• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminky z Prahy 9 Horních Počernic

(Zamčená)
24. února 2011 
autor
Já si myslím, že vy takhle nedopadnete. Laurinka se to teprve učí, to u Adélky jsem to asi já zvorala. Nikdy mě nenapadlo, že zrovna naše malá bude dělat problémy s jídlem, když my jsme všichni takový žravý :grinning:
6. únor 2008 ve 20:29  • Odpověz
a co na to dr? nedoporucila ti nieco?
7. únor 2008 v 10:30  •  snaží se  • Odpověz
autor
Doktorka to zatím ,,svádí" na zuby. Rostou jí 4 stoličky najednou. Adélka nikdy nebyla extra jedlý dítě, ale čím je starší, tím je to horší. Minulý měsíc nám přibrala půl kila, takže podle dr. vše v pořádku. Přístí týden jdeme na kontrolu tak jsem zvědavá jak jsme na to teď. A když jí pozoruješ tak nevypadá že by jí něco chybělo. Třeba to jen já moc řeším. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2008 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky, to byla dobrá náhoda, jak jsme se s Betkou potkaly. Ale jak jsem slyšela, že malou oslovuje Laura, tak mi to byla jasné :wink:
Jinak, Betka, se tam možná za dva měsíce potkáme, protože tam musíme také znovu. Luky je taky ještě nemá úplně v pohodě, tak musíme čekat. A máme dávat dvě pleny na noc. Co vy, taky musíte? Já se přiznám, že už je ani nedáváme, protože z jedné strany slyším dávat, z druhé strany zas nedávat, že to nemá význam. Tak nevím...
Jinak s jídlem u nás problémy fakt nejsou. Luky už zbaští celou skleničku (tu menší od hami) a je v pohodě. Brumlá si u toho a láduje, že skoro nestíhám nabírat na lžičku. Tak snad mu to tak vydrží. Nevím nevím, až začnou ty zuby... A dneska vážil 8,08kg. Je to prostě jedlík :slight_smile:
7. únor 2008 ve 14:30  • Odpověz
ewelina, my nemusime balit. dnes mi laura zjedla prvykrat sama flasticku od hami mrkev+jablko, skoro mi oci vyskocili, ked som videla kolko zjedla :grinning: to som necakala :grinning:
7. únor 2008 v 16:10  •  snaží se  • Odpověz
autor
Ahoj holky, koukám že máte obě pěkný jedlíky :grinning: Plivněte na nás nějakýho jedlího bacila. Naše Adélka má stále pusu na zámek. :zipper_mouth: Gratulujem k sněděným skleničkám :wink: .
Dneska jsme byli u babičky a malá sama udělala 3 kroky :fearful: pak si kecla na zadek a strašně se tomu řechtala. Zatím to znova nezkusila, ale to neva já jí nenutím, po kolenou leze jak drak a pořád natahuje ruku aby s ní někdo chodil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Má po bytě nachozenejch 100 jarních kilometrů.
Ewi my jsme nedávali 2 plíny, ale od narození plínky Happy. Malá měla nožičky pořád roztažený, tak třeba by to pomohlo. A koukám že Lukášek už váží víc než my. :sweat_smile:
7. únor 2008 v 18:24  • Odpověz
Ahojky,ako sa mame?
5. bře 2008 v 16:07  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj. Nějak to tu zamrzlo, že? My se máme vcelku dobře. Lukášek baští o stošest. Na oběd všelijaké mrkve-brambory-brokolici... a velká ovocná přesnídávka k svačině se mu zdá být málo. A večerní dávku kaše taky asi budeme muset trochu zvýšit...
V pátek jdeme na půlroční prohlídku, tak pak dám vědět, jak jsme na tom. Už pár dní je prcek nějaký mrzutý, tak si myslím, že na nás už číhají zoubky.
A co malá Laura?
Tak zatím ...
5. bře 2008 v 17:19  • Odpověz
Ahoj maminy a těhulky z Horních Počernic.
Jdu vás pozdravit ačkoliv jsem odjinud.
V Počernicíích jsem žila do 17 let, a dodnes tam jezdim k rodičům.
Tak občas zajdu na pokec,jestli se někdo přidá.
7. bře 2008 ve 14:04  • Odpověz
holky kam chodíte na kyčle?
7. bře 2008 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj. Nás bohužel poslala doktorka na polikliniku do Vysočan. Byli jsme tam už třikrát a pokaždé je to tak na dvě hodiny. Na jednom místě udělají ultrazvuk a pak se čeká s výsledkem ještě na doktorku. Kamarádka chodila na čerňák. Prý je tam někde v sídlišti dobrý doktor a je to na objednání, takže to prý trvá tak deset minut... Druhá kámoška chodila na Bulovku... prý jakš-takš dobrý...
7. bře 2008 ve 14:56  • Odpověz
Ahojky, tak my sme na polovicu uz v Poco, cez vikend stahujeme zvysok veci. Som prave v byte a balim, len som na chvilu mrkla na PC :wink: . Mame sa celkom dobre, Laura je zlaticko, teraz ju hlida babicka. Basti vsetko co jej dame.. Dufam, ze to tak potrva... :slight_smile: . Zdravim vas vsetky a drzte sa :slight_smile:

domina ahoj, my tiez chodime na vysocansku, ako pise ewelina, otras. Ale aspon dr je prijemna
7. bře 2008 v 15:17  •  snaží se  • Odpověz
Cauky. Tak jsme byli v pátek na půlroční prohlídce. Luky váží 8,25kg a měří 70,5cm. Už je to pěkná váha. Zatím baští taky všechno, jen kupované mu asi chutná víc...
A Betka, dejte s Laurou vědět, až se začnete procházkovat po Počernicích :wink:
10. bře 2008 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky ewelina,to mas podobne ako my. Laura ma 71 cm a 8 kg :grinning: . Uz som bola parkrat v Alberte nieco nakupit,ked svietilo slnko, ale v dnesnej kose sa mi fakt nechce. Ked bude pekne pocasie, tak mozme vyrazit, ok? Zajtra ideme s Laurou na vysocansku na kontrolu s kolenom, lebo jej vyskakuje, dnes som volala dr. :unamused:
11. bře 2008 ve 12:44  •  snaží se  • Odpověz
Ahojky, tak co nového? Ten vítr je pěkně "nanic". Ani nemůžeme pořádně ven. Luky má navíc už dva dny pořádnou rýmu, tak bojujeme s hadičkama :unamused:
Bety...A co Lauřino kolínko? Jak jste dopadly? ... jinak po velikonocích budeme určitě rádi, když se k nám občas přidáte na vycházku. My příští týden vyrážíme na Moravu, tak snad se to počasí trochu umoudří...
13. bře 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak my jsme zdravý, jen občas ještě malá zakašle, ale jen malinko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Bety vy už se budete stěhovat? :fearful: Doufám, že je Laurinka v pořádku :pensive:
Ewi jak vidíš zítřek, jdu se kouknout na počasí jak bude, snad ten vítr přestane. Dnes jsme byly na nákupu a malou mi to málem odneslo :sweat_smile: . Už chce chodit sama. Máme doma velkou ženskou :sunglasses: :grinning:
13. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky, ono, prestal fukat vietor a je tu dazd. Ako v aprili. Hrozne. ALeda, super, ze mala uz chodi :slight_smile: , musi to byt sranda, na zaciatku tie neiste kroky a bac na zadok :grinning: . Inac, uz sme prestahovani, ale nezabyvani. Vyzera to u nas ako vo velkosklade. V izbe mame furt vlhko a nemozeme dat podlahu.... Chcelo by to slniecko :slight_smile: .

Ewelina koleno ma Laura v poriadku. Boli sme na Vysocanskej poliklinike. Dr ma ukludnila, ze meniskusma na zaciatku tvar ako koliesko a ze vyvojom a rastom sa z neho urobi polmesiacik a klb do toho zapadne a Laura to zrejme este nema a ze preto to tak lupka. Ze sa to casom spravi. V dubnu ideme s kyclemi, tak to dr skontroluje. No a preventivne, ze nas posle zhruba za pol roka na detsku ortopku , ked uz Laura bude behat. Aspon som kludnejsia, ked sa na to pozrel odbornik, ako by som to mala zanedbat :wink:
14. bře 2008 v 11:18  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holky, mě z toho počasí už asi hrábne. Už se nemůžu dočkat, až bude teplo. Lukáška jsem zase ošidila balkonem (ještě, že ho máme), on by mi doma stejně spinkal špatně.
Jinak ten velkosklad chápu :wink: My jsme začali už někdy před čtyřmi lety předělávat byt... noo, a ještě stále není úplně hotovo. Věcí přibývá a jeden pokoj máme v podstatě nepoužitelný, zaházený vším možným :frowning2:
Tak přeji hezký víkend... a snad bez deště...
14. bře 2008 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky, tak jsme byli dneska s Lukáškem na "vítání občánků" ... máme tedy nezapomenutelný zážitek :slight_smile: :wink:
18. bře 2008 v 19:47  • Odpověz
Ahojky, jsem na vás trošku zanevřela. Omlouvám se.
Úřad na černym mostě nedělá vítání občánků, jen pošlou dopis s gratulací. :frowning2:
19. bře 2008 v 07:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj, tak jsme dnes měli vyrážet na Moravu... všechno už bylo spakováno, ale díky skvělé a úžasné D1 jsme zůstali trčet doma :angry:
20. bře 2008 ve 13:13  • Odpověz
No my právě taky na Vysočanskou, ale nikdy nic nám k těm kyčlím neřekli.Máme široké balení a vůbec nevím proč.
26. bře 2008 v 08:28  • Odpověz
Domi, musíš se zeptat !! Mě taky nic neříkali a tak jsem se zeptala ... a dr. mi pak vysvětlila, v čem je zádrhel. My jdeme příští týden, tak snad už opravdu naposledy...
26. bře 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jak jste se měly na velikonoce? :dizzy_face: Nás manžel vyšupal symbolicky, aby jsme mu do příštího roku neuschly? :wink:
Ewi jak bylo na Moravě? Ještě má Lukášek rýmu? Nám už přišel nový kočárek tak se ti pak pochlubíme, ale tento týden už to asi nevyjde, ale příští můžem úterý, středa. Tak se domluvíme. :sunglasses:
Zítra jdeme na očkování tak jsem zvědavá jestli nebudeme mít nějakou reakci. :unamused: .
26. bře 2008 v 10:05  • Odpověz
ahojky baby, dalsi tyzden sa pridavam aj ja na kocarkovanie :slight_smile:. Taky mame novy sportak :slight_smile: a som spokojna. Kupovali sme ho kvoli cestovaniu, lebo sme boli na sviatky v Londyne. Doniesla som si rymu :slight_smile: ako suvenir. v utorok som bola s Laurou na ockovanie a ani nemukla. :sunglasses:
27. bře 2008 ve 14:04  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj. Ali, na Moravě jsme nebyli kvůli té Djedničce, jak byla zablokovaná... tak jsme se byli alesoň podívat na nové miminko (kamarádce se narodila holčička Míša :o)
Jinak my jedeme ve středu na kyčle, takže procházka spíš v úterý (nebo krom té středy kdykoliv)... a sporťák jsme si taky už pořídili, jen jsme ho díky tomu věčnému škaredému počasí ještě nevytáhli...
xyyyyyyyyyyyyxscfy vc v-m ... Lukášek vás pozdravuje :o)
27. bře 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky, na procházku se moc těšíme. :sunglasses:
Bety jak se to hodí tobě? Laurinka je šikulka :zipper_mouth: :grinning: .
Ewi to je škoda, že jste si neudělali výlet :confounded: . Moc přejem, aby kyčle dopadly dobře.
My jedem v sobotu na chalupu a máme slíbené nové boty od tety. Tak snad D1 bude v pohodě průjezdná :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A dnes jsme byly taky na očkování, malá řvala jak tur, ale brzy se uklidnila a doma pak prospala 3h!!!!! :grinning: , ale zase večer nechtěla jíst kaši. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že to byla reakce na to očkování, jinak nevim co jí budu dávat k jídlu. :fearful: :frowning2:
27. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz
AHojky, mne kedykolvek okolo obeda, odpoledne je to uz horsie. Ewi v stredu sa uvidime na vysocanskej :grinning: , myslim, ze to vychadza na 2.4. tiez tam ideme s Laurou :grinning: . Aleda a ako Adelka? Pribera aspon trochu?
27. bře 2008 ve 23:11  •  snaží se  • Odpověz
autor
Bety žádná sláva to není, ale něco málo vždycky přibere :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Je to ale DĚS než do ní vpravím nějaké sousto :zipper_mouth: . Pořád se utěšuju tím, že až vyrostou všechny zuby tak se to snad zlepší. :wink: Musí jinak skončim v blázinci :sweat_smile: .
27. bře 2008 ve 23:18  • Odpověz
ALeda ahojky, tak aspon, ze nieco priberie. SNad je to tymi zubkami :angry: . U nas zatial ani jeden na obzore :angry: . Dnes som boola v Kacke kupit slecne nejake oblecenie vacsie, lebo trochu povyrastla. Babicka - tchyne z toho mala velku radost a ja tiez, lebo tam maju fakt krasne kusky :slight_smile: pre mimi. Ja som stale chory. Tecie mi z n osu, v krku knedlik.... Slaba ako mucha. Dnes ideme podvecer na navstevu k znamym do Dolnich Poco, tesim sa na zmenu prostedia, ale maju tiez dve mensie deti, musim davat pozor,aby nieco nechytili. Manzel sedi v aute a nieco tam opravuje. Tchyne vari obed. U nas panuje rodinna idylka :grinning: . Prajem pekny a teply vikend
:sunglasses:
29. bře 2008 ve 12:05  •  snaží se  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.