• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminky z Prahy 9 Horních Počernic

(Zamčená)
24. února 2011 
Ahoj, najde se tady nějaká maminka z Prahy 9 Horních Počernic? Nedávno jsme se sem přistěhovali a ještě tady nikoho neznáme. Máme skoro roční holčičku a rádi bysme vyrazili s nějakou mamkou na procházku. Doufám, že se nějaká brzy ozvete.
17. lis 2007 v 18:43  • Odpověz
ahoj aleda, rada sa pridam, lebo sa tiez bueme stahovat do HP k manzelovym rodicom :slight_smile: , planujeme sa do konca roka prestahovat :sunglasses:
17. lis 2007 v 18:58  •  snaží se  • Odpověz
autor
Ahoj betka007, to jsem moc ráda, že se někdo ozval. Už jsem si myslela, že jsem v Počernicích jediná mamina s dítětem :grinning: . Moc se těším a přeji klidné a bezproblémové stěhování. :rolling_eyes:
17. lis 2007 v 19:02  • Odpověz
aleda dakujem, urcite saeste niekto ozve :sunglasses: , casto chodime na chvalsku tvrz do restiky a videla som tam maminky s kociarmi na kavicke, urcite nejaku dame :wink:
17. lis 2007 v 19:08  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holky, Chvalská tvrz je kousek od Černého Mostu, takže se k vám můžu klidně přidat. My občas chodíme do pizzerky Tratorie u chvalské tvrze.
Tak se ozvěte, když bude čas. :slight_smile:
21. lis 2007 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj adua , my tam tiez niekedy vieme zájsť. Teda, ešte keď nebola laura na svete. Keď sa nám podarí presťahovať do konca roka, tak dáme stretko :wink:
21. lis 2007 v 11:18  •  snaží se  • Odpověz
autor
Ahoj holky, chvalskou tvrz máme kousek od naší dětský paní doktorky, ale ještě jsme tam nebyly tak až se betka přistěhuje a rozkouká po HP :confused: můžem tam zajít. :wink:
21. lis 2007 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
10. pro 2007 v 18:12  • Odpověz
Ahojky, taky jsem z Horních Počernic a mám tří-a-půl měsíčního chlapečka... a taky tu prakticky nikoho neznáme...
17. pro 2007 ve 20:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky
jak se máte? Taky prožíváte takový blázinec před vánocemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já už ne. Rezignuju. Už nikam nejdu, nic nepeču ani nekupuju. Končím :grinning: . Jak skončí vánoční a novoroční bláznění mohli bysme udělat nějaký srazík. Co vy na to? A+A
20. pro 2007 v 09:52  • Odpověz
Já jsem taky s Počernic...
20. pro 2007 v 09:55  • Odpověz
autor
Ahoj domina, to jsem ráda, že nejsem v Počernicích sama. :grinning: Jak to zvládáš s tak malým miminkem? Naše malá se narodila loni před vánocemi a já jsem neudělala vůbec nic. :rolling_eyes: Přeji klidné a pohodové svátky a po vánocích bysme mohli vytáhnout ty naše robátka na procházku. Co ty na to?
20. pro 2007 v 10:10  • Odpověz
My bychom se s Lukáškem taky třeba přidali, ju?
Jinak přeji všem hlavně pohodové svátky ... papaaa :slight_smile:
22. pro 2007 ve 13:57  • Odpověz
autor
Ahoj Ewelinka, to budeme moc rádi :wink: . Čím víc nás bude, tím lépe :grinning: . Hned jak skončí vánoční a novoroční bláznění můžem vyrazit. Pa a užijte si krásné vánoce a klidný vstup do nového roku. Pa
22. pro 2007 v 16:38  • Odpověz
Ahoj Aledo, zatím to docela zvládáme.Malá je moc hodná-zatím :grinning: , bud spí, nebo si kolikrát vyhraje sama ze sebou.Na procházku určitě vyrazíme, ale jelikož my jsme zatím hodně malé, tak jsme závislé na počasí.Ted jak je -5, tak ven nechodíme.Ale určitě se pak přidáme
22. pro 2007 v 16:45  • Odpověz
Aledo, to je Váš pes v té fotogalerii?
22. pro 2007 v 16:47  • Odpověz
autor
Ahoj Domi, my také teď ven moc nechodíme, malou trápí rýma :frowning2: . Taťka jí přinesl z práce a už se u nás nějak na tu zimu zabydlela :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jo a jestli myslíš toho ,,pacholka" labradora tak ten je náš :grinning: .
22. pro 2007 v 16:55  • Odpověz
Aha, no tak to je dobrý, my máme taky psa, to bychom je taky mohly vzít, aby si spolu vyhráli.Esi tedy ta vaše není nějaká starší už, páč tomu našemu je rok a je trochu živější a právě má moc rád psy.
22. pro 2007 v 17:00  • Odpověz
autor
To je trošku problém. Náš pes byl v minulosti několikrát pokousaný a psům už nevěří. :angry: . Jinak ješte starý není. Je mu 6 let. Když má dobrou náladu psy snese, ale to je málokdy. Ale bez psa kdykoliv :grinning: .
22. pro 2007 v 17:08  • Odpověz
Aha, to je škoda, to by se vyblbli.To nevadí, tak se domluvíme až bude lepší počasí.A kde zhruba bydlíte:My jak je hřiště Xaverov-fotbalové
22. pro 2007 v 17:31  • Odpověz
autor
My bydlíme u Alberta. Koukala jsem na tvoje fotky. Verunka je kouzelná. Nostalgicky vzpomínám jaké to bylo když tak stará byla naše Adélka :wink: .
22. pro 2007 ve 20:03  • Odpověz
autor
Holky všem přejeme krásné vánoce, bohatého ježíška a šťastné vykročení do Nového roku. :wink:
23. pro 2007 ve 21:21  • Odpověz
No tak to máme od sebe kousek docela :wink: Jo kouzelná to je, hlavně když spí :grinning: Taky všem přejeme krásné a pohodové Vánoce
23. pro 2007 ve 22:49  • Odpověz
Jo a jak jsem se koukala na vaše fotky tak jsem zrovna řikala manželovi, jak máte krásnou hollčičku :wink:
23. pro 2007 ve 22:51  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jak jste prožili vánoce s těma našima drobečkama? U nás klasika. Malá nejí (3 sousta a dost), na dárcích jí zajímaly papíry a nejvíc jí baví házení hraček z výšky :grinning: .
Domi chci se zeptak jak jste spokojený s kočárkem. Všímla jsem si, že máte trojkolku. My také o ní uvažujem, ale ještě nevím jakou značku. Chtěla bych hlavně lehkou, ne moc drahou :sweat_smile: a hlavně aby měla gumová kolečka (přední otáčecí) abysme mohli na výlety po Praze. Diky.
Přejeme všem mrňouskům hodně zdraví a rodičům papající děti. (Vím o čem mluvím) :wink:
28. pro 2007 ve 13:42  • Odpověz
Al, já jsem spokojená moc, ale my nemáme moc lehkej kočár, jsou lehčí, spor%ták stál cca 10 000,- nevím, kolik do kočáru chcete dát.Kolečka má nafukovací a přední je natáčecí
29. pro 2007 v 18:31  • Odpověz
autor
Díky Domi, už mám pár favoritů, jen co bude mít taťka volno pojedem se na ně podívat. Někde jsem totiž četla, že trojkolky nejsou stabilní :fearful: , zdálo se mi to jako blbost, ale přece jen. :grinning: Ještě jednou díky a hezký víkend. A.
29. pro 2007 ve 20:15  • Odpověz
Ahojte baby, tak ja mam priaznivu novinku, apon pre mna :slight_smile: , ze sa mozno v unoru konecne nastahujeme. Ta stavba sa nekonecne dlho taha. Byvat budeme na Bechorskej, neviem, ci viete kde to je. Vedla nas stoji opusteny velky dom- byvale nakupne stredisko. donedavna sa tam schadzali fetaci a bezdomovci :confounded: , ale teray to vzal do parady asi novy majitel a preraba tam nieco. Neviem co tam nakoniec bude. Pri Alberte byva moja svagrina :grinning: v panelaku. Jaj, uz sa tesim, ked sa nastahujeme a dame stretko :slight_smile:
31. pro 2007 ve 13:41  •  snaží se  • Odpověz
Ešte som vam zabudla popriat krasneho Silvestra a vsetko dobre do noveho roku :sunglasses:
31. pro 2007 ve 13:43  •  snaží se  • Odpověz
Já jsem taky z HočoPočo :slight_smile: Ale ještě si chvilku počkáme než budeme dva :wink:
31. pro 2007 ve 13:43  • Odpověz
betka tak to budeme bydlet ve stejné ulici :wink:
31. pro 2007 ve 13:46  • Odpověz
1 2 3 ... 5
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.