• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminky z Prahy 9 Horních Počernic

(Zamčená)
24. února 2011 
Ahoj holky, sem nějaká úplně zblblá.ted už je rok 2009, že? :grinning: Já jen, že chtěla napsat, jestli někdo tady chodíte někam v Počernicích na hřiště a pak jsem si všimla, že se tady už přes rok nikdo neukázal :grinning: No to jsem tedy zvědavá, jestli sem ještě někdy někdo zavítá.
25. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
jééé domina čaukes, koukám tu aktivně nikdo není, ale fajn, že jsi vyhrabošila tuto tému, zkusím jí udržovat na předních stranách. Bo abych Ti vysvětlila, jsem rozená brňačka, ale od začátku září obyvatelka Horních Počernic :grinning: Líbí se mi tam moc, ale těch hřišt mi připadá aspoň v našem nejbližším okolí docela poskrovnu :confused: Bydlíme na Chodovické a chodím k MUDr. Barešové. Taky jsem využila dnů otevřených dveří v centru MUM, pro děti mi to tam připadalo přímo skvělé a ženské tam byly velice příjemné. Vím, že hledáš mamku s dítětem, ale pokud bys měla zájem, můžeme komunikovat i spolu a třeba brzy někdo přibude, hmmm? :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
stejně je to záhada, že to tady na rok takhle z ničeho nic utichlo :confused: :confused: :confused:
7. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
7. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
9. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
cauki holky, bydlim kousek od pocernic, praha-dueč, vezmete me? :grinning:
9. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
ahoj holky, jsem taky z HP, ale teprv mimi čekáme :slight_smile:
rintintyna: poslala jsem ti dotázek do IP
14. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
seb, tak ještě jednou zdravím ofiko a taky zuzku. Zuzi Praha-dueč to bude nějaký překlep, ale nevím, jak to mělo být správně, abych si Tě mohla najít v mapě :confused: :grinning:
14. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky

my bydlíme v zelenči, to je kousek od Počernic :wink:
Taky chodím k Barešce, je úžasná :wink: :wink: :wink:
Zuzka chtěla asi nejspíš napsat, že je z Dubče, že????
8. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
halooo? je to někdo někdo? :grinning: my bydlíme kousek od Zelenče i Počernic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
do HP jezdíme k dr Červený
2. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Jojo, z Dubce, psala jsem jednim prstem a u toho kojila :grinning: :pensive: Jake jste mely Vanoce?
3. led 2010 v 16:27  • Odpověz
zuzi...u nás Vánoce super, stromek byl přikurtovanej,aby ho malá nestáhla..lákaly ji ty světýlka :grinning: ježíšek stědrej, dostala hromady věcí, hraček, plen, kosmetiky apod... rodinná pohodička :slight_smile:
3. led 2010 v 17:04  • Odpověz
tak parada, sluni! my byli poprve na horach ve trech a byl to mazec :grinning: byla tam s nama i profi plavacka, tak jsem ji hnend vyuzila a zkusila s Adamínem plavco vysledek? V utery zacina kurz, tesim se:slight_smile:)))Co nejaky srazik az opadnou ty snehy? :wink:
13. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: , jsem ze Zelenče, je tu někdo?
27. led 2010 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, přestěhovali jsme se do Horních a nemám s kým chodit na procházky... Našla by se nějaká maminka? Mám skoro čtyřměsíční Nikolku :slight_smile:
Bydlíme v Chodovické, ale od hlavní směrem k nádraží. Chodíme k MUDr. Chaloupkový.
28. říj 2010 ve 23:21  • Odpověz
Ahojky, já mám sice už trošku větší miminko :wink: , ale chodím s ním taky k MUDr. Chaloupkový :grinning: . Nejsem přímo z Počernic, ale dost často tam jezdím, tak kdyby sis chtěla pokecat, tak písni...
30. říj 2010 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz
@mpavlinka Ahoj, sice nejsem přímo z Počernic, ale z Černýho Mostu a taky hledám kamarádku na procházky. Taky mám skoro čtyřměsíční holčičku :slight_smile:
2. lis 2010 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj taky nejsem z HP ale z černého mostu a moc lidí tam neznám. Mám 3letého klučinu a ted jsem znovu tehulka. OD 1.4. zustavam už doma tak by se sparing partner na procházky hodil. :slight_smile:
22. únor 2011 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, mam dotaz, nezucastnil jste se nekdo bazaru veci v materskem centru MUM v Hornich Pocernicich? Predem dik za odpoved.
24. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.