• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlubocké těhulky

(Zamčená)
14. května 2008 
Tak to je super. :grinning:
9. pro 2007 v 19:19  • Odpověz
Díky za shrnutí :wink: .
Mě by ten plán taky zajímal, mohly byste mi ho taky poslat. Abych byla chytřejší až..... :slight_smile: :dizzy_face:
10. pro 2007 v 08:07  • Odpověz
Leo jakej to mate plan?
10. pro 2007 v 08:58  • Odpověz
autor
to musíte na jani :sweat_smile: sestavovala mi ho individuálně :grinning: já si chtěla hrát na veverku a ona mi to zakázala a smíme jen každej druhej den - takže jedeme přesně středa, pátek, neděle :grinning: ne že bysme byli tak pečliví ale my se jinak doma nepotkali :grinning: :grinning:
10. pro 2007 v 09:22  • Odpověz
Tak to má větší kvalitu, já vim.... :slight_smile: :wink:
10. pro 2007 v 10:24  • Odpověz
autor
:sweat_smile: to se uvidí ... :grinning:

lenik ptala jsem se ti na toho doktora, tak prej opravdu bude zatím přibírat, tak ti hned po novym roce dám vědět ju ? :wink:
10. pro 2007 v 10:43  • Odpověz
jo, jo, děkuji :wink:
10. pro 2007 ve 13:07  • Odpověz
Leo, na veverky? Co to je?

Každý druhý den se doporučuje kvůli potvůrkám u chlapů, aby byly dobře dozrálé nebo jak to napsat, prostě aby měly kvalitu. :wink: Ale když není problém, tak bych na to kašlala. :grinning: Aspoň já to tak plánuje, teprv, kdyby se nedařilo, tak budu chtít zkusit obden, meření teploty, ...
10. pro 2007 v 19:01  • Odpověz
autor
mno na veverky jak bych ti to vysvětlila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prostě furt :grinning: :grinning: :grinning:

tak já to tak nějak nechávám osudu, ostatně i musim, nechce se mi plašit hned..na měření jsem zatim líná, jsem ráno ráda že se vykutám z peřin, hlídat ho jestli potají někdy "neplejtvá" no tak to jsem mu vysvětlila :sweat_smile: ale pochybuju že to dodržuje, je to prostě chlap a já musim bejt zatim optimista že to neva :grinning:
11. pro 2007 v 08:22  • Odpověz
neplejtvá :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2007 v 09:13  • Odpověz
neplejtvá :grinning: :grinning: :grinning: Leo, snad ho z ničeho nepodezíráš. :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2007 ve 14:25  • Odpověz
autor
néééé tak jsem to nemyslela :grinning: on plejtvá doma :grinning: :grinning: :grinning:

tak včera jsem měla šanci otlapkat jednu kulaťoučkou těhuličku, moooooc to monče slušelo...ale netlapkla jsem si :grinning: počkám na leni :sweat_smile:
12. pro 2007 v 09:26  • Odpověz
Leo, kdy máme začít držet palečky?
13. pro 2007 v 09:13  • Odpověz
autor
anlek asi nemusíte :slight_smile: já mám pocit že nic :confused: ale to neva :sweat_smile: stejně máme náskok :grinning: ale pro jistotu si udělám možná jeden testík 23týho, páč bych určo přemejšlela, že co kdyby nááááhodou ... tak ať mám radši jistotu a klid přes svátky a můžu se "upnout" na další termín :grinning:
13. pro 2007 v 10:44  • Odpověz
leo, jestli budeš zítra testovat, tak držím palečky. :wink:
22. pro 2007 ve 12:51  • Odpověz
Leo, testovala nebo netestovala? :dizzy_face:
23. pro 2007 v 19:28  • Odpověz
autor
ahojky :dizzy_face: jste hodný že jste na mě myslely - 23tího jsem netestovala, bála jsem se že je moc brzy :confounded: navíc jsem ani neměla testík, páč nikde neměli mama - až pak 24týho jsme ho koupili v ternu :sweat_smile: no znáte peťu... zvědavej jak opičák, takže mi byl pořád v patách...
ale večer u stromečku se mi udělalo neskutečně špatně - chytla mě záda v kříži :pensive: ještě jsem přežila návštěvu u mámy a pak u táty, ale ráno už jsem nevstala z postele :cry: jak jsem se zvedla tak jsem začala omdlívat :rolling_eyes: jenže jsem se bála vzít si prášek :frowning2: večer jsem pak dostala průjem a horečku ... no a vzhledem k tomu že mrcha co měla přijít v pondělí stále nedorazila tak jsem teda dneska ráno testík vybalila - peťa mi pomáhal a radil, ani jsem netušila že dělá těhotenský testy denně :confused: :sweat_smile: .. jenže jedna čárka vylezla okamžitě a druhá se asi někde zapomněla :confounded: takže nemám ani mimi ani mrchu :rolling_eyes: ale aspoň už nemám ani horečku a průjem :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2007 ve 12:15  • Odpověz
Leo, neboj. :grinning: Hlavně, že nemáš horečku a průjem ... Otázka je, kdy jsi měla ovulaci (pokud vůbec), přecejen to byl první cyklus po práškách ... tělíčko musí naskočit ... Ještě bych neházela flintu do žita. Klidně mohla být později, takže je na test brzo. Ale zas na druhou stranu, pokud by mrcha nechtěla dorazit dlouho, tak je to na jít navštívit dr., aby na tebe kouknul. Budu držet palečky, ať se daří.
26. pro 2007 ve 12:29  • Odpověz
Teeeda ... tady to vůůůbec nežije .... Kuk, kde jste kdo?
9. led 2008 ve 21:03  • Odpověz
autor
anlek já se pekelně soustředim :grinning: holky tak budu mít teď asi prosbu já - potřebuju do čtvrtka pučit vaše palečky - ono stačí když mi je do čtvrtka podržíte :grinning:
12. led 2008 v 09:13  • Odpověz
Leo, držim palečky :wink:
A něco nového u našich ostatních snažilek?
Anlek už jste rozkousli dilema, kdy na to hupsnout? :grinning:
16. led 2008 v 09:00  • Odpověz
autor
tak dobře, tak držte ještě do zejtřka :grinning: já jsem zbabělec a dneska jsem to nedokázala :grinning:

anlek noooo ? :grinning: s bubnem nebo s uzlíčkem řvoucím ke státnicím? :grinning:
17. led 2008 v 07:43  • Odpověz
drzim, drzim, ze ani pracovat nemuzu, jak silene drzim :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2008 v 07:50  • Odpověz
autor
tak nakonec se vrámci hromadného čurání na test :grinning: (jedeme na zápis do guinesovky :grinning: ) vyhlášení výsledků odkládá až na cca devátou hodinu a kukněte do snažilek z čb - já už budu makat, tak maj holky svolení to prásknout za mě ...
jdu se sbalit a frčim pomalu :frowning2: myslete na mě ať tam nikoho nezakousnu :grinning:
18. led 2008 v 06:48  • Odpověz
autor
Miluju vás holčičky a děkuju mooooooc za podporu :grinning: jste moje zlatíčka a palečky už můžete pustit :grinning:
18. led 2008 v 07:38  • Odpověz
Leo, gratuluju. Ale hledání na koníkovi to tady bylo dobroudružné. :grinning: :grinning: :grinning: Tak už aspoň nebude Koblížek tady tak osamocený.

Já nevím, co my a mimčo ... Uvidíme, zatím máme na rozmýšlení dost času. :grinning: Ale začnu tím, že dneska si dojdu pro prášky, ty mi může dát sestra, nemusím k dr. a příště až si pro ně půjdu tak se zeptám dr., co si on myslí o čištění od prášků ... Protože já nevím ... u mě je to 50:50 .... tak to nechám na něm. A taky se ho vyptám, co si myslí o listovce a nějakých jiných vitamínech ... No a pak už nám zbyde jen se rozhodnout, kdy na to hupsnout. :grinning: :grinning: :grinning: Btw. David je legrační, myslí, že se narození potomka dá naplánovat, tak říkal hodilo by se nám, aby se narodil - rozmezí dvou měsíců, kvůli tancování ... Abychom o nějaké fakt dobré nepřišli. :grinning: :grinning: :grinning: Tak se mu snažím vysvětlit, že to, že se někdyy začnem snažit neznamená, že se to povede hned na poprvé ... Že se spíš dá ovlivnit, kdy ne .... :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2008 v 08:52  • Odpověz
Tak do třetice všeho dobrého - gratuluji i tady, Leo. Ať jste všichni zdravý a spokojený :wink: .
18. led 2008 v 09:02  • Odpověz
autor
anlek :grinning: no tak přesně tak :grinning: "já nechci vánoční miminko, proto začneme teď hned :grinning: " to byl peťovo argument proč se začít snažit tak brzy :grinning: má teda štěstí že mu to vyšlo :grinning: :grinning: :grinning:

a děkuju moc za gratulace ... jsem z toho trochu ještě mimo ale těším se na mímo :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2008 v 10:34  • Odpověz
Jinak jak jsem dneska hlídala toho chlapečka, ta jeho mamka je moje kamarádka ... Ale naposled jsem ji viděla ještě s bříškem a pak už nic .... No a ona říkala, že dělat státnice a mít pár týdnů staré miminko, že je v pohodě ... Tak uvidíme. :grinning: :grinning: :grinning: Trochu mě nalomila, že to musím zvládnout.
21. led 2008 ve 13:28  • Odpověz
Leni a státnice budou za rok a půl? Či kdy? :grinning:
21. led 2008 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.