• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledáme kamarádku z okolí Mukařova u Říčan

(Zamčená)
5. května 2011 
Ahoj, je mi 32, mám 2,5 měsíce "starou" holčičku a chybí nám kamarádky. Rády bychom se seznámili, navštěvovali společné aktivity, nebo vyráželi na výlety. Můj email: jana_k1977@yahoo.com
22. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahoj Jani, je to asi celkem dlouho, co jsi sem psala, ale snad to ještě platí.......Jsme z Říčan, tak bychom to třeba mohly nějak zkloubit.....Mojí dcerce je 13 měsíců......Kača.
20. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
Ahoj Kačo, tak jsem si najivně myslela, že Modry Konik posila email kdyz ti nekdo odepise, a ono nic. Cili jsem nasla tvoji odpoved az dnes, zacatkem kvetna. Haha. Take jsem tu od te doby nebyla. TO uz je dcerce rok a tri ctvrte? Me dcerce je dneska 15 mesicu. TOto leti. CHodite na nejake spolecenske deni v RIcanech? JAna
4. kvě 2011 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsme od Říčan, chodíme v Říčanech do Yamahy na prní krůčky k hudbě.
4. kvě 2011 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky,
náhodou sem zahlídla toto téma, tak mi to nedalo.. :slight_smile: už kdysi se založilo toto http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mukarov-tehovec-svojetice-a-okoli-kocarkova/?page=last&post=last&lastref=go sice to tam teď nežije, jak sem tak koukla, ale pár holek se našlo, tak kdybyste chtěli, napiště jim.. Já jezdím na víkendy na Vojkov, přes léto tam budu víc.. :slight_smile:
4. kvě 2011 ve 21:55  • Odpověz
autor
Ahojky, Jo, taky jsme chodily na Yamahu, ale do Mukarova. Ted si davame pauzu, zdalo se mi, ze je na to nase Lea jeste mala, ale planuju na dalsi termin, to uz se mozna vnutime k tem starsim detem, aby se mohla druzit a odkoukavat. Take uvazuju od dojizdeni do rican misto Mukarova, chodi tam vic deti. Chodis do Sveta na dlani? nebo do mraveniste?
5. kvě 2011 v 15:49  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.