• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlubocké těhulky

(Zamčená)
14. května 2008 
No spíš za rok a čtvrt. :grinning:
23. led 2008 ve 21:24  • Odpověz
autor
tak hlásím že dneska se jdeme podívat na pana dochtora, tak snad nám řekne kdy máme začít balit do porodky :grinning: podle poslední MS mi vychází termín porodu na 1 září a podle podle mě otěhotnění na 28 září :grinning: tak jsem zvědavá jak se chlapec pochlapí s výpočtem :sweat_smile:
24. led 2008 v 08:17  • Odpověz
Leo, přidávám se, sice opožděně, s gratulací k malému "kousátk". Moc vám to s Peťou přeju a držím palečky, aby vše dobře dopadlo. A to víš, z té Březnice je to do Č.B. přeci jenom dálka :grinning:
4. únor 2008 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím vás po delší době a hlásím, že u nás to s mimi nebude tak jednoduché :cry: . Včera jsem byla u pana doktora, našel mi nějaké malé obtíže, takže přísští měsíc začínám chodit na krev a pak se uvidí. Ale my se nevzdáváme :wink: . Jenom s Leou už nestihnu ten kočárek asi vozit :sweat_smile:
12. únor 2008 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Hani, urcite vam to dopadne dobre :wink: drzime palce!!!
14. únor 2008 v 07:50  • Odpověz
Hani, také držím všechny pěstíčky, aby to dobré dopadlo a co nejdřím se mohli těšit na malého mrňouska
17. únor 2008 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak nám to tu moc nežije a přitom by mělo čím dál víc :grinning:
Hani, je něco nového?
11. dub 2008 v 15:22  • Odpověz
Leníku, jak to u vypadá? Už tušíš, kdy se budete moci začít snažit?

My bychom rádi miminko tak v dubnu, květnu příští rok... Takže za chvilku už začnem zadělávat. :grinning:

Jinak dneska se jedněm známým narodili dvojčata a nadšený otec hned posílal fotky. Jedna holčička měla na fotce ještě kus plodových blan na hlavě a David říkal, že asi nebude chtít být u porodu, že ty děti jsou ošklivý. A že by se mu to nelíbilo. :grinning: :grinning: :grinning: Jste toho svědci, protože si jsem jistá, že on nakonec bude chtít a naše mimino budeto nejkrásnější .... Tak abych se mu mohla jednou smát. :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2008 ve 20:22  • Odpověz
Ptala jsem se zubařky posledně a vypadá to, že operace nebude. :slight_smile: Už s ní prostě nepočítám, takže na žuby už ohled neberu :grinning: . Ale ještě se nesnažíme, ale asi se to blíží :slight_smile: .

A vy už jste tedy začali? :wink:
9. kvě 2008 v 16:27  • Odpověz
Teda tady to moc nežije :unamused:
14. kvě 2008 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.