• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám maminy s 1 měsíčním dítětem s Prahy 4 - Háje

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Ahojky lidičky, připojte se do diskuze. Jsem s Hájů a hledám maminy s mimči, které nechtějí být na procházky sami. :wink:
4. srp 2008 ve 14:57  • Odpověz
autor
Hm, tak to mi asi nevyšlo. Já mám malinkou holčičku Lucinku a opravdu se nikdo nenajde s obdobně starým díťátkem tady na Hájích? :frowning2: Aby jsme si vyměnili alespoň nějaké zkušenosti? :confounded:
11. srp 2008 v 16:15  • Odpověz
Ahoj jsem ze Říčan což je kousek od Hájů.
Mám 2měsíční holčičku a ráda si vyměním zkušenosti. :slight_smile:
24. srp 2008 v 16:17  • Odpověz
autor
Jo to je super. Mohli by jsme se někdy v tomhle týdnu sejít?Třeba na Opatově? Napiš kdy Ti to vyhovuje? Já se nějak podřídím. Když tak tady je na mně kontakt: 737887882 :slight_smile:
2. zář 2008 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj,jsem z Hájů,bydlím v Jažlovický ulici,což je kousek od Penny na Opatovský.Mojí holčičce budou 1.10. tři měsíce :slight_smile: .Jsem docela sama,manžel je dlouho v práci a kámošky tu v okolí nemám.Tak pokud mě vezmete do party-huráááá.Malá procházky moc nemusí,ale stejně s ní každý den vyrážím,abych protáhla sebe.Brouzdáme po Milíčáku nebo i po sídlišti a kdybych přitom mohla s někým pokecat,bylo by to super.Taky vám tu nechám telefon-777 275 945.Zatím se mějte a brzo se snad ozvěte,pa Jitka.
30. zář 2008 v 17:04  • Odpověz
Ahoj, já bydlím na Spořilově. Kubíkovi jsou tři měsíce. Už mě nebaví být pořád na procházkách sama, strašně bych uvítala společnost. Ráda bych s někým pokecala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já jsem totiž celkem ukecaná a můj chlapeček to zatím nějak neoceňuje :grinning:
1. říj 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
Ahoj Galato. Tak to je fajn, že si ukecaná. Já sice moc nejsem, ale ráda se s tebou seznamím. Vis výše je na mně kontakt. Tak se některej den můžem domluvit na prochajdu. :slight_smile:
22. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz
autor
Ahoj Jíťo. Tak na to úterý se budu těšit. Viděla bych to kolem druhý hodiny. Tak pa. Jo a už jste to s Verunkou překonali s těmi prdíky? Nas to občas taky potrápí. Tak držím palečky ať je vše O.K. :wink:
31. říj 2008 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky,jsme Taky z Prahy 4 ale z Budějovické.Rádi bychom se k Vám přidaly.
2. lis 2008 v 18:30  • Odpověz
holky mame tu diskuzi Praha 4 - tehulky, tehotnejch tu moc není, tak pojdte kecat tam, ven taky chodíme!
2. lis 2008 v 18:52  • Odpověz
autor
no jo, tak mi to měsíční miminko pěkně vyrostlo. Už máme 5měsíců.
Ahoj masacku. Dlouho si na diskuzi nebyla :frowning2: Ani tady , ani jinde. tak se lidi mějte. :grinning:
12. pro 2008 ve 14:35  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.