• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlubocké těhulky

(Zamčená)
14. května 2008 
Tak jsem našla mateřskou, je to 69 % platu. Ale nenašla jsem z jakého období předem. A ještě mám pocit, že je ta mnějaký strop, že nemůže být víc než ...
30. říj 2007 v 10:48  • Odpověz
a to denne je jako pracovni dny nebo i vikendy???? :grinning:
30. říj 2007 v 11:03  • Odpověz
To nevím, já jsem na nemocenské nikdy nebyla. Vždycky jsem si brala dovolenou, takže jsem tímhle naprosto nedotčená...
30. říj 2007 v 11:07  • Odpověz
no stejne je to divny, na jednu stranu si jako muzes vybrat, akle kdyz ti na to nedosahuje materska, tak si vlastne nemuzes poradne vybrat
30. říj 2007 v 11:15  • Odpověz
zas vymysleli dobrou hovadinu
30. říj 2007 v 11:15  • Odpověz
Tak jsem pátrala dál.
Pravidla pro nemocenskou (teda i mateřskou) od nového roku jsou tato: http://www.penize.cz/info/zpravy/zprava.asp?IDP=1&NewsID=5469

A tady něco už jenom o mateřsk.
http://www.penize.cz/zpravy/5481/reformovano-osamele-matky-mohou-na-delsi-materskou-zapomenout/?IDP=1

Tak tam se snad dá najít vše.
30. říj 2007 ve 13:07  • Odpověz
autor
huuuuuráááá hlásím že jsem dneska zakoupila kyselinu listovou - jsou to tabletky, je tam 400 těch to tento :grinning: a ještě nějaký vitamínky k tomu béčko...a stála mě 36 korun :confused: nějaká Naturvita to je :sweat_smile:
takže dneska začínám papat :wink:
3. lis 2007 v 17:52  • Odpověz
Tak doufám, že se nepřidám ke Koblížkovi. Neb dneska jsme to měla dostat a ještě pořád nic. :astonished: Normálně kařdé 4 týdny, jak hodinky v sobotu brzo ráno. Trošku bojím, protože jsem tenhle měsíc zapomněla jednu tabletku a pak jsme jednou ujeli a nechránili se jinak. :sweat_smile: Dovedete si představit mít svatbu a termín porodu do dovu týdnů od sebe? :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2007 v 18:06  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda teď se tlemim, ale v případě že by jo ... tak ti budu nejdřív gratulovat, pak závidět a pak půjdu znova zkouknout ty šaty u kterejch bude nejjednodušší rozšířit :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2007 v 18:25  • Odpověz
No právě ... Co kdyby, tak vůbec netuším, co dělat. :sweat_smile:
3. lis 2007 v 18:26  • Odpověz
autor
co dělat? radovat se :wink: termín by se dal změnit :wink:
ale neboj - to je jen ze stresů, teda spíš z radosti :grinning:
3. lis 2007 v 18:33  • Odpověz
No jo, ale my už všem řekli, kdy ... začali to chystat. Duševně se připravili, že mimi bude po svatbě. :grinning: A teď změna .... Teda doufám, že nebude. :sweat_smile:
3. lis 2007 v 18:36  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla, že jsem se dohodla, že letos pojedu naposled na nějakou dobu si pořádně zalyžovat s ta´tkou, protože další minimálně dvě zimi budu těhotná a malým miminem. :grinning: A takových věcí je víc. :grinning:
3. lis 2007 v 18:37  • Odpověz
autor
ale to všechno se dá neboj - kdyby náhodou :sweat_smile:
u nás se přiznám že včera peťa byl taky hrdina :grinning: jsem ho upozorňovala že prášek beru až dneska ale hulákal že je mu to jedno a že ho chce hned :grinning: :grinning: :grinning: pak naštěstí usnul :grinning: holt sraz třídy se hooooodně vydařil :sweat_smile:
3. lis 2007 v 18:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Já vím, že pokud by se to povedlo, že budu nakonec ráda ... Ale zatím dneska trnu ... Protože jsem se upnula až na příští rok. Uvidíme.
3. lis 2007 v 18:46  • Odpověz
cauky holky,tak koukam anek a jsem napnuta,napis jak to dopadlo :wink:

Jinak ja byla na UTZ,a meli jsme videt "pytlika"takze Vasik junior :dizzy_face:
4. lis 2007 v 17:42  • Odpověz
autor
veeeeencáááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: koblížku gratulujeme :slight_smile:

už se moc těšim jestli si tě toho třiadvacátého budu moct otlapkat :dizzy_face: teď v tejdnu jsem potkala kamarádku, ale z pověrčivosti jsem si ještě nešáhla :grinning: :grinning: :grinning: čekám až na tebe :grinning:

a anlek tak teda ne no :grinning: můžeš si teda klidně dál plánovat :wink: :wink: a já už se tak těšila že vás budu mít na otlapkávání víc :grinning:
4. lis 2007 v 19:39  • Odpověz
Koblížku, gratuluju. Vašíků není nikdy dost.

Dopadlo to tak, že budeme dva .... Ikdyž na změnu je ještě pořád času dost. :grinning:

Ale říkala jsem si, že by to bylo zajímavé, když jsem se uklidnila. :grinning:

Jinak jsem se chtěla zeptat, co užíváte prášky, stalo se vám, že jste někdy čekaly o den déle? Mě totiž nikdy, vždycky, jak hodinky ... Proto jsem se obávala.
4. lis 2007 ve 21:01  • Odpověz
autor
Já beru třináct let cilest a stává se mi to někdy - spíš teda že to přijde dřív, to když zapomenu prášek... ale pozdějc tak o pár hodin, většinou když jsem nachcípaná nebo vystreslá :confounded: ale taky plašim neboj :grinning: :grinning:
5. lis 2007 v 07:29  • Odpověz
autor
http://www.menstruacni-kalendar.cz

abysme už nezapomínaly a pro snažilky abysme věděly kdy se snažit nejvíc :grinning:
5. lis 2007 v 11:44  • Odpověz
5. lis 2007 ve 12:02  • Odpověz
autor
jo na to už jsem taky koukala, ale vytiskla jsem si jen ty chlapečky a holčiky páč ty procenta se mi nelíbily :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: málo málo .. a to neni pravda :grinning:
5. lis 2007 ve 14:03  • Odpověz
nam to vyslo docela dobre :slight_smile:no, docela, mohlo by byt i lip, ale dobry :wink:
sem zjistila, ze pristi rok bysme mohli mit i dvojcata, hahahaha.
ale mam trosku obavy, ze se asi bojim vysadit prasky :sweat_smile:
5. lis 2007 ve 14:31  • Odpověz
autor
jak bojíš ? :grinning: :grinning: :grinning: zbabělče přeci mě v tom holky nenecháte ? :sweat_smile: :sweat_smile:
5. lis 2007 v 15:31  • Odpověz
autor
tak holt ty dvojčata přeskočíte no :grinning: :grinning:
5. lis 2007 v 15:31  • Odpověz
ted mam baleni na pul roku a pak uvidim, jestli pudu pro dalsi :slight_smile:
6. lis 2007 v 08:11  • Odpověz
Mě ten Plzák nějak nefunguje :confused: Neukazuje mi to % a mam tam samý M :grinning: :grinning:
Co s tím?:slight_smile:
6. lis 2007 ve 12:41  • Odpověz
A ten kalendář, co doporučuje Lea:slight_smile: jsem si taky zařídila:slight_smile:. U nás furt platí, že začneme asi tak za rok:slight_smile: - no uvidíme :dizzy_face:
6. lis 2007 ve 12:55  • Odpověz
autor
lenik musíš tam vyplňovat jen třeba 8 né 08 pak to nepočítá :wink:
tak já si říkám že spíš když mi to pošle hlášku že jsem blbá a měla jsem bejt dávno u dochtora, tak jedině dobře :grinning:
6. lis 2007 ve 13:53  • Odpověz
Tak už mi to jde :slight_smile: , akorát se podle toho asi řídit nebudem :grinning:
6. lis 2007 ve 14:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.