• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám výpomoc na úklid

(Zamčená)
29. října 2008 
Ahoj, jsem trochu zoufalá a proto hledám výpomoc na úklid po malování bytu.
Jsem ve 32tt a nějak se nám opozdila malířská firma, takže přípravu na miminko děláme teprve nyní... a do toho všeho manžel nutně musel odjet na služební cestu...
Malíři příjdou v uterý a ve středu a já bych potřebovala někoho na výpomoc s mytím oken a podlahy ve čtvrtek 9.10., nebo v pátek 10.10. v Praze 5 stanici od metra Anděl.
Odměna dohodou.
Prosím, pište na email: DN007@centrum.cz
6. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz
Dn a co to zkusit postupně? My jsme teď taky malovali a dělali rekonstrukci a dělám to tak, že vždycky umeju jedno okno a pak až třeba za dva dny další. Ale je to záhul takhle s břichem.Tak držím palce ať někoho najdeš.
6. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz
autor
No, asi mi nic jiného nezbyde :grinning: Jen bude trochu těžký v tom nepořádku i bydlet :frowning2:
6. říj 2008 v 15:15  • Odpověz
dn007, pokud najdes nejakou rozumnou firmu/hospodyni, co je svo,na delat jednorazove uklidy, tak ocenim kontakt, protoze se budeme kolem meho terminu porodu stehovat, a tam se obavam, ze ten uklid taky nezvladnu vlastnimi silami :slight_smile:

Bohuzel mam pocit, ze vetsina firem, co dohazuje dospodyne do domacnosti, ma zajem hlavne o pravidelny uklid, s tim, ze az stalym zakaznicim nabizi i pomoc pri vetsim jednorazovem uklidu...
6. říj 2008 v 15:21  • Odpověz
tak já taky uklízím po malování a postupně, ale zas tak moc toho není, MM se snaží to moc nezaprasit :grinning:

kamarádky nebo někdo z rodiny pomoct nemůže?
6. říj 2008 v 15:25  • Odpověz
dn,
kdybys byla v Ostravě, přišla bych ti helpnout osobně :wink: ...když nikoho neseženeš a budeš uklízet sama, dělej všechno pomalinku, pomalinku, pomalinku...i mytí oken může být meditace, když si na jedno vyhradíš dost času. já myla všechna okna v bytě týden před porodem a šlo to ok :grinning: ale jela jsem rychle, chtěla jsem malou vypustit na vzdoušek co nejdříve :grinning:
6. říj 2008 v 15:26  • Odpověz
autor
To Gedren: moc v to nevěřím, ale dám vědět :slight_smile: Zadala jsem poptávku u vícerofirem, kde psali, že dělají i jednorázové úklidy a pak někde na netu, kde slibovali rozeslat moji poptávku relevantním firmám. Tak uvidíme. Chtěla jsem to zkusit ještě i tady, jestli někdo nemá zkušenost.

To Ilci: já doufám, že se malíři taky budou snažit... ale dva dny malování a zároveň žití na 38m2 dá zabrat :grinning: Příbuzenstvo naštěstí bydlí dostatečně daleko od Prahy, takže jejich "pomoc" nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kamarádky pracují... ale když bude nejhůř, tak je zapojím.
6. říj 2008 v 15:30  • Odpověz
dn, my dali na parkety lepenku, co se dalo oblepili malířskou páskou, takže se to s úklidem dá
nám ještě dělají reko baráku, takže v provizoriu už žijem delší dobu, tak snad to nějak zvládnem :wink:
6. říj 2008 v 15:50  • Odpověz
dn007 tak co zkusit třeba projít tip servis a najít nějakou paní na mateřské nebo důchodkyni která hledá brigádu? já jsem na tom podobně jako ty a teď se mi nabídla jedna paní na mateřské a chodila by mi vypomáhat třeba i po narození dítka.
6. říj 2008 v 18:32  • Odpověz
autor
Helčo, díky za tip. Jen se zdá, že všichni, kdo hledají práci jsou ze severních Čech... a ne z Phy. Já si nějak poradím. Během dne jsem pomaličku připravovala věci do krabic a už to tu trochu jako před malováním vypadá :grinning: Malíři snad zítra sestěhují nábytek a všechno pokryjí, aspoň tak mi to dneska majitel firmy slíbil. No a s úklidem pak prostě nebudu spěchat a počkám na neděli na manžela. Bude mít radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2008 v 19:38  • Odpověz
Já myslím že to manžel pochopí. No a v našem kraji je holt nezaměstnaných a chudých spousta, takže si člověk i může vybírat. A nemusíš to mít uklizené za den ne? Vytři si pomaliču podlahy a potom hezky okýnko po okýnku. Já takhle dělám okna už 3týdny :grinning:
6. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz
ahoj těhulky, teda já vás upřímně obdivuju - já jsem ani nepočítala s tím, že bych kolem 30-35tt lezla po štaflích a myla okna :astonished: Věřím, že se to dá, ale nepřesvědčily jste mě :grinning:
Dn007, zkoušela jsi nějakou agenturu pro brigádníky? Když jsem žila v Pze, dělala jsem třeba pro majoru a ještě pár agentur a nabízeli i jednorázové brigády, tak předpokládám, že by pro ně neměl být problém na takovou věc někoho pro tebe sehnat,ne?
Jinak jestli máš daleko rodinu, tak bych zaúkolovala kamarádky - od toho jsou, tak jesti mají jen trochu času... :wink:
6. říj 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
slíbila jsem, že dám vědět, jak dopadlo malování a hlavně ten úklid :grinning:
Nakonec jsem sehnala firmu, která teda nebyla nejlevnější, ale protože jsem spěchala... pak mi přišlo pár dalších nabídek, ale já už byla domluvená... Firma přivezla jednu paní z Ukrajiny a všechny čistící prostředky. Paní tu byla asi pět hodin, okna nikdy v životě takhle čistá nebyla :wink:
Takže z mojí strany naprostá spokojenost, jen jsem se pak zeptala kolik jí platí... Otvírala se mi kudla v kapse, když jsem platila majiteli firmy a věděla jsem, že paní dostane 80CZK/hodinu... Ale mám její telefon, takže kdyby bylo potřeba, příště volám rovnou jí! Můžu doporučit, takže jestli jste někdo z Phy a chcete tip, ozvěte se. E-mail: DN007@centrum.cz
9. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz
je, super.....az do noveho, na generalni uklid. kdyztak mi hod ten kontakt do IP, prosim
9. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz
mohla bych taky poprosit o kontakt do IP? diky moc
9. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz
Nabízím úklidy různého typu,ale jsem z Ostravy,takže ti co jsou z Prahy,je mi líto.Věnuji se této práci už delší dobu,úklidy bytů,firem,kanceláří apod.Mám své spokojené zákazníky a jsem ráda,že jsem pro ně spolehlivá osoba a mohu jim kdykoli vyjít vstříc.Odvádím kvalitní práci za přijatelné ceny,kdyby někdo z Ostravy potřeboval paní na úkidy i po malování a rekonstrukci at se ozve na tel.č.720467530
29. říj 2008 v 09:50  • Odpověz
můžu taky poprosit o kontakt do IP? :wink:
29. říj 2008 v 10:41  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.