• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám nějakou mamču z Prahy 4

(Zamčená)
27. dubna 2010 
Ahoj všem přítomným i nepřítomným :slight_smile:,

hledáme někoho s kým bychom mohly vyjít na procházku, popovídat si, příp.chodit třeba na kurz plavání v místě našeho bydliště. Mám malou holčičku Veroniku ( 7 měsíců ), bydlíme na Praze 4 - Michle. Mám sice kamarádky, ale nejsou úplně z nejbližšího okolí a přece jen by bylo fajn, kdybychom pořád nemusely za někým dojíždět.

Doufáme, že se někdo takový najde :wink:
7. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky, máme sice starší dítko a už moc neprochajdujeme, ale jsme taky z Michle. Bydlíme kousek do metra Kačerov. Kde vy?
13. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
Ahoj,

my bydlíme kousek od Botiče, jak je zastávka Hadovitá směrem na křižovatku s Vyskočilkou. Kdybyste chtěli na chvíli pokecat, tedy spíš ty :slight_smile: , tak dej vědět. Teď jsem se s malou vrátila o víkendu (23.8.) do Prahy, tak by nebyl problém.
24. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj, my jsme zastávka na Návrší :slight_smile: , tak to je kousek. Určitě bysme se mohli sejít na pokec. Ale já teď trochu nestíhám. Předevčírem jsme se vrátili do Prahy a příští týden tady zase 3 dny nebudu a pak jedeme na týden do Itálie. Ale pak by to určitě šlo. Tady za tím vysokým panelákem je nové prima hřiště. U nás už bohužel žádné kafíčko v restauraci nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leda tak do termosky. A vlastně bysme mohli i zítra. :wink:
27. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
je tu niekto z plzne na pokec mam syna2
27. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Ahoj nara,

to je škoda, my teď jedeme taky na pár dní pryč. Až se ale vrátíte z dovolené, tak dej určitě vědět a někam můžem vyrazit. Teda nejspíš na to hřiště, i když jsme ještě malý ( 7,5 měsíce ) a ještě ani nesedíme. Malá ale zbožňuje děti a je hrozně společenská. Budeme se těšit.
28. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
terca... ta muzeme na hriste tady pobliz...treba jezerka?!
7. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Ahoj zanetka,

tak jsem zase na prijmu :slight_smile: , meli byste s Alexem na nas pristi tyden cas? Na mailu je na me telefon, tak jen staci napsat sms. Krome uterku muzeme v podstate kdykoliv, pak uz jen mame individualni program.

Budeme se tesit.
18. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj Terci, telefon jsem v mailu nenasla tak posilam svuj .. my mame volno tak kolem obeda a pak kolem 16:00 / tak kdykoliv se ti to bude hodit... pa pa
21. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
ahojky jmenuju se Martin je mi 28
let.Mám dvě dcerky Nikolku 15 měsiců a Elišku 3 měsíce.Hledáme kamarádi/ kamarátky z dítkama.Nejsme dlouho v
praze žena je z SVK.Já jsem ze severu čech.Těšim se na nová přátelství..Snad nás tu je takých víc.A bydlíme ve vařenoví
1. dub 2010 ve 02:30  • Odpověz
27. dub 2010 ve 23:27  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.