• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku z Brna (Líšeň, Vinohrady, Podolí) s termínem na podzim 2010

(Zamčená)
13. října 2010 
jo a já jsem Petra :wink:
20. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
@peroli Peťo, tak jsem mrkla na tvoje fotečky a rovnou i svatební :slight_smile: moc vám to tam sluší :slight_smile: Filda je rozkošnej, taky už se toho našeho klučíka nemůžu dočkat :slight_smile:
tak přikládám foto aut, který se nám zatím líbí nejvíc :slight_smile:
20. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz
@miriska wwwawwww... to mi neděleeej.. to druhý je BOMBAAAAA!!!!! to je můj sen :dizzy_face: :dizzy_face: můžu se jen zeptat, na kolik taková sranda asi přijde? :sweat_smile:
a děkuji az pochvalu foteček :dizzy_face:
20. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz
ahojky, já se s dovolením připojuju, jsem z Brna - Juliánova (7min. šalinou směr Líšeň). V listopadu čekám prvního prcka a taky bych nějaký fajn kamarádky s podobnýma starostma potřebovala :wink:
20. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz
@miriska tak jsem ti ty svatebky taky zkoukla a téééda.. ty seš kočka :dizzy_face: mělas fakt nádherný šatičky, až luxusní dortík a krásnou kytičku - takovou jemnou - máme stejnej vkus :slight_smile:
jsem si i všimla že máme skoro podobný datum svatby... vy 10 my 19 :dizzy_face:
a jestli tím svatebním salonem myslelas Ano na Masarykove vedle Rossmana tak jsme měli i stejnej salon :wink:
20. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz
autor
@peroli Peti, no to druhý se mě taky moc líbí :slight_smile: ceny jsou různý, konkrétně tento kousek je za 240tis., manžel se na něj asi pojede zítra kouknout do Prahy a uvidíme :slight_smile: my máme rádi americký auta, já bych teda radši něco staršího, ale ten Navigator se mě taky moc líbí jako jedno z mála novějších aut...
a jak se ti podařilo najít naše svatební fotky? na beremku podle přezdívky? jinak moc díky za pochvalu foteček :slight_smile: jojo salon Ano na Masaryčce, taky jsem byla moc spokojená :slight_smile: a šaty byly přesně podle mých představ :slight_smile:

@slavicky Ahojky, tak super, že jsi nás tu našla :slight_smile: super, že je nás tu víc :slight_smile:
20. zář 2010 ve 21:47  • Odpověz
jj, na ber
@miriska jj, na beremku podle přezdívky.. asi tak jak ty ty naše :wink: :grinning: si vzpomínám když jsem si ty šaty tehdy přinesla dom jak mi pak ještě asi 3 dny od toho nádherně voněl celej pokoj :dizzy_face: :dizzy_face: a ženský tam vážně super... jsem byla těma svýma šatama tak posedlá :sweat_smile: :grinning: a tak jsem byla do nich strašně zamilovaná (a pořád jsem) že jsem si je od rezervace byla asi 5x zkoušet :sweat_smile: pokaždý jsem tam dotáhla někoho jinýho abych se mohla předvést :grinning: a nikdy to nebyl problém... sice ze mě ty ženský měly asi dost ale nikdy mě nevyhnaly... a jestli si vzpomínáš na majitelku (taková mladá kočka s vlnitými vlasy) tak to byla úplně super ženská!!!! jsem ji loni potkala na vánočních trzích nebo dětským veletrhu (už si přesně nevzpomínám) a má holčičku... hned se ke mě hlásila, ještě si mě pamatovala, dokonce i moje šaty :grinning: a super jsem si s ní popovídala... jen když jsem byla naposledy ve městě tak jsem si všimla, že ten salon už tam není :cry: :cry:

@slavicky ahoj mezi náma :slight_smile:
20. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
@peroli Je přesunutej kousek výš směrem ke svoboďáku :slight_smile: Jo ta paní byla těhotná když jsem si tam ty šaty pujčovala, jestli myslíš tu zrzku takovou....já jsem viděla u tebe v albu odkaz na album na beremese, tak jsem si to jen rozklikla :slight_smile: já jsem je tam byla taky zloušet aspoň třikrát :slight_smile: chtěla jsem s vlečkou a ty co jsem si vybrala tak byly bez a tak koupili ještě jedny ty stejný s vlečkou aby mě vyhověli, fakt moc hodní :slight_smile:
20. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz
@miriska jééé, tak to jsem ráda, že neskončili, že se jen přesunuli :dizzy_face:
já vlečku taky měla :dizzy_face:
20. zář 2010 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak čtu o těch porodkách a záchodech a tak :grinning: já mám z toho taky děsnou hrůzu, já si před cizíma fakt ani neuprdnu... ale zase se bojím, že mi "na samotce" hrábne :frowning2: tak vůbec nevím. Ještě jeden dotaz z téhle kategorie :slight_smile: kamarádky mi říkaly, že se chodí do sprchy i čůrat, kvůli šití a tak... je to pravda? páč to pak vůbec nevím, jak se tam na tom záchodě všechny vystřídáme :astonished: omlouvám se za takový blbý dotazy, ale pro mě je to fakt strašák, nikdy jsem nebyla v nemocnici... jejda, už aby byla malá na světě a byli jsme doma....
21. zář 2010 v 11:23  • Odpověz
@slavicky buď v klidu... ve chvíli kdy budeš rodit ti bude úplně šumák jestli pr*íš jak po fazolích nebo jestli ti tam chodí zámecký prohlídky s kamerou nebo japonci s foťáky... :grinning: :grinning: zní to blbě ale fakt ti to v té chvíli bude úplně buřt...
a co se týká toho chození na malou... já to teda taky párkrát pustila ve sprše při sprchování ale o tom že by se chodilo do sprchy jen na tohle teda slyším prvně... těch prvních pár dnů budeš stejně chodit do sprchy aspoň 2-3x denně nebo teda aspoň já tu potřebu měla (i kvůli odcházení očistek) takže to spoj s "potřebou" a budeš v pohodě... ale vem si pro jistotu jedny extra pantofle (třeba od vietnamců a pak je vyhodíš) JEN do sprchy... já je měla myslím taky, jen si už nepamatuju jestli jsem je využila nebo ne :sweat_smile: :grinning: :grinning:
21. zář 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahojte holky, my jsme z Mariánksýho údolí, takže když dáte procházku, klidánko se mi ozvěte, jsme tam každý den.

Jinak obilnáku se nebojte, nebylo to tam tak hrozný jak jsem slyšela. Navíc cikáni jsou naprosto všude. Chtěla jsem rodit u Miloušů, ale když to na mě přišlo tak zrovna zavřeli - malovali. Takže já otevřená na 6cm jsem hned porodila na obilnáku. NEležela jsem na šestinedělí ale na rizikovým a bylo nás 6 na pokoji. Největší babyboom a jedna porodnice zavřená - aspon že jsem ležela tam , kdybych nebyla otevřená na tolik cm posílali by mě do Ivančic nebo Boskovic.
ALe chovali se tam naprosto super. VŠECHNY sestřičky bych pusinkovlala jak byly hodný.
Maminka pracuje v Bohunicích a nechce abych rodila tam, že prý je to tam jako na běžícím páse, že tam není ta rodinná atmosféra. Ale osobně nevím :slight_smile:
21. zář 2010 v 15:22  • Odpověz
@peroli představa Japonců s foťáka mě fakt pobavila :grinning: no nějak to holt musíme zvládnout no... doufám, že to rychle uteče v té porodce...
22. zář 2010 v 09:26  • Odpověz
@marfuska01 taky jsem slyšela o Bohunicích, že je to tam takový neosobní. Já teda navíc nemusím ty velký nemocniční komplexy. Ale každá porodka má něco, jak píšeš. Jsem rozhodnutá pro Milouše, zítra se tam jdeme podívat, ale měnit už to asi stejně nebudu...
22. zář 2010 v 09:27  • Odpověz
@miriska @anickatkanicka Jak se máte holky? :slight_smile:
2. říj 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

dlouho jsem tu nebyla, nějak bylo moc starostí a nebyl čas...

Já jsem stále 2v1, furt lítám do porodnice na kontroly a na monitory, je to tam vždycky na dlouho, už mě to nebaví :-/
Dneska mě doktorka udělala Hamiltona, tak uvidím, jestli to zabere. Zatím mě akorát tvrdne břicho a bolí v zádech sem tam a špiním, tak nevím :-/ už to chci mít za sebou...

@peroli co ty jak se máš? a kde máme Aničku?
3. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
@marfuska01 Ahojky, ty jsi z Mariánskýho? no tak to jsme skoro sousedky :slight_smile: doufám, že až se malej narodí tak bude hezky a nějakou procházku do Mariánskýho podniknem :slight_smile:
3. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz
@miriska jééééžiš, ještě pořád 2v1? :confused: já tě už na stopro tipovala na porodku... tak ať ten chvat zabere (ty bolesti, tvrdnutí a špinění by mohl být příznak :wink: ) a už ať jste v porodnici :grinning: :grinning: přeji zdravoučké, krásňoučké miminko :dizzy_face: :dizzy_face: a rychlej pohodovej porod by taky nebyl od věci... držte se :wink:
3. říj 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
@peroli No budu tady strašit asi s tím pupkem do Vánoc :grinning: děkuji, sanad už brzo pojedem, chci to už mít za sebou a být s malým doma....
3. říj 2010 v 16:46  • Odpověz
@miriska tak počkej na mě do dubna :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2010 v 17:01  • Odpověz
autor
neblázni, to bych praskla :grinning: :grinning: :grinning:

jak to vůbec zvládáš to těhoteství ještě s malým prckem?
3. říj 2010 v 17:04  • Odpověz
@miriska ale mohly by jsme být spolu na pokoji :dizzy_face: :grinning: :grinning: a to už je důvod, ne? no popřemýšlej :grinning: :grinning:
ale ty už seš asi v porodce, ne? :dizzy_face: :wink:

a jak zvládám? kupodivu v poho... jen když občas letím kamarádit s mísou tak Fífa někdy dojde, mrkne na mě z boku co dělám a pak párkrát jde po bytě a dělá "bléé bléé" :grinning: :grinning:
3. říj 2010 ve 22:47  • Odpověz
autor
@peroli No tak v prodnici pořád nejsem :frowning2: achjo :-/
Bývá ti špatně? já jsem zvracela jen ve 4. měsíci asi pětkrát jinak nic no a teď je mě někdy blbě od žaludku asi jak mě tam malej šťourá nožkama....
4. říj 2010 v 11:21  • Odpověz
@miriska tak že by nakonec přece jen ten duben? :grinning: :grinning: :grinning: a co ti v porodnici říkali? už se aspoň něco chystá? a kdy máš druhej termín?
4. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
Druhej termín mám ve středu 6.10., no už jako připravená asi nějak jsem, ale nevím jak moc, to mě nikdo neřekl, ale ten Hamilton to mohl popohnat...ted mám zase bolesti po 7 minutách....
4. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz
@miriska uuuuuuuž??? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
7. říj 2010 v 15:44  • Odpověz
autor
@peroli Jojo, užžžž :slight_smile: te´d jsme dojeli z porodnice...

Alex se nám narodil v uterý 5.10.2010 v 15:40hod na Obilňáku. Míry 50cm a 3200g....
až bude čas nepíšu víc a hodím foto....
9. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz
@miriska jééééé, to je kuááášnýýýý... :dizzy_face: :dizzy_face:
maličkému přeji do života spooooustu štěstíčka a zdravíčka, strašně moc pohody a dobrých kamarádů a ať se mu vždycky splní všechny přáníčka a sny... :dizzy_face: :dizzy_face: a posíláme pusinku na čelíčko :-* :wink: :dizzy_face:
a Tobě přeji zdravé miminko, co Vám bude dělat jen radosti a když se občas už přihodí nějaká ta nepříjemnost tak ať to jsou jen prkotiny :wink: :slight_smile:
9. říj 2010 v 17:44  • Odpověz
autor
@peroli děkujeme za přání :slight_smile:

kdepak je @anickatkanicka?

v albu mám pár fotek malýho, tak kuknite jestli chcete....
13. říj 2010 v 08:48  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.