• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledam kamosku do pohody i nepohody :)

(Zamčená)
6. března 2011 
ahojky, jsem z Prahy a hledam kamosku..

vim o sekci Regiony tady na MK, ale v mem regionu to tam nejak nezije :grinning:

jsem z Prahy 10, bydlim na Vinohradech kousek od Jiriho z Podebrad... idealne hledam nekoho, kdo bydli pobliz...

hledam nekoho, kdo ma taky doma maleho cvrcka a chce si treba nekdy jen tak pokecat na pulhodinky.. zavolat, kdyz je mu uzko.. zastavit se, kdyz zase omylem navarim jak pro regiment... nekoho, komu nevadi, ze se zastavim na posledni chvili a doma nebude mit naklizeno.. nekoho, kdo si chce treba jen tak vyrazit na koktejl... na masaz, do divadla, na prochajdu, do muzea, na cvico..

hledam proste prima holku do nepohody, abysme se spolu zasmaly a taky se podrzely, kdyz to bude potreba...

:slight_smile: :slight_smile:
30. srp 2008 v 17:51  • Odpověz
Ahoj lu! Taky hledám někoho takového,ale bohužel bydlím 60 km od Prahy. Tak přeji,ať najdeš nějakou tu spřízněnou duši :slight_smile:
30. srp 2008 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
diky Ssaaro :slight_smile:
jj, znamych mam milion, ale ti, co nemaji deti, tak zjistuju, ze se dost stahli... asi nas s detma hned holt totalne odepisujou ci co :sweat_smile: :sweat_smile: muz teda tvrdi, ze zavidej :sweat_smile: :confused: :grinning:

mam dve prima kamaradky, ale bydli prave az kus za Prahou, to sama s malym bez auta moc nedam...

kdyztak pohledam nejaky matersky centra... urco nejsem sama, kdo ma prtouska, ale chce nekam jit a materskou si taky uzit

:wink:
31. srp 2008 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj, my se právě asi před dvěma měsíci odstěhovali z Prahy 10 na Moravu:frowning2: Jinak bych se moc ráda potkávala :sweat_smile: Taky zjišťuju, že zatím "bezdětní" kamarádi jsou trochu jinde a navíc tu zatím nikoho moc neznám :unamused:
1. zář 2008 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj, já jsem na tom podobně. Moje príma kamarádky bydlí taky bydlí daleko od nás, takže si musíme vystačit s telefony, skype, emailem a několika návštěvami za rok, které bývají hodně dopředu naplánované. Smůla, tady taky kamarádku nemám. Bydlím na severní Moravě a v sekci regiony to u našeho kraje vůbec nežije, nikdo se neozývá. Škoda.
1. zář 2008 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky jsem na tom podobně žiju 30 km od Prahy a nikoho tu neznám. Fakt nuda:( brala bych kamosku. Vsechny mam v Praze nebo u nas doma.
1. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz
autor
hm, tak koukam, holky, ze na jste podobne... jo, neni to jednoduchy, ja mam tri supr kamaradky, ale jedna se ted odstehovala do USA a druhe dve bydli pekny kus ode me..
cim to je, ze ti lidi, co jsou blizko, nemaji cas a ti, co by se hrozne radi sesli, tak jsou daleko

me by to fakt zajimalo, uz mi to zacina pripadat jak nejaka anomalie.. :sweat_smile:

jinak bezdetni jsou fakt zvlastni.. nevim jestli jsem taky byla tak nemozna, ale napr. vcera prisel kamarad vyzvednout muze na veceri... a muz mu rika Tak se pojd mrknout na minut na malyho.. a slysim jak on prede dverma rika Ne, nechci, diky...
No muz ho nepretahl nicim po hlave,, protoze jinak je to prima chlap, ale nejak nechapu, ze planuje dve az tri deti a zeni se pristi mesic :sweat_smile: :sweat_smile:

nebo kamaradka prijde po pul roce na navstevu a mluvi tak hlasite, ze maly vubec nemuze usnout.. kdyz jsem ji na to opatrne upozornila, tak rekla Musi si zvykat..

tyjo fakt zpytuju svedomi jestli jsem se takhle debilne taky chovala, doufam, ze ne!
1. zář 2008 v 18:06  • Odpověz
Tak já bydlím v Praze, ulice Na Ořechovce, sice to není úplně blízko, ale cesta trvá 30 minutek, což se dá.
26. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
@ssaara ahoj ja som zo slovenska a byvam tu 3 mesiace mam rocneho synceka a som tu sama priatel chodi do prace a mne je smutno hladam kamosku na prechadzky na kecanie a tak na priatelstvo ozvite sa ak mate zaujem moj e-mail je babyka105@ayet.sk byvam v Rokycanech kusok od Plzne
6. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.