• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlubocké těhulky

(Zamčená)
14. května 2008 
Tak teď to už mi to taky fungovalo. :sweat_smile: A vícerčata příští rok nemám žádná ... Takže to bude správná doba. :grinning: Já dvojčata opravdu nee. :grinning: Vlastní zkušenost se sestrami mi stačí.
7. lis 2007 v 08:58  • Odpověz
Leus???? a uz beres tu kyselinu listovou? nebo kdy ji zacnes brat????
9. lis 2007 v 09:35  • Odpověz
autor
Peťul už jsem začala :wink: shodou okolností mi to vyšlo dokopat se ke koupi akorát s první tabletkou z předposledního platíčka HA, tak aspoň se mi to dobře bere... :slight_smile:

mám tu co mám v albíčku, páč jsme letěli jen pro rohlíky a jeli jsme okolo kauflandu a tam maj lékárnu, dala mi tuhle, je to 400 těch to no nemůžu najít ten znáček :grinning: a stála mě 36 korun 60 tabletek - beru jí zatim jednu denně, myslim že to stačí .... :confused: jsou u toho i nějaký vitamíny z béčkový řady, ty já bych správně měla brát ale znáš mě jsem lempl, tak tohle je příjemné s užitečným :sweat_smile: vlastně užitečné na druhou :grinning:
9. lis 2007 v 10:38  • Odpověz
Teda dvojčata bych nechtěla, ale tohle je síla ... http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=39386&vGroupOffset=0
9. lis 2007 ve 21:20  • Odpověz
autor
ále to je jen blbě napsanej první příspěvek, a všichní se toho chytnou :frowning2: a budou to řešit donekonečna - jasný že je to hloupost, naprostá hloupost dávat jedno z děťátek pryč..ale kdo je bez viny tak tam háže kamenem :pensive: .. fakt nikdo nemůže tušit komu se co honí hlavou :frowning2: a nikdy neříkej nikdy .. howgh :confused:
11. lis 2007 v 10:41  • Odpověz
Víš mě se na tom nelíbí to, jak se snaží řešit problém. Kdyby to byly třeba trojčata a hrozilo, že se všechny 3 narodí předčasně a můžou mít celou řadu problémů ... Ale jen, že se jí nelíbí mít hned dvě najednou, že si to představovala jinak ... To mi přijde jako slabý důvod. Ikdyž teda reakce, které tam byly (teď jsou smazené), byly taky zajímavé. :unamused:
11. lis 2007 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky, vcera jsem meli zas diskuzi o miminku a reknu vam, ze jsem z toho byla pekne spatna. Sli jsme na veceri a tohle ji uplne zkazilo. Vim, ze chce abych sla na materskou z nejake prace, ale kdyz jem mu rekla, ze nechci nejak dlouho cekat a ze kdyby jsme neplanovali na jare 09 dovolenou v Australii tak bych sla do miminka hned tak mi rekl, ze rozhodne ted ho nechce, proste chce abych si nasla praci co me bude bavit a z ni pak sla na materskou. A ze i Australie je nejista dokud nebudu pracovat. Pritom o penize zas az tak nejde. No proste si neumi predstavit, ze bych ted prisla, ze jsem tehotna. On by z toho snad ani nemel radost :frowning2: A reknu vam, ze se mnou deti ted pekne mavaji :wink:
12. lis 2007 v 06:21  • Odpověz
Leni, v týhle situaci jsme byli tak před půlrokem ??? Už nevím, kdy se to zlomilo ... Ale on měl pocit, že s dítětem všechno skončí, že nebudeme moct dělat nic z toho, co děláme ... Tak jsem to téma vynechala na nějaký čas, úplně. Pak jsem začala s logickýma argumentami, věk (on v lednu bude 35), po svatbě je ideální doba, tancovat stále budeme moct, ... A pomalinku se to měnilo ... Až teď jsme rozhodnuti, že po svatbě ... Přijde mi, že se i těší, což jsem si dřív neuměla představit. Myslím, že tu na koníkovi byla i diskuze o podobných chlapech, zkus ji najít, bylo tam dost zajímavých věcí ...
12. lis 2007 v 07:35  • Odpověz
No on se taky tesi, ale proste nechce aby dite bylo resenim toho ze jsem bez prace. Ja ho ani do toho ted netlacim ,jen zas nechci aby to bylo zavisle na tom, jeslti nekde delam a jsme tam spokojena nebo ne. ALe my si uz pred svatbou rekli, ze tak rok pockame,takze ja se spis o tom jen tak bavim, ale vim, ze si musim pockat :unamused:
12. lis 2007 v 07:58  • Odpověz
autor
já vim anlek, mě to spíš přišlo že buď byla v depce a já v depce napíšu, řeknu, taky spoustu kravin nad kterejma když se potom zamyslim tak bych si dala po tlamě... a nebo to bylo "rozvíření vášní" ... a už to nebudu řešit, prostě mít dvojčata tak si je jasně nechám, ale nechápu jak na sebe můžou bejt ženský tak strašně hnusný :cry: a už konec ...

leni on to prostě tak bere... kamil je hrozně zodpovědnej :cry: takovym tim blbym způsobem :grinning: ...že prostě si vymyslel nějakej plán a ono to nějak nevychází, ale on se ho drží :confounded: .. mě zase trošku jako deptá to že když bys nastoupila do nějaký práce která by tě bavila :wink: tak se ti nebude hned chtít do mimi logicky ne ? :grinning: tohle ho napadlo ? no možná napadlo páč se bojí - jednoho takovýho mám doma :grinning: ten teď argumentuje už jen tim že chce chlapečka .. ostatní argumenty už jsme odbourali :grinning: obzvlášť po včerejším obědě se sousedama a jejich dokonalym úžasnym báječnym a skvělym pepčou :sweat_smile:

taky o tom melu skoro nonstop, přitom vim že prostě musim počkat - klidně povídejte kočky povídejte :wink: dyť kdybysme si o tom nesměly už ani povídat tak by nám houklo co myslíte ? :grinning:
12. lis 2007 v 08:29  • Odpověz
Jsi to vystihla presne, je strasne zodpovednej. A mas pravdu i v tom, ze jestli se mi nekde bude libit, tak jen tak se mi nebude chtit odejit, to si taky rikam, hlavne vim, ze tam tak rok budu chtit vydrzet urcite, takze se to bude zase odkladat. No necham to byt a az neco najdu tak uvidime. A trochu se boji to jo, ani ne tak, ze ztrati svobodu,ale spis aby se to vse zvladlo a tak. Pritom ja vim, ze bude uzasnej tata. Hlavne by si mel uvedomit, ze mu je 32 dva a ja nechci mit doma chlapa, ktery se pujde projit s ditetem a ostatni mu budou rikat dedecku!!!
Jee ale tuhle jsme koukali na volejbal a byl tam volejbalista co mu je 31 a me ti spontalne ujelo "tolik?to uz je starej" a nejak mi to nedoslo az kdyz jsem se podivala na Kamila tak mi to bylo jasny :grinning: :grinning:
12. lis 2007 v 08:46  • Odpověz
Jo, je to složitý :confounded: se dohodnout a tak. Pro mě je občas složitý určit sama u sebe, kdy bych jako chtěla, protože do toho zamotavám i ty praktický věci jako práci a teď i zuby:grinning:. Ale mám už v tom celkem jasno. A s P. se shodnem... A taky nechci čekat buhví jak dlouho - kvůli věku. :unamused:
Tak se Ti Leni nedivím, že Ti to nebylo nejpříjemnější. Je sice hezký jít na mateřskou z práce, ale přijde mi to už skoro jedno, protože v dnešní době si nemůže být člověk jistej, že ho tam vezmou zpět... I když by ho tam zákoně vzít měli, tak ve skutečnosti to chodí občas i jinak.
12. lis 2007 v 09:11  • Odpověz
autor
leni ty vobludo to mi bude za chvilku :grinning: :grinning: :grinning: zatrest tě budu zítra na cvíču terorizovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

přesně lenik :wink: s tou prací ... a je strašně fajn, když na to máte s manžou stejnej názor :dizzy_face:

já bych třeba taky nechvátala, jenže já už se fakt bojim že to nebude tak jednoduchý :confused: mimi chceme obá, a tak ať je radši dřív než pozdějc :confused:
12. lis 2007 v 09:16  • Odpověz
To ja se taky nejak bojim, ze dnes uz to krome koblizka snadno nejde :frowning2: On to s tou praci spis mysli abych mela na cem stavet, kdybych musela hledat po matersky. Jako abych nerikala, no po skole jsem rok pracovala a pak sla na materskou.

Leus ono to bylo mysleny, ze na volejbalistu je to dost, ale neboj uz jsem za to byla ztrestana. :grinning: :grinning:
12. lis 2007 v 09:35  • Odpověz
Leni, my sme to meli podobny. nebo spis tak, domluvili sme se ze pristi rok se zacnem snazilkovat. jenze pak me prepad strach, ze sem to posunula na neurcoito a ted pred nedavnem se ve mne zacali projevovat pudy :slight_smile: a romca zas, ze bydleni vyresit a tamto a ono a to a to a to. tak sem nejak o tom prestala mluvit, ale sem se urazila. a uz sme o toom nemluvili. a ted jak sem prijela, sem mu rikala, ze sem si byla vyzvednout prasky na pul roku a jako co dal... a on, ze uz si pak nemusim chodit pro dalsi :grinning: :grinning: :grinning: a ze mi koupi vitaminky, jenom, ze si budem davat pristi rok pozor, aby to nebyli dvojcata. podle ty tabulky je tam mae v breznu(to jeste nic) a pak v rijnu (to uz by mohlo...) ha, tak se raduju ale i se bojim....
jo, jestli si pamatujete na barys, taky chvilku byla s nama ne beremese, tak ta je taky tehulkovita ase jim to povedlo hned po svatbe, nejak jako koblizkovi :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2007 v 11:26  • Odpověz
ja ma ale obavy, aby mi nezaclo hrabat u snazilkovani :sweat_smile:
12. lis 2007 v 11:27  • Odpověz
Koukam, ze nejsem sama, ale dik moc za podporu. ja bych to asi tolik neresila, kdybych nebyla doma a nemela cas na to myslet :frowning2: Jo a taky si rikam, jake to pak bude az vyssadim, abych hned nezjistobvala jestli to vyslo a tak :slight_smile:
12. lis 2007 v 11:36  • Odpověz
pettru,zrovna jsem se ti chystala napsat,jak se věci maji a ty už to víš :wink: jooooo nic se neutají :grinning: povedlo se to hned na svateb.cestě :sweat_smile:
12. lis 2007 v 11:41  • Odpověz
barys tak to moc gratuluju!!!uzivej si to a nezapomen nas informovat jake to je!! :slight_smile: :wink:
12. lis 2007 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj Baru :slight_smile: my sme potkali tvoji mamcu v iggy :slight_smile: tak nam to rikala, moc gratuluju a at vam vse dopadne o.k :slight_smile: jenom me teda mrzi, ze se nesejdem v ty porodnici, treba priste :wink:
12. lis 2007 ve 12:11  • Odpověz
autor
jééééééé týýýýjo člověk tu chvilku neni a takovýýý zprávy :sweat_smile: takže obrovská gratulace :wink: a klidně se tu za náma zastav :wink:

no a peťul samozřejmě taky :grinning: k tomu posunu :slight_smile:

takže miminka se dělaj na svatebce jo ? tak to bude asi tim že my jsme na žádnou ještě nejeli :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2007 ve 12:34  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: to teda nevim co jsme delali spatne :frowning2:
12. lis 2007 ve 12:38  • Odpověz
ze byste se chranili????? :wink:
12. lis 2007 ve 13:10  • Odpověz
aaahaa tak tim to bude :confused: :grinning:
12. lis 2007 ve 13:11  • Odpověz
Barys gratuluju. :grinning: Aspoň se tu Koblížek nebude bát ...

Leni, teda moje zkušenost je zatnout zuby a chvilku téma mimi vynechat, protože když chlap nechce a ty o tom mluvíš, tak má pocit, že je to nátlak na něj. Zkus to vydržet dva týdny a potom opatrně začít, třeba s tím věkem, ten aspoň u nás byl jako největší argument. Taky je fajn se vydat někam, kde mají vychované roztomilé děti ... :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2007 ve 13:15  • Odpověz
děkuju za gratulace :sweat_smile: nečekala jsem,že to pujde tak rychle,každej strašil,tak jsem to viděla tak na rok.příroda rozhodla sama,díkybohu :dizzy_face:je to hodně o psychice,si myslim,protože to období po svatbě bylo tak krásný :sweat_smile: ,že to nemohlo dopadnout jinak :grinning: :grinning:
12. lis 2007 ve 13:54  • Odpověz
Jé to se hezky čte, Barys. Taky přidávám svojí gratulaci a ať je vše v pohodě :wink:
12. lis 2007 v 15:13  • Odpověz
autor
holky nedokázala jsem odolat a zítra jedu pro vánoční bryndáčky :sweat_smile: jsou tak dokonalý že je prostě musim mít .. maj je v tesku za stodvacet kaček - jsou červenobílý - prostě je MUSIM mít :grinning: :grinning: teď jen doufám že opravdu je jednou použiju - kdyžtak vám je věnuju :grinning:
18. lis 2007 ve 20:25  • Odpověz
Tak nám je Leo vyfoť, ať se můžem taky rozplívat :slight_smile:
19. lis 2007 v 08:17  • Odpověz
Leo, už se těším na obrázek ...
19. lis 2007 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.