• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlubocké těhulky

(Zamčená)
14. května 2008 
autor
jedu tam určo, páč potřebuju koupit ještě čokoládu pro kámoše, má pro nás dneska lístky na kultůru :sweat_smile: takže vám je hned zítra vyfotim
19. lis 2007 ve 14:27  • Odpověz
autor
tak jsem to nedokázala - stála jsem tam a říkala si Co blázníš ? co když...? co s nima pak ... ? .... ale prostě nedokázala jsem to - normálně se zvedly z toho stojanu, volně pluly vzduchem k pokladně, tam vytáhly kartu a najednou jsem je měla v tašce :grinning: :grinning: máte je v albíčku :grinning: jo a jsou oboustraný, ty proužkatý jsou červený z druhý strany a ten červenej zase proužkatej no prostě luxus :grinning: ještě teda měli růžovou a modrou variantu, ale to už nebylo ono :sweat_smile:
19. lis 2007 v 16:43  • Odpověz
Ty jsou fakt super. :grinning:
19. lis 2007 ve 21:14  • Odpověz
Leo ty mi dáváš ... Já jsem koukala hned na netu po bryndáčkách, jestli se dá sehnat, co teď používá kamarádka. Je to bryndák, který má i rukávy a to je bomba. Dítko může samo jíst i rukama a přitom vše pod ním je čisté. :grinning: Jsem viděla poprvé v životě.

Byla jsem teď večer plavat s jinou kamrádkou a ta říkala, proč se o mimi nezačneme snažit už na jaře. :grinning: Ona, která se vdávala těhotná a moc si to nepochvalovala. :grinning: Že by chtěla být tetou?

Jo a jsem asi opravdu přesvědčená o používání látkových plen. Ještě si nechám udělat o nich přednášku, ale přijde mi to super.
19. lis 2007 ve 21:22  • Odpověz
autor
že jsou kráááááásný viď ? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

látkový rozhodně :wink: mám naštěstí kamarádku co jede víceméně jen na nich (jen na cesty bere jednorázovky) takže radu poradu mám :wink:

s tim bryndáčkem přes celý tělo je to geniální nápad :grinning: takovej futrálek :grinning: to by bylo super :grinning: :grinning: ale zatím mi budou muset stačit tyhle :grinning: :grinning:
20. lis 2007 v 07:40  • Odpověz
Jsou krásný. :grinning: Ony všechny ty pidi věcičky jsou nádherný.

A látkovky jsou prý hrozně návykový. Tak uvidíme, jak budeme ujíždět my. :grinning:
20. lis 2007 v 08:59  • Odpověz
Jééé, ty bryndáčky jsou krásný :grinning: . Mě se třeba strašně líbí ty maličkatý ponožtičky nebo bačkůrečky....
20. lis 2007 v 09:46  • Odpověz
Leníku, ponožtička a botičky bývají klasické dárky od známých, neboj, těch si ještě užiješ. :grinning:
20. lis 2007 v 09:50  • Odpověz
autor
leni líbí ? :sweat_smile: to abych jich nakoupila ještě tak tucet až budete těhulky abych vás mohla taky podarovat :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2007 v 11:23  • Odpověz
Leo, přiznám se .... Ty mi dáváš ... Začala jsem prohledávat net, abych věděla co nejvíc o kočárkách. :grinning: :grinning:
21. lis 2007 ve 23:10  • Odpověz
autor
Tak dneska poslední tabletka z předposledního platíčka :dizzy_face:
23. lis 2007 v 10:05  • Odpověz
Ty brďo už se to blížíííííííí :dizzy_face:
23. lis 2007 v 15:06  • Odpověz
Už se blíží držení palečků. :grinning: :grinning: :grinning: Já se těším za tebe. :grinning:
24. lis 2007 v 17:16  • Odpověz
Tak děvčááátka!!!!! :angry:
Co mi to děláte, vy se tady vesele scházíte a mně se nic neřekne???? Proč já pořád čučím na beremese?Když už mám po svatbě¨???
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2007 ve 12:08  • Odpověz
Jani, ty jsi nevěděla o koníkovi? Psaly jsme to na beremese. :frowning2:
26. lis 2007 ve 12:14  • Odpověz
A vůbec, Jani, co vy a mimčo?
26. lis 2007 ve 12:15  • Odpověz
autor
jani ty si kousek :grinning: :grinning:
26. lis 2007 ve 12:21  • Odpověz
Jojo, kousek kousek, no psaly jste o tom, už jsem tu jednou byla,ale to už je dlouho a nevěděla jsem že tu tak čile debatujete :grinning:
Leuš ty bryndáčky jsou fakt boží jo a Barys gratuluji, ale asi to byla dobrá konstelace hvězd, protže my jsme se nechránili, jako Leni C, a taky nic, takže svatebkou to nebude.
No my a mimčo?Zatím nic :frowning2: Ach jo... :frowning2:
Ale nevzdáváme to :wink:
Asi čekám podvědomě na Leu :wink:
26. lis 2007 v 17:05  • Odpověz
Jani, ono to půjde, neboj ... vždyť jsi měla hned po svatbě stresy s manžílkem, v práci ... Tělíčko se musí vzpamatovat. Jen počkejte, jak budete pupkaté a budete mít problém se přijít podívat na mě jako na nevěstu. :wink:
26. lis 2007 v 17:36  • Odpověz
Teď mě napadlo, prý spolehlivě funguje si udělat velkou zásobu vložek/tampónů nebo objednat něco, co bys jako těhulka nemohla. :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2007 v 17:38  • Odpověz
Jani, taky se přimlouvam, abys nebyla :frowning2: . Ono to vyjde :wink:
26. lis 2007 v 17:44  • Odpověz
autor
jani tak to abysme teda fakt chvátli co ? :grinning:
my včera tak leželi večer, jen jsme se tulili, páč peťa je nějakej "marodnej" chápete - kašlík, rýmička, mušel si vzít parelenek, jinak by umžel :grinning: :grinning: :grinning: ... a jak se tak tulil a povídal, tak jsem se jednu chvíli chtěla skoro i zeptat jestli to myslel vážně :confused: ale pak jsem odolala - nechám to na tu sobotu :dizzy_face:
27. lis 2007 v 07:45  • Odpověz
tak to jsem celá nedočkavá :confused:
27. lis 2007 v 08:14  • Odpověz
Ahojky, Leuš já myslím, že je ruka v rukávě.

Jinak holky díky za podporu!!!!!! :wink: Anlek máš asi pravdu!!!!

Dnes jsem byla na gyndě,dostala jsem další listovku :slight_smile: prý dokud jsou recepty zdrama a odpoledne naběhnu do drogerie a nakoupím vložky!!!! :grinning:

Jo a leuš, jak píšeš, koukejtě sebou hodit !!! :grinning:
27. lis 2007 v 10:02  • Odpověz
autor
jani :grinning: :grinning: :grinning:
slibuju že sebou teda hodíme :grinning:

včera mi kamarád posílal fotky kamarádovo malý holčičky jůůů to bylo :sweat_smile: no jo .. holt mušim si počkat :dizzy_face:
27. lis 2007 v 10:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Kdo si počká, ten se dočká!!!!
27. lis 2007 v 10:12  • Odpověz
Vždyť to máte za chvilku. :grinning: Co mám říkat já? Budu čekat do července, vdám se ... A pak pořád špekuluju, jestli nemáme snažení odložit o 2-3 měsíce ... Protože dělat státnice s novorozencem, popřípadě v šestinedělí mi přijde jako dost velký odvaz. :sweat_smile: Ale naštěstí jsme tu na koníkovi našla maminu, která dělala maturitu se 4 dětma. A zvládla to.
27. lis 2007 v 11:09  • Odpověz
autor
naše mami dělala maturu taky už se mnou ... teda jako venku se mnou :grinning: ale já si to nedokážu dost dobře představit :confused: i když já nejsem tak chytrá, takže mě by to dělalo problémy i bez mimi :grinning:

anlek stejně dopadneš jako já - všechna předsevzetí pryč :grinning: i když je fakt že peťa je aspoň tyhle změny logicky obhájil :wink: prostě zimní mimi se nám moc nezdá :sweat_smile: tak mušíme začít dřív :grinning:
27. lis 2007 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky,Leonko,toho 23. prijedu na 100% ale nevim jak to bude s casem,musim objet vsechny babicky a dedy-dlouho me nevideli a uvidi az toho 23. a ted jsem pribrala jeste babicky a dedy od Veny,tak tam taky musim a rodice Venovo,no budu toho mit straaasne moc,nevim jestli bude cas se sejit,budu to mit jen tak tak na hokej,pac dorazim nekdy kolem 11. :unamused:

Na hokeji jeste nevim kde budu sedet az podle listku v den zapasu co mi tam schovaji,ale jestli tam budes,pisneme si na mobil a ja za Tebou nekam o prestavce zajdu at si muzes pohladit :wink:
27. lis 2007 ve 12:22  • Odpověz
Jééé Koblížku, jak se vede?

Leo, neboj, před svatbou se snažit nebudeme, to vím jistě (ikdyž tys to taky věděla jistě, že až po novém roce, co?). Nechceme, přijde nám, že svatba je akcí nás dvou a mimčo na ní nemá, co dělat. :grinning: To má přijít až pak.
27. lis 2007 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.