• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminky z Prahy 9 Horních Počernic

(Zamčená)
24. února 2011 
Fakt? Ake ste cislo? My 12 :slight_smile: , Si z Pocernic?Alebo ste sa tam pristahovali? Ja mam manzela z Počo
31. pro 2007 ve 14:11  •  snaží se  • Odpověz
autor
Ahoj holky, všem přejeme klidného Silvestra a šťastný vstup do nového roku 2008.

Betka my bydlíme v Pavlišovské ul. a Běchorskou znám, hned vedle máme dětskou doktorku. Bydlíme stejně jako tvoje švagrová v paneláku :wink: . Přeji vám pohodové stěhování.

Ygreen vítej, hezky se rozrůstáme. Necháte si říct pohlaví miminka?
31. pro 2007 ve 14:19  • Odpověz
Aleda ahoj :sunglasses: , svagrina byva v ulici U Jesli :wink: , My mame doktorku v ulici Nachodska Dr. Blažková. Ja pomaly spoznavam Pocernice a velmi sa mi tam paci, je tam vela zelene pre deti, parky.. ihriska... Fakt je tam krasne. My byvame v centre a tu nic nieje len plno aut a smradu :angry:
31. pro 2007 ve 14:21  •  snaží se  • Odpověz
autor
U Jeslí máme za rohem. :wink: To bude fajn až všechny vyrazíme vyvenčit ty naše dětičky. Tady je spousta dětských hřišť, aspoň se děti vyblbnou. Taky jsme bydleli v centru, ale malou jsme si přivezli už do Počernic. Naštěstí :wink: . Nechtěla bych ji brát na procházky v centru, kde tě pomalu i na chodníku přejede nějaké auto. Přejeme klidné přestěhování. :wink:
31. pro 2007 ve 14:34  • Odpověz
Aleda maš pravdu centrum je pre deti hrozne a dakujem :wink:, snad tam uz coskoro budeme . Ako Silvestrujete? Ja mam manzela na stavbe od rana, vyuziva volny cas ako sa da,aby sa to konecne dorobila, mala sa hra na deke, pofnukava-idem jej urobit papat a pomaly pripravujem silvestrovske mnamky :wink:
31. pro 2007 ve 14:37  •  snaží se  • Odpověz
autor
Ahoj Bety, můj muž jde dnes na noční tak se trochu obávám jak to budem všechno zvládat. Před rokem byla Adélka malá (necelý měsíc) tak to zvládala krásně, nakojila jsem a spala. :astonished: :pensive: Zaspala i 3hodinové bouchání petader, :sunglasses: ale teď strašně špatně spí :rolling_eyes: tak nevím. Snad to zvládneme v poho. Jsme ještě ke všemu pěkně nastydlý. Ach jo. Přeji ať to vše krásně zvládneš. Nerostou Laurince zoubky, že pofňukává?
31. pro 2007 v 16:43  • Odpověz
jaj, takze vy budete doma 2? mne akurat dosiel manzel, ideme oslavovat. Zubky? neviem. mysleli sme si, lebo fnukala cely tyzden,ale nic sa jej v puse neobjavilo. Inak laura do ponoci vacsinou zaspi a spinka do 8 rano :wink: , uvidime ako dnes bude zvladat zaspavat pri petardach..

Tak este raz vsetkym krasneho Silvestra a vsetko dobre v novom roku :sunglasses:
31. pro 2007 v 18:11  •  snaží se  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jak jste zvládly Silvestra? Naše malá krásně. Usnula kolem 21.30 a krásně spinkala až do rána do 9hod. Vůbec ji nevzbudily petardy ani dělobuchy, řev a binec po baráku. Je to zlatíčko. A to má přitom rýmu a kašel, tak jsem se bála, že bude mít lehký spaní. Tak už to vypadá, že nám je líp. Uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem si oddychla. Krásný nový rok. Pa na nějaké slezině.
1. led 2008 ve 21:54  • Odpověz
Ahojky, naša Laura sa zobudila na rachot petard, bola s nami hore do pol druhej a potom som ju sla uspat a zaspala som ja :grinning:
2. led 2008 v 11:01  •  snaží se  • Odpověz
autor
Ahoj Bety, to si Laurinka ten 1 Silvestr hezky užila :wink: co? Já jsem taky vytuhla, ale ještě před půlnocí :rolling_eyes: . Asi ten příští rok celý prospím :grinning: .
2. led 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
Holky kde jste??? Malá mi akorát usnula, nechcete některá pokecat?
6. led 2008 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj aleda, ja som vikend travila v Počo, manželrobil na stavbe, ja som dnes odhrnala sneh na chodniku, babicka kocikovala... Som vystavena. pred chvilou sme dosli domov, nakukla som sem, ze co je nove na konikovi a idem okupat Lauru a spat :wink:
6. led 2008 ve 21:09  •  snaží se  • Odpověz
autor
Ahoj betka, já jdu taky uspávat, malá se konečně po týdnu zbavila rými tak snad se jí už bude dodře spát. :pensive: Budila se mi snad každou hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ufff. Tak dobrou a klidné sny Laurince. :wink: :dizzy_face:
6. led 2008 ve 21:37  • Odpověz
Zdravím v novém roce :slight_smile: My byli celé svátky pryč a tak jsem tu usedla až dnes. Lukášek Ježíška prospinkal a Silvestr také. Je zlatíčko. Dnes jsme byli na očkování a přes ty faldíky ani nic necítil a pořád se smál :sweat_smile:
Jinak my bydlíme taky kousek od Alberta (u třech vysokých paneláků, které se nám tu vůbec nelíbí :cry:
Budeme se těšit, jestli vyjde nějaká ta procházka ... kdyžtak na jaře a v létě to pískoviště jistí :wink:
7. led 2008 ve 14:49  • Odpověz
autor
Ahoj Ewi, my se chystáme na očkování příští týden. Malá měla teď týden rýmu a kašel tak aby neměla nějakou reakci tak jsem očkování radši posunula. Ale faldíky nemáme tak to asi nebude se smíchem :frowning2: . Kde jste byly na svátky. My bohužel doma, měla jsem v plánu jet na chalupu, bohužel nám do toho malá omarodila tak snad příští rok to vyjde :grinning: .
Prochajdu můžem udělat kdykoliv, jak se ti to bude hodit? Třeba hned příští týden. :wink:
7. led 2008 v 17:29  • Odpověz
Ahojky Aleda, o vánocích jsme byli u mých rodičů - P10, a pak u manželových na Moravě. Malej cestování zvládnul úplně v pohodě. Procházku beru. V úterý jdeme plavčit, tak by se mi hodilo pondělí nebo středa. Ještě se domluvíme, ju? Kdyžtak můj e-mail je: et@inetsell.com. Teď se pádím, doufám, že v klidu, nabaštit... protože pak následuje ten večerní kolotoč... koupání, kašička, pokoukání a snad klidné usínání (i když poslední dobou se mu moc do pelíšku nechce). A taťku máme dneska po svátcích první den v práci, takže příchod domů je nejistý... zatím pa.
7. led 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
Určitě se ozvu, už se těšíme. Pa
7. led 2008 v 19:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky, malá mi dnes začala zvracet :frowning2:, vykopila celý oběd, tak doufám, že to nebude nic vážného. Uvidíme jak zvládneme další jídla. Měli jsme domluvený sraz z holkama z koníka ale radši jsem tam nešla. Další jídlo už v malé zůstalo tak snad to už je dobrý. Pro jistotu s ní půjdu zítra k doktorce ať nám jí vyšetří. Ta bude mít radost. Držte nám palečky aby jsme byly v pořádku. :slight_smile: Taky se vám to někdy stalo?
10. led 2008 ve 14:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky, nějakou dobu jsem takdy nebyla a koukám, že se vůbec nic nezměnilo :slight_smile: . Kam jste se všechny poděly?
Evi včera to bylo fajn, doufám, že si to příští týden zase zopakujem.
18. led 2008 ve 21:59  • Odpověz
Ahojky, nejak to tu zamrzlo :unamused: . Dnes sme sa s ewelinou stretli na kontrole s kyclemi nasich mimi upne nahodou :grinning: . Tak to vyzera, ze snad za mesiac sa prestahujeme, ak sa to podari, tak sa pridavame na prechadzku :slight_smile: . Krasny dnik prajem vsetkym :slight_smile:
6. únor 2008 v 11:53  •  snaží se  • Odpověz
autor
Ahoj holky jak jste dopadli s těma kyčlema? My s nima byly naštěstí jenom 2x a stačilo mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taky je tam pořád takových lidí?
Taky jsem koukala, že to tady nějak usnulo :unamused: . No nic. Přejeme brzské přestěhování a těšíme se na společnou procházku.
6. únor 2008 v 15:22  • Odpověz
Ahoj aleda, my tam chodime na tie kycle pravidelne :unamused: . Po prvky krat sme boli normalne na klasickej kontrole v 3 tyzdnoch. Dr. povedala, ze preventivne mame sirsie balit. Pri kontrole v 3 mesiacoch hovorila, ze este nemame jadierka. Tak sme boli teraz v pol roku a mala ma 1 jadierko v pravo. Musime cakat, kedy bude aj v lavo. Vraj je to bezne. Takze dalsia kontrola o dva mesiace. Dakujem ti pekne, dufam, ze to stahovanie fakt bude coskoro. Uz toho mame dost :frowning2:
6. únor 2008 v 17:08  •  snaží se  • Odpověz
autor
Ahoj Betka, já myslím, že za ty dva měsíce se to druhé jádro vytvoří. Já jsem se na kyčlích bavila s jednou maminkou a ta mi říkala, že se snad vytvářej až do osmi měsíců, ale nevím to jistě. Každé mimčo je ale jiné a všechno má svůj čas. Hlavně, že je zdravá a spokojená.
My jsme obě strany měli vytvořené ve třech měsících, ale zase se nám pomalu vytvářeli ledviny (naštěstí už je to v pořádku). Teď se perem zase pro změnu s jídlem, malé rostou stoličky a nechce vůbec jíst :frowning2: . Ona je i tak drobeček, ale teď je to ještě horší. Snad se zuby brzy vyklubou a konečně se rozjíme. Už na to čekám od prvních příkrmů. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A jak Laurinka? Už jste taky začali přikrmovat? Chutná jí?
6. únor 2008 v 17:39  • Odpověz
S ledvinami ste mali nejaky problem? Alebo ako ste prisli na to, ze sa jej pomaly vytvarali? My sme na ziadnom takom vysetreni este neboli, preto sa pytam. S prikrmamy bojujem uz druhy tyzden, ide to pomaly, lebo Laure vsetko nechuti. Musi si zacat zvykat na nove chute, ale vacsinou vsetko pluve von. Kupujem jej presnidavky, lebo som jej raz doma skusala uvarit mrkvu a to si mala vydiet ako sa jej dvihal zaludok :unamused: . Chce to cas. Inac na tej Vysocanskej poliklinike je stale vela ludi... Ake ma miery Adelka?
6. únor 2008 v 18:07  •  snaží se  • Odpověz
autor
My jsme byly s ledvinami na prohlídce když jí byl měsíc a tam nám řekli, že nemá vytvořený nějaký ,,kanálek k ledvině". Ten měl být 6mm a my ho měly 5mm. Tak jsme čekaly do 3 měsíců jestli se to samo spraví a naštěstí jo, jinak bysme museli podstoupit nějaké důkladnější vyšetření.
Adélka je drobek od narození. Teď je jí 14měsíců a má necelých 8kg :frowning2: a 77cm. S jídlem je to strašný. Když jsme začínaly tak ještě docela jedla. Jak píšou že sní plnou dávku do 4týdnů. :angry: :zipper_mouth: tak to my ne. Vždycky pár lžiček a musela jsem dokojit. Časem už to bylo lepší, ale od 8měsíců začal problém (to nám začaly růst zuby a rostou dodnes) a pak už to bylo den ode dne horší a horší. A dnes nesní skoro nic. :zipper_mouth: :zipper_mouth: Jinak je podle doktorky zdravá a čilá. Na svojí hmotnost prý dost velká, tak asi vše co sní (i když toho není moc) jde do dýlky. Jenže ona neví jak tady s ní bojujem o každou lžičku. Teď jí jedině u reklamy. :angry: Takže u nás je při každém jídle puštěná televize. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2008 v 18:25  • Odpověz
Teda to papani vam vobec nezavidim, ale u nas si myslim, ze to bude tiez take, ked jej zacnu ist zubky. Drzim prsty, nech sa to u vas zlepsi.
6. únor 2008 v 19:51  •  snaží se  • Odpověz
autor
Díky Bety, snad se to brzy spraví. Už jsem našla od každý stoličky kousek :grinning: . Takže teď máme 12 zoubků, ale ještě nejsou úplně venku. Tak snad až se vyklubou celý bude líp. Přeji ať to je u vás lepší než u nás. :zipper_mouth: . Hlavně si s ní u jídla nehraj. Postupem času se to stupňuje a skončíte taky u reklam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A vy ještě kojíte, nebo už jste na UM?
6. únor 2008 v 19:58  • Odpověz
aleda ja som kojila iba mesiac a potom sme presli na nutrilon. Teraz mi laura papa tak 4-5 x 150 ml a tu poslednu davku uz ma vecer namixovanu s kasickou, cez den sa jej snazim dat este trochu presnidavky, ale mam pocit, ze je viac na plienke ako v puse :grinning: . Ked ju krmim, tak sme v obyvaku, sedi na pohovke, oprena o polstar a cumakuje na telku, ked jej to dlho trva, tak tu telku proste vypnem a pokracujeme dalej, ale takto ju krmim iba ked davam tu presnidavku :slight_smile:
6. únor 2008 ve 20:06  •  snaží se  • Odpověz
autor
Bety to my jsme sice kojili 10 měsíců, ale když jsem chtěla přejít na UM tak mi ho malá odmítla, takže jsme museli začít UM dávat lžičkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dáváme dodneška. Naštěstí jen k snídani. A to už máme problém nakrmit. :zipper_mouth:
Já jsem začala zeleninou místo oběda, bála jsem se že si na ovocnou sladkou přesnídávku zvykne a potom bude zeleninu odmítat. Dnes odmítá úplně všechno, takže je asi jedno čím se začne :zipper_mouth: :zipper_mouth: .
U dalšího dítěte doufám takovou chybu neudělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Žádný hračky, žádný knížky, reklamy. Jen klid a soustředit se na krmení. Hlavně hned jak bude sedět šupnout do sedačky. Adélka v ní vůbec nechce sedět, takže jí krmím stále na kolenou. :grinning:
6. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz
jejda, to je trapenie s krmenim
6. únor 2008 ve 20:26  •  snaží se  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.