• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlubocké těhulky

(Zamčená)
14. května 2008 
autor
lenííí naždááár ... no my jdeme určo na stopro na hokej a na devadesát do tý vipky, takže si tě dojdu otlapkat :wink: jestli do tý doby už taky náhodou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: no nic :slight_smile: každopádně aspoň na vteřinku bysme tě mooooooc chtěly vidět, leni dokonce už i zamlouvala husu ale nevim na kdy tak to zjistim ju ? :dizzy_face: :dizzy_face:

a já mizim k tomu zubaři :grinning:
27. lis 2007 ve 14:04  • Odpověz
jé ona už je zamluvená husa? Takže to platí? To by bylo fajn...

Jinak koblížka taky zdravím!!!
27. lis 2007 ve 14:29  • Odpověz
J8 vás neuvidím toho 23., ale budu na vás myslet. :wink:
28. lis 2007 v 09:23  • Odpověz
Tak co Leo, nebudeš chtít prodat to jedno platíčko? :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2007 v 16:55  • Odpověz
autor
anlek po dnešním ránu :dizzy_face: říkal "můj názor znáš" tak jsem to vzala jako JO zaklidím ho do šuplíčku a bude čekat :sweat_smile:

včera jsem o tom mluvila s kamarádkou, tak nejdřív se těšila, pak dostala strach :slight_smile: pak se mi to snažila rozmluvit a pak se zase začala těšit :grinning:
30. lis 2007 ve 13:36  • Odpověz
A Ty se víc těšíš ne? :slight_smile: já se jenom těšim :slight_smile:
Teď mi ukazovali fotky miminka narozenýho ve středu :dizzy_face: . Já se těšim :dizzy_face:
30. lis 2007 ve 14:12  • Odpověz
autor
:sweat_smile: tak já bych asi měla změnit motto a snž co ? :grinning:
3. pro 2007 v 07:03  • Odpověz
tak tam dej i těšilky:grinning:, ať my ostatní nejsme diskriminovaný :cry: :grinning:
3. pro 2007 v 08:03  • Odpověz
To je v pohodě, když mě takhel upozorníš! :grinning:
Jaké moto???? To jak máš u fotky, když ti na ní vlezu?
Takže co???? Už jsi ANT vyhodila? Tak super!!!!!
3. pro 2007 v 08:16  • Odpověz
autor
holky to vám bylo tak hezký :sweat_smile: no už ráno jsme si tak nějak povídali a prostě peťa se začal asi strašně těšit :grinning:

večer jsme se po pravdě trošku /teda já :sweat_smile: / pinkla :sweat_smile:
a když jsme přijeli domu tak už jsem byla skoro střízlivá :sweat_smile: a .. a... a bylo to mooc krásný .. přiznávám se že já cynik jsem i chvilku plakala, páč .. no prostě upřímně, já jsem to vlastně nikdy v životě bez netoto, páč já brala HA už třičtrtě roku před než jsem chudinku zdendu tenkrát vůbec k sobě pustila :grinning: takže teď to bylo vlastně takový podruhý poprvé :grinning: :grinning:
peťa mě pak celou noc hejčkal :grinning: to jsem si užívala skoro nejvíc :sweat_smile: jen kdybych ráno nemusela do práce :angry:

a včera večer jsem dostala záchvat smíchu, páč peťa přijel z hokeje, a před usnutím mi krásně důležitě vyprávěl poznatky o tom za jak dlouho máme šanci otěhotnět, jak dlouho bude muset trvat čištění a tak ... prej to probírali s pavlem na hokeji :grinning: :grinning: (to je ten hrdej taťka těch dvoutýdenních dvojčat :grinning: ) tak jsem jen řekla "já si vezmu prášek a dobrou" (chtěla jsem si jen vzít listovku :grinning: ) .. JAKEJ PRÁŠEK ? kde je máš? dej je sem, já ti je schovám !!! ... :grinning: takže se asi fakt těší :grinning:
3. pro 2007 v 08:40  • Odpověz
Jéééé, Leuš, tak to bylo romantický :slight_smile:
Tak tě s Jani vítáme v klubu snž :grinning: .
Jani ty to tam ještě nemáš! :confused:
Leniku, neboj, nejste diskriminovaný! My víme, jak to je :wink:
3. pro 2007 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz
Vy jste praštěný, to je tak hezký!!!!!!
Prosím tě jaké čištění????
A s tím práškem?Je fakt slaďouš :slight_smile:
3. pro 2007 v 08:55  • Odpověz
Hani Nemám!!!Tedy myslíš jako v té vizitce?
Leni žádná diskriminace!!!! :wink:
3. pro 2007 v 08:57  • Odpověz
A Lea už to přepsala a já taky :slight_smile:
3. pro 2007 v 08:58  • Odpověz
autor
:grinning: no vono se to těžko píše jak se lek s tim práškem :grinning: on si myslel že jsem si to rozmyslela :grinning:

ale musim vám říct že to byl hoooodně zvláštní pocit :sweat_smile:
3. pro 2007 v 09:46  • Odpověz
autor
janíí šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a pak ještě včera večer naše babi mě dostala :grinning: ona je normálně asi jasnovidec nebo nevim :grinning: páč jsem tam byla a tak nějak normálně jsme kecaly a tak nějak jsme se dostaly na prášky, ona že si nebude chodit prášky kupovat, protože to bude drahý, tak jsem jí vysvětlovala že jí je klidně budu platit hlavně když bude zdravá :confused: pak jsme probíraly zelený čaje, s tlakem a tak a najednou se babi začala bavit o HA a pak se mě zeptala jestli jí ještě beru :sweat_smile: a tvářila se tak kouzelně zvědavě, že jsem v tu chvíli dostala jen záchvat smíchu, protože mi přišlo, že to snad ví :grinning: a že jen zkouší co jí odpovim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já babičce nedokážu lhát :grinning: ale slíbila že to nikomu neprozradí :sweat_smile: a měla radost :dizzy_face:
3. pro 2007 v 09:52  • Odpověz
autor
Leničko žádná diskriminacía :grinning: my čekáme :sweat_smile: na vás teda jako neboj :grinning: akorát si to čekání zkracujeme příjemnou činností no :grinning:
3. pro 2007 v 09:54  • Odpověz
Leuš to je hoooodně zvláštní pocit.... :sweat_smile: to máš opravdu.

Tak vidíš, máš babi jasnovidku :grinning:
3. pro 2007 v 09:58  • Odpověz
To jsem teda na ten pocit zvědavá :slight_smile:. Já jsem tu dneska sama mezi váme snž :confused:
3. pro 2007 v 10:12  • Odpověz
autor
lenik dneska si růžička mezi trním :grinning: jéééžiš teď se mi zase vyrojila asociace - kruciš já asi opravdu jsem magor :grinning: jsem si zrovna ráno říkala jak u mě zafungovala psychika - furt bych se tulila :grinning: ahááááá tak proto péťa měl strach abych je nezačala brát znova :grinning: :grinning: aby mě to zase nepřešlo :grinning:
3. pro 2007 v 10:24  • Odpověz
není to spíš trní mezi řůžičkama? :slight_smile: já si to s váma taky užívám, těším se s váma a jenom malinko závidím :grinning: a taky se časem přidam mezi vás :wink:
3. pro 2007 v 11:29  • Odpověz
autor
to si piš že přidáš ... a pak všechny budeme jezdit s kočárema místo cvíča do cukrárny :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2007 v 15:13  • Odpověz
autor
holky timhle tempem nebudu těhule ani za deset let :grinning: my to zase nestihli :cry: přijeli jsme z hokeje a já upadla do komatu a peťa mě "nechtěl budit" když jsem prej tak hezky spinkala :zipper_mouth: ... a nebo až se na to dostanem tak to budou nejmíň paterčata :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2007 v 07:24  • Odpověz
neboj, Leo, vy si na to čas najdete :grinning:
5. pro 2007 v 07:50  • Odpověz
Dobrý. :grinning: :grinning: :grinning:

Leo, neboj, důležité je se snažit uprostřed cyklu, do tý doby to natrénujete. :grinning: :grinning: :grinning: Ale manžílka máš fakt roztomilého.
5. pro 2007 v 15:51  • Odpověz
Jee leo vy uz se snazite, tak to drzim palecky at to vyjde!!! :wink: a reknu ti ze jste fakt uzasna dvojka, jsem tu nad tim tvym psanim mela pusu od ucha k uchu :grinning: ale musi to byt krasny pocit,aspon se mam na co tesit :wink:
6. pro 2007 v 10:28  • Odpověz
autor
leni no vidíš ? je to spravedlivý ? tak dobře na koníka smim ale jen sem jo ? :sweat_smile:
6. pro 2007 v 10:40  • Odpověz
To vis, musela jsem prozkoumat co jste napsaly, ale uz budu taky hodna a vratim se k ostatnim jo :wink:
6. pro 2007 v 10:52  • Odpověz
Tak Leo, jak to šlo? :grinning:
9. pro 2007 v 17:40  • Odpověz
autor
chceš detaily nebo ti stačí rychlý shrnutí ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
prostě jedeme přesně podle janičkou sepsaného plánu :sweat_smile: :sweat_smile: velmi pečlivě :grinning: každopádně i kdyby to nevyšlo teď tak peťu to vyrábění mooooc baví :grinning: :grinning: :grinning: ale řekla bych že se konečně teď doopravdy těší :dizzy_face: pořád se ptá jestli si zapisuju kdy abysme věděli kdy to bylo, dává mi nohy nahoru :grinning: a prohlíží si bez remcání dětský sedačky :grinning: :grinning: :grinning: jo a včera prej uspával sousedovic pepču :grinning:
9. pro 2007 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.