• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlídaní kojenců

(Zamčená)
21. července 2009 
Ahojte dievcata. Mam 6 mesacneho syna. Praca mi umoznila pracovat doma ale sem tam potrebujem skocit ku klientovi pre podklady a informacie. Nepozna niekto z vas overenu pani na hlidani na Prahe 5, Jinonice? Dakujem
23. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
Používám spolehlivou a levnou agenturu Baby sitting, sídlí v řepích, sežene na hlídání vždycky nějakou slečnu či důchodkyni. Provozují to invalidé, tak se nelekněte, jedna z nich špatně mluví. Je to bezpečnější než nějaká paní "z ulice" - takto máte jistotu. Tel 235 311 765,764
23. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
Dakujem kubaka. Skusim tam zavolat. Velmi sa bojim ho nechat sameho ale neviem to inak riesit.
23. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
žádný strach - když je to přes agenturu, děvčata jsou proškolená, osvědčená, pojištěná, kontrolovaná a udělají co jim řekneš, nedovolí si nic měnit. Narozdíl od babiček, které vědí všechno líp :grinning:

Když se mi jednou jedna důchodkyně nelíbila, řekla jsem, ať mi ji už neposílají - respektovali to.
Radím jim volat tak dva dny dopředu - někdy to nezvedají a zkusit vždy oba telefony. Hlídají nejméně 2 hodiny, takže to lze využít i takto na krátkou dobu - hodina je za 70 kč
23. bře 2009 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj, mám takovej dotaz. Před nedávnem jsem na internetu narazila na inzeráty maminek na mateřské, které nabízejí hlídání dětí za moc dobrou cenu (mají takový malý přivýdělek), zároveň se mi taky líbilo to, že by moje malá trávila ten čas beze mne s dalším dítětem a měla by společnost - má děti ráda. No ale samozřejmě jsem zapomněla, na jaké www stránce jsem to našla. Nevíte o tom náhodou někdo něco? Už jsem zadala snad všechna hesla do vyhledávače a bezvýsledně. Případně kdyby jste někdo věděl o dobrém a levném hlídání v praze tak 1x týdně, tak budu vděčná za info.Díky.
21. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
no já osobně bych nedala svoji dcerku k někomu,kdo hlídá svoje dítě + to moje, protože to vlastní dítě bude preferovanější a měla bych strach ,že na moje nebude mít tolik času jako na svoje a něco ta maminka zanedbá.
lepší jsou asi prověřené agentury
21. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.