• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledam maminku z Kopřivnice

(Zamčená)
7. října 2010 
Ahoj ,hledam kamaradku na prochazky či jine akce.či vyměna zkušenosti s dětmi.mam 14m holčičku a je mi 25.nikoho tu neznam :frowning2:
22. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
ahoooooooj :D
jejuuu ani nevies aka som rada ze som ta tu nasla :grinning: Ja som tiez z Koprivnice, pristahovala som sa tu za manzelom zo Slovenska. A tiez tu nikoho nepoznam. Mam 25 rokov a 3 mesacneho synceka. budem rada ak spolu niekde zajdeme.
Velmi sa tesim
JANKA
28. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahoj, my ted bydlíme v Ostravě, ale hledáme pozemek nebo dům v Kopřivnici-Lubině. Jezdíme tam často ke známým a líbí se nám tam. Jinak tam ale téměř nikoho neznám, tak budu ráda, když budu mít s kým pokecat. Mám 15 měsíčního kluka.
10. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
ahoj....jsem obyčejná mamina dvou holek,jsme taky z Kopřivnice :wink: uvítáme nové známé na občasné výlety,návštěvy a maminkovské podrbání :grinning:
21. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz
@andrusek
@teluchova
@kapucinka
@tublatanka Ahoj holky... teda tema trosku upadlo.. pokud tu jeste chodite budu rada kdyz se ozvete!!! :slight_smile:
A nejaci novi Koprivnicani? :sunglasses:
18. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
@andrusek
@teluchova
@kapucinka
@tublatanka
@momin

Ahoj holky!

Tak už společně kočárkujete???
Jsme ze Štramberka, ale v Kopřivnici jsme, jako doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máme tam lékaře, squash, bazén, hlavně obchody :grinning:
Jestli spol. kočárkujete, tak se rádi přidáme. Mám dvě děti...Aďulu (2,5) a Emmu (3 měsíce) :wink:

4. říj 2010 v 15:31  • Odpověz
@romana.st ja nikde nekocarkuju.. :grinning: :sunglasses: nikdo se mi odsud neozval.. :grinning: Asi sem holky uz nechodi... :unamused:
Ja sem ve štramberku kazdy vikend,prodavam na Stramb.Trube... :slight_smile:
4. říj 2010 v 15:40  • Odpověz
autor
Ahoj ja jsem tu dlouho nebyla protože jsem přestala doufat že by někdo z kopřivnice byl. :slight_smile: ale vidim že je :slight_smile: budu sem tet chodit a kdyby ste chtěli udělat srazik na kočarkovani tak klidně :slight_smile:
4. říj 2010 ve 21:04  • Odpověz
ahojte holky,taky tu pravidelně nechodím,jen když si vzpomenu :frowning2: pokud některá z vás bude mít zájem,napište ma mailík-kozarikova.lenka@seznam.cz :wink: jsem normální,obyčejná mamča dvou holek. :sweat_smile:
7. říj 2010 v 11:45  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.