlavního nádraží,směr Líšen,tudiz budu opravdu v centru:slight_smile:,jsem zvědavá,jak si na to zvyknu,kdyz ted bydlim v Bystrci a jsem tu moc spokojená,ale alespon i kdyz to bude v centru,tak máme zahradu-ne do ulice,coz je super,tak bude klid:slight_smile:

já doufám,že na Vanoce budu doma a ne v porodnici :D

děkuju,že si napsala,já mam ted období nespavosti,takze pujdu do prace místo na desátou,uz na sestou,jinak se doma unudim :slight_smile: ,ne ze by se mi vylozene chtelo,ale co doma...

děkuju za vzkazík a měj fajn den :slight_smile: a těčí mne :slight_smile: pa Ančí
16. zář 2010 ve 04:30  • Odpověz
autor
Takže budeš bydlet někde jak je Masná a tak? No můžu ti říct, že já jsem byla v centru nejspokojenější. Bydleli jsme u Lidické a bylo tam fajn, teď bydlíme v Podolí a je to děsný, žádnej klid :frowning2:
My si budeme rekonstruovat byt v Husovicích, což je taky docela kousek od centra a na jaře to vidím na stěhování...
Neboj, Vánoce si určitě ještě užiješ 2 v 1 :slight_smile:
Já mám do termínu pár dní, už je to docela na nervy :frowning2: myslela jsem si jak si užiju ten poslední měsíc s bříškem a prdlajs, už bych to chtěla mít za sebou. Už 14 dní mě trápí atopickej ekzem po celým těle, je to hrůza a děs, nic mě nepomáhá, furt se škrábu a stydím se jít mezi lidi :frowning2:
Tak ať ti to v práci rychle uteče!

Hezkej den :slight_smile: Mirka
16. zář 2010 v 09:50  • Odpověz
čau,čauu :slight_smile:
omlouvám se,že odepisuju až tak pozdě:slight_smile:

budu bydlet zastávku za Masnou,ale díky bohu ne v tom cikánově,když to tak řeknu,tam kde budem je klid a je to tam bezva,moc se tam těším:slight_smile:
Tak to je super,tady je tezky najít si nějakou těhulku,co by se věkově blížila mému věku-nemám nic proti starším maminkam,to vubec ne,jen bych ráda nehoko ve stejnym veku,nebo alespon blížící se mému věku :D

Jééj,tak to držim moc palečky a doufám,že to budeš mít co nejdříve za sebou,já bych chtěla taky,leze mi to trošku krkem :(mám menší depky,ale snažim se na to moc nemyslet.

Nemáš se za co stydět,klidně bych mezi lidi šla,však co,když se s tím nedá nic dělat,tak bych se kvuli tomu netrápila:slight_smile:

Děkuju moc:slight_smile: práce za mnou,víkend přede mnou,dnes jedem pro nové auto a odpoledne bych chtěla mrknout do Bohunic do porodnice,zda by se tam pro mě nenašlo místo...slyšela jsem,že je lepší si vyřešit porodnici co nejdříve,že je to ted s porodnicema nějak na štíru,tak uvidim..

Tak se měj moc krásně,at tě malej nezlobí a dej zase vědět mamino:slight_smile:pa ančí :slight_smile:
18. zář 2010 v 11:58  • Odpověz
Ahojky,tak jsem tu zas...byla jsem mrknout na porodnici v Bohunicích a nevím,možná že to všude vypadat nejspíš stejně.....kdepak ty si se rozhodla odrodit prcka? :slight_smile:

papa :slight_smile:
18. zář 2010 v 18:32  • Odpověz
@miriska Ahojky, já jsem z Vinohrad :wink: a teď čekáme třetího prďolku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ne sice na podzim ale snad to neva :grinning: :wink:
18. zář 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
@anickatkanicka Ahojky,

no já jsem rozhodnutá pro Bohunice, na prohlídce jsme tam byli s manželem v 35tt. No není to tam nic moc, ale dá se to, řeším to nadst. pokojem i porodním boxem jestli budou volný. Jinak co já vím, tak registrovat se tam nemusíš, o mě tam nikdo neví ještě teď :sweat_smile: zatím ještě chodím ke své dr. má monitory takže mě do porodnice zatím nic netáhne :slight_smile: prostě až to přijde tak tam jedu, ale to si myslím že v pohodě stihnu i těch posledních pár kontrol u nich, protože malej se zatím asi nechystá....
jakto, že máš depky? z čeho?
já mám depky šílený z toho ekzemu, nemůžu spát, nic mě nebaví, už se nemůžu na sebe podívat ani do zrcadla jak vypadám strašně :frowning2: už aji uvažuju o tom vyvolání, jen kdyby byla záruka, že se to po porodu zlepší....
Jojo věkově koukám, že jsme na tom stejně. U mě je právě taky problém si najít kamarádku se stejnýma zájmama, proto mám hodně kamarádek spíš starších. Ty v mým věku jsou pořád ještě jinde a řeší jiný věci než my...
A ty jsi vdaná?
Pro nový auto? no to se máte, my právě řešíme koupi rodinnýho auta :slight_smile: my jsme na auta trošku maniaci a je to náš velkej koníček, tak se rozhodujem co koupit aby to vyhovovalo našim náročným požadavkům :sweat_smile:
No nic, dneska jdu spát, jsem totálně vyřízená :-/

zatím se měj hezky, pa :slight_smile:
18. zář 2010 ve 22:23  • Odpověz
autor
@peroli Ahojky,

jejda třetího prcka, to máte doma určitě veselo, ale koukám, že Linda už je slečna tak určitě pomáhá, že? :slight_smile: Mám kamarádku co je o pár let straší než ty, má dceru které je 17 a teď dva malý klučiny 2 roky od sebe :slight_smile: si s nima užije s loupežníkama :grinning:
18. zář 2010 ve 22:30  • Odpověz
@peroli

Ahojky :slight_smile:

třetího UŽ?? :slight_smile: tedááá,to koukáám,já budu ráda,když zvládnu toho jednoho prcka :D máš muj obdiv :slight_smile: a blahopřeju :slight_smile:

a kdy máš termín? :slight_smile:
19. zář 2010 v 08:25  • Odpověz
@miriska

Hezké ránko nedělní :slight_smile:

Já se válím a muž šel pro snídani,malej kope,takže ten začíná hezky,snad to tak bude i večer :slight_smile:

Vdaná nejsem a zatím o to ani neuvažuju,mám jiné starosti a až se na to budu cítit,pak snad ano...
Ty jsi,to jsem vydedukovala:slight_smile: a jsi určo moc štastná,což je dobře :slight_smile:

No právě že mne to v Bohunicích moc nenadchlo,ale vypadá to asi všude stejně,přemýšlím o Obilnáku ale ještě sem tam nebyla,zase na druhou stranu měla bych to nejblíž z domu do porodnice,tak uvidim.

Naše auto je Fabie,taky něco,kam se vejde kočárek a rodinny auto,takze spokojenost :slight_smile:

Vím,že tě ten ekzém trápí,ale vydrž to,to se všechno spraví,až se malej narodí,neboj nic,vím že se to lehce poslouchá a hůř plní,ale zkus to,malej se Ti narodí coby dup :slight_smile:
ale každej má něco...

Já třeba depkařím z porodu,z toho jký to bude,až se malej narodí,z toho že to budu muset zvládnout,pak zase jiná depka,že nemůžu to co dřív,no je toho dost,jsem ráda,že porad muzu chodit do prace a jsem zabavená,jinak bych zbláznila,já si totiz vsechno až moc beru :D

to jsem teda zvědavá,jaký to auto si vyberete,když jste maniaci :D,snad to bude podle vašich představ:slight_smile:

přeju hezkou neděli,já jdu s "mužem" mrknout do centra na vinobraní a potom vařit oběd :slight_smile:
tak se opatruj a ekzém hod za hlavu,malej Ti to vynahradí:slight_smile:
19. zář 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
@anickatkanicka Ahojky,

tak my už máme po snídani a lenošíme a vybíráme si to auto, u nás to bude asi na dlouho než si vyberem :sweat_smile:
My jsme se s manželem brali před rokem a něco, miminko jsme chtěli, tak jsme do toho praštili, jinak by jsme to nechali třeba na tento rok, ale nechtěla jsem se vdávat těhotná a s mimčem už jsme čekat nechtěli :slight_smile:
Me teda obilňák přijde horší, rodí tam víc cigánky a je tam víc ženských na pokoji, takže docela šrumec a ty pokoje taky nic moc, byla jsem tam za kamoškou před 2 rokama. No, ale zase mají myslím trošku lepší porodní boxy. Jo a mívají tam prej víc plno než v Bohunicích.
Neboj z porodu strach neměj, co mám říkat já? už mě to klepe na dveře :grinning: Říkám si že to zvládly všechny ženský tak já taky musím :slight_smile: a z toho co bude až přijedeme domů mám taky strach, že bude všechno jinak, ale myslím že ten pohled na malýho v postýlce mě to všechno vynahradí a budu nejštastnější že ho mám :slight_smile:
Jééé vinobraní to bych si taky nechala líbit, ale netěhotná :sweat_smile: :grinning: Mám chuť na burčák, teď už bych si prej aji 2 deci dát mohla, ale mám strach spíš kvůli tomu ekzemu :unamused:

Tak si hezky užijte zbytek víkendu :slight_smile:
19. zář 2010 v 10:25  • Odpověz
@anickatkanicka @miriska děkuju holky.. :slight_smile:
nooo, už třetího :grinning: Lin má "naštěstí" :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: právě dneska už třináct, takže aspoň v něčem je už samostatná ale jinak je to s ní možná horší než s Fifíškem :sweat_smile: :grinning: ale jinak s tím třetím už končíme... :grinning: jako kdyby se opravdu náhodou stalo tak by jsme kdyžtak brali i to čtvrtý ale dobrovolně už asi ne :sweat_smile: :grinning: :grinning: tenhle/tahle třetí prďolka je plánovanej/plánovaná ale jak říkám už to stačí.. :slight_smile:
jinak termín mám v dubnu ale už teď taky vybírám porodku... :sweat_smile: :grinning: i když... u mě je už víceméně rozhodnutý... Linda se narodila u Milosrdných, Fífa na Obilňáku, takže mi zbývaj už jen Bohunice... ještě že jich v Brně není víc... :grinning: :grinning: :grinning: tak mi to tam pak pěkně okoukněte a dejte vědět, ať vím do čeho jdu, jo? kujiiii :dizzy_face: jediný co mě tam ale trošku děsí je to, že ne každej pokoj má wc... vzhledem k tomu že budu zase chtít nálev tak to je teda dost prekérní situace... :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: měla jsem ho i u předchozích dvou porodů a určitě ho chci zase... za prvé (aspoň si to myslím) mi to dost urychlilo porod (Lin 3,5 hod, Filda 3 hod) a za druhé ta představa že bych měla jít dva dny po porodu (ještě třeba po šití) na velkou... to bych teda asi fakt nedala... mě stačilo i to chození na malou... ale ještě mám půl roku čas, tak uvidíme jak se to nakonec vyřeší... třeba to nějak dopadne samo..

Taky přeji krásný zbytek víkendu :dizzy_face:
19. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
@peroli No právě proto chci nadst. porodní box, tam je sprcha i záchod přímo na pokoji, taky si nedokážu představit jak bych to při cestě po té chodbě držela :grinning: a taky si myslím, že to porod usnadňuje a pak to uvítáš když nemusíš hned na velkou :slight_smile: já jsem rozhodnutá, že do toho nálevu jdu a to jsem se toho tolik bála :grinning:
jojo, já ti nasbírám informace a zkušenosti za pár dní, tak dám vědět jaký to tam je :slight_smile:
19. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz
@miriska tak já taky kdysi měla z toho nálevu klystýru strach.. jsem si představovala bůhvíco :confused: :grinning: a nakonec to bylo úúúplně v pohodě... jen ti na chvilku strčí hadičku do... :sweat_smile: :grinning: a "nalijou" ti tam teplou vodu... chvíli to musíš udržet (když ne tak se nic neděje - já to u Lin udržela asi vteřinu a půl :grinning: ) a pak chodíš asi tak na 3x (+-) na záchod kdy to z tebe všechno vyteče... a jak říkáš tak pak máš několik dní klid.. a fakt je to k nezaplacení... jen.. u Filípka mě nechtěli bez stolice pustit z porodnice, dokonce mi dali i jakejsi čípek ale ani ten nezabral.. :sweat_smile: nakonec jsem jim navykládala že to pomohlo :sweat_smile: šla v klidu dom a za asi dva dny už zase bylo všechno ok.. jako kdyby to bylo dýl jak týden tak jsem byla rozhodnutá volat svojí doktorce a říct ji to, ale nakonec nebylo potřeba.. se to samo vrátilo k normálu.. i u Lin mi to trvalo asi týden než se to vrátilo :sweat_smile: :grinning: fakt se toho nemusíš bát, že by to bylo nepříjemný nebo něco podobnýho.. spíš naopak, náhodou je to příjemný :grinning: :wink:
19. zář 2010 v 18:48  • Odpověz
@miriska

Byl to náročnej den a sem unavená jak kotě,Vám popřeju alespon pěkný zbytek večera,na víc písmenek se nezmůžu :slight_smile:

na vzkazík Ti písnu,jen co bude zase čas :slight_smile:

zatim ahojky :slight_smile:
19. zář 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
@peroli prej vteřinu a půl :grinning: no taky se bojím, že mě selže svěrač a posejřím se jim po cestě na záchod :grinning: já si chci dokonce kvůli záchodu brat nadst. pokoj, protože já su na to citlivka a pokud na to nemám klid tak prostě nejdu, no ale stejně si nedělám iluze že za ty tři dny po porodu co budu v porodnici (teda pokud bude všechno ok) půjdu na velkou, to bych asi nedala, takže jim taky budu muset lhát :sweat_smile: jsme teda rozjely dobrý téma :grinning:
No nic, musím jít smažit bramboráky, tak zase nakouknu později :slight_smile:

@anickatkanicka Ani, já si dneska taky docela mákla, dávam byt do pucu, ať je tady pořádek až budu v porodnici! napiš až se ti bude chtít, teď běž odpočívat :slight_smile:
19. zář 2010 v 19:38  • Odpověz
@miriska tak já to "naštěstí" nepustila po cestě já jim to pod*lala přímo na příjmu :grinning: :grinning: :grinning: naštěstí to byla tehdy jakási zkušená sestřička a než mi dala ten nálev tak pode mě strčila takovou tu nerezmísu... kudla, jak se tomu říká..?? :grinning:
19. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz
20. zář 2010 v 18:45  • Odpověz
@miriska

anickatkanicka Ahoooj

Tak jaký byl den ? Určo si to měla s prckem lepší,než já :(
V práci to byl šrumec teda :( dnes sem měla dvě třídy zároven,tudíž 38 dětí,vynervovaná,bolel mě z toho pupík celej den.
Ted už naštěstí na bytě,kde mám klid.

Jinak co nového?Už máte vybrané auto,nebo ještě pokukujete?
A jak se cítíš???to mi pak musíš říct,jaký to bylo,až to přijde,jsem na to zvědavá a třeba mě uklidníš,závidim Ti,že už to budeš mít brzo za sebou,já se začínam hezky zadejchávat a to ohýbání v praci mi taky zrovna nepřidává:(

K tomu Obilnáku...mě to přijde sice taky horší,ale když to mám nejblíž,myslím,že těch pár dnů se dá vydržet,no uvidím,až se tam podívám.Jsou tam 3druhy pokojů-1nadstand.s novým nábytkem,wc,sprcha na pokoji,druhej nadst.-wc,sprcha na pokoji,ale ne všechen nábytek je novej a třetí,to je pro ty,co je jich na pokoji víc,takže tam kouknu a brala bych ten nadstand.,myslím,že budu chtít klid a ne poslouchat cizí ženské....těžko říct...

Na tom vinobraní to bylo fajn,i když netěhotná bych si to užila uplně jinak můj chlapák tam soutěžil,tak se vyhrála flaška vína,kterou samozřejmě může spotřebovat jen on,hlavně že jsem ho do té soutěže dokopala já,co naplat

Tento týden mě teda moc bavit nebude,mám ranní,tak už sem na nohou od 5ti hodin :( ,alespon menší příprava na prcka,kterej mě bude budit po dvou hodinách :D to teprve bude něco

Budu končit,písni,až bude čas a nálada,doufám,že se cítíš co nejlíp a zatim ahojky
20. zář 2010 v 18:45  • Odpověz
autor
@peroli No to jsi měla teda divoký :grinning:

@anickatkanicka Ahojky,

a co děláš za práci že ,máš na starosti děti? No a jak dlouho máš do nástupu na mateřskou? ještě myslím docela dlouho, že?
já jsem doma celý těhotenství kvůli tvrdnutí břicha, takže mám docela leháro...
byla jsem dneska na kontrole, tak malej už se chystá pomaličku ven i na monitoru bylo vidět tvrdnutí břicha, tak už to snad brzo přijde. dneska jsem byla naposledy u své dr. a te´d už budu chodit do porodnice :frowning2: vůbec se mě tam chodit nechce, ale musím ať už o mě ví a hlídají si mě oni...
auto vybraný definitivně pořád nemáme, manžel se na jedno jede zítra podívat do prahy, tak uvidíme jestli ho koupíme...
20. zář 2010 v 18:58  • Odpověz
@anickatkanicka
-Ahoj, toho Obilňáku se neboj :wink: já tam byla a byla jsem spokojená... ten nadstandartní pokoj ještě zvaž.. samozřejmě je to Tvoje věc :wink: ale to třeba bylo jediný co jsem věděla, že určitě chtít nebudu.. být tam celej den zavřená úplně sama možná není na psychiku asi to nejlepší... navíc mít někoho na pokoji má i tu výhodu, že když si budeš chtít na vteřinku někam "odběhnout" tak nebudeš muset vozit maličkého na dětský ale poprosíš "kolegyně" :grinning: jestli by ti ho na chvilku nepohlídali, nemrkli na něho a budeš asi trošku klidnější... jestli se totiž nepletu a dobře si to pamatuju tak nadstandart je totiž na druhým konci než dětský...

-hlavně držím pěstičky ať je všechno ok, ať je porod co nejrychlejší, ať jste doma co nejdřív v pořádku a jestli vás čeká žloutenka tak ať ji radši dostanete tam než doma nebo ať ji máte aspoň slabounkou :dizzy_face: :dizzy_face: to stejný přeji i @miriska :wink:
20. zář 2010 v 18:59  • Odpověz
@miriska a mezi kterýma vybíráte?
20. zář 2010 v 19:01  • Odpověz
autor
@peroli Autama? No manžel se jede zítra dívat na Lincolna Navigatora, nebo by se nám ještě líbil nějakej rodinnej Chevrolet asi Town and Country nebo Suburban...chceme ameriku a hlavně velký a bezpečný :slight_smile:
20. zář 2010 v 19:04  • Odpověz
@miriska

učitelku v mateřské školce dělám,rok v Plzni a ted v Brně,kde jsem relativně spoko,jak kdy no...

no v prosinci mám termín a v práci bych chtěla být co nejdéle,ale se uvidí,podle toho jak to budu zvládat.

máš lehárko,to mi řekni,co takovou dobu děláš??ja bych se unudila,už ted nevim,co budu dělat,až budu končit s prací,nejsem válecí se typ :D to mě baví max tyden,pak už nééé :D ale ty se asi umíš zabavit,tak to máš na pohodu :slight_smile:

jdu do hajan:slight_smile:dobrou noc :slight_smile:
20. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
@peroli

já ti písnu zítra,at tě neodbejvám:slight_smile: sem už unavená,tak jdu do hajan :slight_smile:

zatim ahoj a zítra odepíšu :slight_smile:dobrou noc :slight_smile:
20. zář 2010 v 19:37  • Odpověz
@miriska takže suv-éčka? jojo, ty já bych taky mohla... :dizzy_face: hlavně jestli si plánujete to autíčko nechat delší dobu tak si nezapomeň "změřit" jestli bys potom dala dozadu případně dvě autosedačky (jestli plánujete někdy další :wink: ) plus ještě někoho (třeba mamku, tchýni atak..).. i když u takovýho kolosu by to asi neměl být problém :wink: :dizzy_face:
mi budem kupovat nový auto asi příští rok, ale asi "jen" octávku combi, jen si pak ještě musím poměřit jestli tam "narvem" :sweat_smile: Lindu, romera (9-18kg) plus vajíčko a později Lindu, romera a už takovou tu trošku větší autosedačku pro Fífu (tu 15-36).. ještě jsem uvažovala o sedmimístným ale z toho nakonec asi sejde...
20. zář 2010 v 19:37  • Odpověz
@anickatkanicka
@miriska
teď mě jen tak napadlo... snad mě nebudete brát za nějakou co si tu hraje na chytrou... to fakt nechci ani bych si to nedovolila.. jen posílám dál svoje postřehy a zkušenosti... tak snad to tak vemete... fakt to nemyslím špatně :wink:
20. zář 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
@peroli Neboj, to mě ani nenapadlo, já jsem ráda, že je tady někdo zkušenější :slight_smile:
No to auto právě chceme rodinný, to znamená těch 5 míst + 2, to SUV mám míst 7 takže detí si můžeme nadělat hodně :grinning: ne no plánujeme děti dvě, to nám bude asi stačit :slight_smile: já chci něco především bezpečnýho a taky abych nemusela skládat kočárek do auta a mohla ho tam hodit celej :slight_smile: já doufám, že už budeme mít auto na dlouho, do teď jsme to právě hodně střídali....

@anickatkanicka no mě napadlo, že ve školce nebo v nějaké družině :slight_smile: to musí být fajn práce, ale taky na nervy někdy s tolika dětma...
no já si zábavu najdu, někdy v 15tt jsme se stěhovali, tak bylo dost práce kolem toho, pak zařizování novýho bytu a tak, jinak furt někde lítám nebo nakupuju na malýho tak se nenudím :slight_smile:
tak běž odpočívat a zase napiš až budeš mít chuť :slight_smile: zatim papa
20. zář 2010 v 19:56  • Odpověz
@miriska jééé, tak to se mi fakt ulevilo :wink: :dizzy_face: děkuju :slight_smile:

@anickatkanicka jen pořádně odpočívej dokuď to jde :wink: :dizzy_face:
20. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.