• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlubocké těhulky

(Zamčená)
14. května 2008 
krista: nechtěla jsem berana, sama jako vodnář jsem tvrdohlavá a Kája už beran je :frowning2: :grinning:
27. črc 2007 ve 13:29  • Odpověz
Sonepka já jsem taky beran, manžel je rybička a myslím že je nám fajn :grinning:
27. črc 2007 ve 13:30  • Odpověz
Já jsem s jedením beranem byla 5 let.... :unamused: No nic moc... ale uvidíme.... třeba nebude typický beran... :grinning:
27. črc 2007 ve 13:37  • Odpověz
Já si myslím že na znamení stejně nezáleží :slight_smile: Možná něco málo tam je, ale nemůžeme všechny škatulkovat :wink: Co se týče třeba tvrdohlavosti, tak v tom mě hodně změnil manžel, jsem ochotná dělat kompromisy a i když jsem někdy na 100% přesvědčená o své pravdě tak ustoupím a pak si třeba manžel natluče, ale tak aspoň ví, že občas tu pravdu mám :wink:
27. črc 2007 ve 13:43  • Odpověz
to bude jeste rybka :slight_smile:
27. črc 2007 ve 13:43  • Odpověz
autor
jééé další :dizzy_face: no gratulujeme sonepko :slight_smile:
27. črc 2007 ve 13:46  • Odpověz
pettru: od 21.3.je už beran. Karolínka je narozena ve znamení berana s ascendentem panny... :sweat_smile:

kousinka: děkujeme.... :grinning:

krista: jj člověk je ovlivněn i partnerama apod.. taky jsem se naučila žít s kozorohem i když v horoskopech máme, že spolu nemůžeme absolutně žít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Zatím ej Kája děsně živá a trochu napřed po mamince :confused: :confused: :confused: :confused:
27. črc 2007 ve 13:52  • Odpověz
To je ale super, já chci taky mimi už :grinning: :dizzy_face:
27. črc 2007 ve 13:56  • Odpověz
dočkáš se, neboj.... užívej těhotenství dokud to jde.... :grinning: J8 jsem se teda moc nekochala... to porod byl lepší.... :grinning:

kdo chce mrknout... tak může :grinning:

http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2d9a9f08d4326f88611523&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url
27. črc 2007 ve 14:01  • Odpověz
To je supppppéééééééérrrrrrrr :dizzy_face: Akorát se mi to seká, tak až to dokouknu tak ti k tomu povím víc :dizzy_face:
27. črc 2007 ve 14:04  • Odpověz
jeeee, to je pekny a malinka je k nakousnuti :slight_smile:
27. črc 2007 ve 14:08  • Odpověz
Bono je sladkej, my máme dvě retrívří prdelky :dizzy_face:
Měla jsi hezký pupendo a Karolínka je slaďoučká :dizzy_face: Hezkýýýý mooooc :dizzy_face:
27. črc 2007 ve 14:10  • Odpověz
Děkujeme....

kris: pupendo jo??? To byl megapupek a modlila jsem se ať je to venku. Původně jsem ěmla termín 9.3., ale dr. mi údajně špatně spočítal termín. Do 7.měsíce jsem nevypadala jako těhu. Prostě nic na mě nebylo vidět... pupek se začal vyvalovat až kolem 8.měsíce no a taky kila :confounded: , ale to je jedno, stojí to za to :grinning:
27. črc 2007 ve 14:13  • Odpověz
A kolik jsi nabrala jestli se můžu zeptat? :slight_smile: Vždyť jsi krásná mamina :dizzy_face:
Ale dle pupíku bych na tebe typovala chlapečka, většinou kdo má takovej ten špičatej tak je to kluk a vy máte holčičku krásnou :slight_smile:
27. črc 2007 ve 14:16  • Odpověz
Kolik jsem nabrala??? Dlouho jsem se drželo na hranici 10kg... nakonec 18kg :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: , ještě mi chybí 5 kg a budu na původní váze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky mě všichni typovali na chlapečka. Opravdu všichni, dokonce dle čísnkého kalendáře to měl být chlapeček a ona holka jako vyšitá. Věděli jsme již od 16týdne, protože já musela na amniocentézu :wink:
27. črc 2007 ve 14:20  • Odpověz
No tak to je parádní, když už máš jen 5 kg navrchu, to jsi dobrá :slight_smile: Co to je prosímtě ta amniocentéza? :sweat_smile: Jsem v tom ještě nová :unamused:
27. črc 2007 ve 14:22  • Odpověz
V porodnici jsem nechala pouze 5 kg... všichni mi tvrdili jak půjdu o 10 kg lehčí.... a prdlajs :angry: , ale pak to šlo rychle dolu, ono ten koloběh okolo miminka... a taky to kojení...
Nicméně teď to jde hodně hodně pomalu dolu, no a dieta nepřipadá v úvahu :grinning:

Amniocentéza je odběr plodové vody, kam jsem šla k dr. Čutkovi, jelikož mi dopadly špatně tripple testy, které se dělají ve 12 nebo 14.týdnu teď nevím přesně... no a jelikož tam bylo nějaké riziko downova syndromu tak jsme šli na amnio. Byl to planý poplach, ale to čekání (3 týdny) na výsledky bylo strašné
27. črc 2007 ve 14:27  • Odpověz
No to si myslím, že to muselo být šílený, my jsme teď byli týden v nejistotě jestli se nejedná o missed abortion, naštěstí taky planný poplach, ale ještě nemáme tak úplně vyhráno :unamused: Stát se může cokoliv, ale ty nervy, to fuuuj :confounded:

A Čutka ten se specializuje na tu genetiku, že? K němu budu chodit na UTZ, protože moje skvělá Dr. ho nemá :slight_smile: Hlavně že fakt všechno dobře dopadlo a Karolínka je krásná, zdravá holčička :dizzy_face:
27. črc 2007 ve 14:33  • Odpověz
kristo: četla jsem co máš za trápení z dr... moje rada zní VYMĚNIT A TO CO NEJDŘÍV.... Já jsem chodila k údajné "kapacitě" na doporučení mé tchýně. Chodí k tomu dr. leta. Byl fajn, než jsem otěhotněla... Nejdřív mi nevěřil, že cítím pohyby, ale to jsem nějak přešla, protože co o tom může chlap vědět... jenže ve 27.týdnu jsem začala mít kontrakce a tvrdlo mi děsně břicho... jenže on mi na to řekl, že to nic není, že si v podstatě vymýšlím... Vymýšlela jsem si natolik, až jsem skončila 2.1. na oddělení rizikového těhu a zastavovali mi porod!!!! :cry: Můj dokotr to měl řešit už dávno a mohlo se tomu předejít... :cry: Pak si vzal měsíc dovolenou a já jsem si prostě řekla, že po porodu k němu už nepůjdu....

Dopadlo to naštěstí dobře, ale... slyšela jsem o něm dost špatných věcí ohledně těhulek. Takže to nebyla náhoda. Jak se bůížila KO po šestinedělí tak jsem hledala nového doktora a díky holkám tady na koníkovi i našla. Pan doktor Liška mě vzal a jsem naprosto spokojená, je to moc fajn doktor. Navíc mi o bývalém dr. řekl sposutu dalších nemilých slov, tak jsem ráda, že už k němu nechodím....

Proč to píšu? Máš ještě čas vyměnit dokotra (mě se to ve 30tt už zdálo zbytečné), ale pokud jsi s ní nespokojená, ba dokonce má blbé řeči, tak bych měnila. Nebo se alespoň pozeptala... Jsem ráda, že to dobře dopadlo a byl to planej poplach, neboj Tvoje miminko je určitě v pořádku :dizzy_face:
27. črc 2007 ve 14:44  • Odpověz
autor
sonep ke komu si chodila ? (písni třeba i do IP )
27. črc 2007 v 15:01  • Odpověz
kousinka: IP poslána :grinning:
27. črc 2007 v 15:06  • Odpověz
ja ma doktorku v CB docela v pohode, jen nevim, jak to pak vymyslim. budu muset mit i dr tady na slovensku, ale tady fakt rodut nechci. ne ze by tu byly porodnice straslivy, ale doma je doma a to pro me budou porad CB
27. črc 2007 v 15:07  • Odpověz
autor
mňo tak kočky já mizim :confused: snad teda.. jestli mě manža nezapomene vyzvednout... v pondělí jsem tu jako na konikovi :grinning:
27. črc 2007 v 15:26  • Odpověz
holky, peknej vikend, ja taky pro dnesek mizim :slight_smile: ahoj
27. črc 2007 v 15:44  • Odpověz
Sonepka to je teda dobrej hovád ten tvůj Dr., no o té mé už jsi slyšela :unamused: Já teď Dr. vyměnit nemůžu protože mám od ní PN a musela bych to jít k ní ukončit, najít si Dr., žádat jí o PN jít do práce pro starou PN, dodat novou PN, no nevím jak by se tohle řešilo, ale mám tu kliku že na UTZ budu chodit stejně k Dr. Čutkovi a při potížích mě vezmou kdykoliv na gynekol. ambulanci v Č.B. takže tam bych určitě zašla kdybych měla na něco podezření. Říkala jsem si že kdyby se něco stalo tak od ní uteču hned, teď už je pozdě, měla jsem to udělat než jsem měla PN :confounded:

Taky vám přeju hezkej víkend holky :sunglasses:
27. črc 2007 v 16:34  • Odpověz
autor
no doufám že se tu teda jani taky zastaví :grinning:
1. srp 2007 v 09:32  • Odpověz
Ahojkyyyy!!!!
Jsem tuuuu! :grinning:
Koukala jsem na to video sonepky, nádherný!!!!!
1. srp 2007 v 10:08  • Odpověz
autor
Krásná holčička co ? :slight_smile:
tak teď už sem jen dostat hani až se vrátí z líbánek :grinning: a koblížka až ho najdeme :confused: :sweat_smile: a leni aspoň na kukandu :grinning: abych tu nebyla sama nesnaživka :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2007 v 10:44  • Odpověz
Jj, jsem tu. :grinning: Však se snažit začnem.
1. srp 2007 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mě tady taky máte :wink:. Jsem tady přihlášená pod jiným nickem (takhle mě oslovuje můj manžel), ale jsem to stále já :grinning:
My už jsme se tedy snažit začali, ale necháváme tomu volný průběh, žádné počítání dnů apod. Až se miminku bude chtít, tak určitě přijde.
Gratuluju Kristě k těhotenství a Sonepce k miminku.
Kristo: my už jsme se potkali na plánovalkách :wink:
Sonepko: spolu už jsme se taky potkali :wink:. Když jsme vybírali fotografa na svatbu, tak jsem od tebe chtěla reference na p. Tvaroha. Teď 20.7. jsme měli svatbu a můžu říct, že byl opravdu úžasný. Jo a chodím taky k MUDr. Liškovi :slight_smile:
Kristo: prosím tě, zdrhej od té své doktorky, moje kolegyně z práce k ní chodila a měla s ní v těhotenství dost velké potíže. Zhruba v polovině nakonec doktora stejně změnila ...
Holky, já jsem jediná, kdo se snaží???
1. srp 2007 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.