• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlubocké těhulky

(Zamčená)
14. května 2008 
Ahojky hanisku :slight_smile:
Já bych jí změnila hned, jsem blbá, že jsem to neudělala ještě jako snažilka, ale teď fakt nevím jak z toho ven, když mám od ní tu neschopenku :confounded: Ale doufám, že to bude v pohodě, když chodím na UTZ k Čutkovi, ten určitě nic nezanedbá, znám dvě holčiny co s ní těhu "přežily" tak doufám že budu další :wink:
Kdyby přece jenom ještě došlo na nejhorší, že bych teda nakonec potratila jak mě furt straší, tak od ní půjdu ze dne na den :pensive:
Jo koukám, že tě máme v tabulce :slight_smile: Takže se snažíte od července? :dizzy_face:

Hodně štěstí, ať máš brzo // :slight_smile:
1. srp 2007 ve 20:20  • Odpověz
autor
haníííí tak první opravdová letošní snažilka :dizzy_face: tak doufám že brzy se zadaří, moooooc bych vám to přála :slight_smile: teď na to máte dost času v horách ne ? :grinning: jen nesmíš dimu moc utahat na tůrách :grinning:

připadám si jako blázen :grinning: nesnažíme se a přitom už všichní okolo mě nakupujou věci :grinning: :grinning: aspoň teda zatím virtuálně :grinning: ale co já už mám od rodiny a známejch tipů na kočárky :grinning: já snad nevyberu :grinning:

jo a včera mamička mě donutila k novejm matracím koupit i chrániče na matrace, mají zatím jedinou funkci - až mi prej praskne plodová voda :grinning: :grinning: a pak kdo plaší dopředu :grinning: prodavačka byla mírně vyděšená, když jsem pak upozornila že mimi plánujeme až tak za rok :grinning:

Kristi tak zatim neměň ale jakmile bude další trošku nestandartní situace, tak okamžitě pryč :frowning2: než aby něco zanedbala :frowning2:
2. srp 2007 v 10:50  • Odpověz
Kousinka věřím, že ona opravdu nic nezanedbá, na UTZ se uvidí podstatnější věci než který ona zjistí tím jejím "prohmatem" :wink:

Já mám strach ještě nakupovat, takže spíš pokukuju, ale koupila jsem si nějaký těhutrička ty se snad neztratí :slight_smile:

A mamka by chtěla vnoučátko asi dřív ne? Co myslíš? :grinning:
2. srp 2007 ve 12:25  • Odpověz
autor
mno mami je v tomhle geniálně rozporuplná :grinning: jinak dobré ránko kristi a ostatní :slight_smile: mami už samozřejmě několik let o vnoučátku mluví :dizzy_face: spíš bych řekla že zištně - aby byla jako mladá paní a ne babička :grinning: :grinning: :grinning: ale protože pořád vypadá hoooodně dobře, tak jí to na chvilku přešlo :grinning: navíc s mým bývalým partnerem teda absolutně nesouhlasila ( a měla pravdu :pensive: ) takže šest let jsem o vnoučátku měla klid :slight_smile: jenže pak přišel peťa na první návštěvu, nastínil jí ten jeho "uzlovej graf" :grinning: :grinning: :grinning: a od tý doby je to co týden změna :grinning: teď už za každou větou - Já bych chtěla vnoučátko dodává Jen v klidu tak za rok ... a pak mi vyjmenuje kde co viděla krásnýho miminkovskýho... a pak zase dodá že nemusíme chvátat :grinning: prostě normálka .. a tuhle mě víceméně donutila koupit šatičky, který jsou na bříšku nařasený :grinning: :grinning: byly pekelně drahý, ale jsou úžasný, a jednou v nich budu sexytěhule :grinning: :grinning: jestli teda do tý doby nevyjdou exrémně z módy :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2007 v 08:43  • Odpověz
Tak to si musíte chvátnout aby ty šatky z tý módy nevyšly :grinning: Nééé neboj, při nejhorším budeš mít ohoz "na doma" :grinning:

No rok uteče jako voda a z tebe bude za chvíli mamina, taky jsem to takhle plánovala, k mému překvapení mi vyšlo všechno, teď jen aby to dobře dopadlo a budu happy ještě víc :slight_smile: :dizzy_face:
3. srp 2007 v 10:54  • Odpověz
autor
no to se pak těš nebo radši tady ani neukazuj :grinning: tě ukamenuju otázkama :grinning: páč to ty už budeš zasloužilá mamička :wink: :sweat_smile:

ale začínám zjišťovat že mě baví ty věci okukovat :grinning: teď momentálně zkoumám kočárky :grinning: jsem hodně nerozhodná, tak nevadí když začnu brzy :slight_smile: zatím vím jak to má vypadat a co to musí umět :grinning: doufám že do těch dvou let už vyrobí něco co by se aspoň trochu přibližovalo mejm ne zrovna skromnejm představám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2007 v 18:29  • Odpověz
Já už jsem měla taky vyhlídnutou výbavičku pěkně dlouho dopředu :sweat_smile: Pak jsem se začala bát, že nám to nejde jen protože jsem si to všechno naplánovala :frowning2: Ale nebyla to na štěstí pravda :dizzy_face:

A jaký kočárky se ti líbí? :grinning:
4. srp 2007 v 18:34  • Odpověz
autor
no úplně jednoduchý - vlastně nejsem náročná :grinning:
zatím se koukám po kombinacích, chtěla bych pořádnej podvozek, zatím se mi nejvíc zamlouvá ten urbanrider myslim že od mutsy, každopádně čtyřkolku, a aby měla zatáčecí kolečka ... peťa řeší brzdy jaký to má a kola, ale tomu já nerozumim, já potřebuju aby byl lehkej a snadno se řídil...
a nahoru už mi to je relativně jedno, ale nic moc "nafouknutýho", dřív se mi líbila ta joey, taková ta laminátová skořápka, bejvalá šéfová jí měla a nemohla si jí vynachválit, ale lidi okolo byli zděšený, i když co je mi do lidí :grinning: a pak takovou tu přenosku, co je jako sedačka pro mimi a pak se dá i nosit v ruce do krámu ... na tej trvám, přijde mi to praktičtější, než nechávat kočár před krámem :frowning2: to bych se asi bála
teď se říkám jakou barvu ale ono je to jedno ... stejně jak se znám tak skončim u červený nebo zářivě zelený :grinning: jako doma, jako na svatbě, jako všude... už se těhlech barev asi nezbavim...

vy už máte vybráno ?
4. srp 2007 v 18:39  • Odpověz
Kousinka tak to se v tom vyznáš pomalu víc než já :grinning:
Nám se líbí Esprit Ontario:
http://www.medabeda.cz/Kocarky-46210/Kombinovane-kocarky-46212/Kocarky-ESPRIT-Ontario-53775.html/Kocarky-ESPRIT-Ontario-53795.html/53796.jpg

a teď v poslední době jsem od holek okoukala ještě tenhle:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=675173&vReferer=%2Fphotos%2Fgabou
nesnáším zelenou barvu ale fakt se mi líbí a neni drahej :wink:

Jde mi taky o to aby to byla čtyřkolka, trojkolkám jsme s manželem nikdy moc nefandili, ale uvidíme jak to bude do budoucna, to přenosné co myslíš, tomu říkáme vajíčko a je to hodně praktická věc -> autosedačka a zároveň takové nosítko to určitě u nás nebude chybět :wink: a zvolím ho asi podle značky, aby nám to ladilo :wink:

Dobrá věcička je taky tohle lehátko, hodně holek si to chválí, prdneš tam mrně a nevíš skoro o něm :grinning: To se mi hrozně líbí tohle :wink:
http://www.medabeda.cz/Lehatka-46151/Lehatko-DISNEY-Bungee-47599.html/47606.jpg

No to jsem ti toho řekla co! :grinning: Já jsm takovej blázen, že jsem snad veškerou výbavu měla vybranou už před těhotenstvím :sweat_smile: Strašně se mi ty věci na prďolky líbí, ale ještě se bráním tomu nakupování a doufám že dlouho bránit budu, v tomhle jsem zásadová :dizzy_face:

A co ty tady dneska? Jsi v práci nebo doma? :wink:
4. srp 2007 v 18:55  • Odpověz
autor
jsem doma, peťa jel k rodičům dělat sádrokartonovej strop, je tam celej den :unamused: ale aspoň jsem se ráno pořádně prospala, z postele jsem vylezla až v jednu :grinning:
pak jsem uklízela, to naše doupě už to potřebovalo jako sůl, a teď tu regeneruju :grinning: pustila jsem si všechnu muziku, co peťa nemá rád :grinning: :grinning:

to lehátko je naprostá špica :slight_smile: a jak jde o medvídka pů tak myslim že ani peťa se nebude bránit, ten ho zbožňuje :slight_smile: dokonce svědek měl mrňavýho pua v knoflíkovej dírce od saka při obřadu :grinning: :grinning:

já vim že budu taky plašit, ještě hůř než na svatbu, i když tam jsem se fakt hooodně krotila :pensive: :sweat_smile: ... máma vyhrožuje že koupí na co si ukážu co se týče kočáru, jenže ještě netuší, že já opravdu šahám do sakra vysoký kategorie :confounded: jenže už si na něj ukládám penízky stranou, takže to nebude taková katastrofa :wink: ale to jí prozrazovat nebudu :slight_smile: http://www.e-broucek.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=8201 páč tohle je zatím můj favorit, buď ten zelenej nebo mají ještě zářivě červenou, tu tu nemaj :frowning2:
4. srp 2007 v 19:04  • Odpověz
autor
teda maj dole na tej prezentaci :grinning: ta asi zatim vítězí :grinning: kočár by se mi líbil červenej, vajíčko zelený a tak :grinning: dyť říkám nejsem náročná :grinning:
4. srp 2007 v 19:06  • Odpověz
autor
a to jsem se ještě nedopracovala k takovejm blbostem jako jsou přebalováky atd :grinning: tam teprve začne peklo :grinning: aspoň už víš proč blbnu tak dopředu, zaprvý vybrat bude trvat dlouho a když už si vyberu, tak už abych začala šetřit :grinning:
4. srp 2007 v 19:24  • Odpověz
autor
peťa je doma, jdu ho nakrmit, ukazovala jsem mu kočárek, tak neprošel, nemá elektrony a kotoučový brzdy :grinning: i když tu myslim že i má :wink: zkusim ještě to lehátko a budeme licitovat :grinning: tak papa a opatruj vás :wink:
4. srp 2007 v 19:44  • Odpověz
Ahojky, ten kočárek vypadá hezky :slight_smile:

My jsme včera a dneska předělávali záchod, vlastně pořád ještě předěláváme, už mě to fakt nebaví :sweat_smile: Můj drahý jel už po druhý do OBI, ještě že jsme v Budějovicích, cokoliv člověk potřebuje tak to sežene ať je neděle nebo úterý :slight_smile:

Já se snažím vybírat kvalitně, ale přesto trošku levněji, teď co jsem na rizikovým tak to bude s penězma fakt bída :sweat_smile: A před těhotenstvím jsme taky nestihli našetřit protože všechno cpeme do té rekonstrukce :confounded:

No když mi holky řekly, že za celkovou výbavičku daly něco kolem 40 - 50tis. tak jsem málem omdlela ... to se můj muž nesmí dozvědět, kdyby to věděl ještě před tím než jsem otěhotněla, tak asi teď těhotná nebudu :grinning:

Já jdu pomalu dělat obídek a zase se musím něčeho nadlábnout :grinning: Tak se měj hezky, užij si zbytek neděle :wink: :sunglasses:
5. srp 2007 v 11:56  • Odpověz
Leo, kočárek vypadá fajn. Já bych s ním počkala, až budeš mimčo čekat. Od kamarádek vím, že záleží taky na tom, kdy se mimčo narodí. Třeba zimní mimino můžeš mít ve vajíčku, ale tak maximálně mezi autem a obchodem, fouká tam moc na něj. A naopak, když si pořídíš mimčo např. v červnu, tak v zimě, kdy ještě leží (ale už může být pěkně velké), se ti musí vejít i s fusakem do korbičky ... Tzn., že budeš potřebovat kočárek, co možná největší korbičkou.
Já kočárky taky ukokuju. :grinning: Ale jen tak, co se dělá a velice nezávazně. Ono běhěm 1,5-2 let, kdy je tak realné, že by se mimčo mohlo narodit (aspoň u mě), tak může být ještě dost novinek. Ale jedno vím jistě, chci kvalitní kočárek. :grinning: A taky šátek, v tom se miminka nosí moc pěkně.
5. srp 2007 v 18:10  • Odpověz
autor
:wink: já právě zatím koukám spíš po těch podvozkách :grinning: taky vim že to bude potom záležet na tom jestli to bude letňátko nebo zimňátko, i když v tomhle zběsilym počasí už je to možná i jedno :grinning: :grinning: :grinning: spíš tak vědět co vůbec existuje... ale jsou věci v kterejch tak nějak mám pevně rozhodnuto... nebude to tříkolka, nemám k ní důvěru, ani v dobách jejich největší slávy mi nebyly sympatický :confounded: a prostě jednou když jsem zkusila ty kolečka u toho urbanrideru :frowning2: no prostě těžko se pak s ním loučíš :slight_smile: je fakt že jsem ještě moc neokukovala naživo třeba ten x-lander, ten prej má taky kolečka zatáčecí ale každý samostatně, tak nevim :confused:
já se jen teď trochu nudim :grinning: :grinning: :grinning:

kristi, no jestli cpete penízky do bydlení, tak to naprosto chápu, my teda taky neoplýváme nějakym extrémním pokladem, ale bydlení máme naštěstí úplně nový, sice splácíme, ale jde to... a tak mám možnost něco maličko si dávat stranou :slight_smile: ale taky toho nebude moc... hlavně je mi jasný že co potom nenakoupim dopředu, to už potom tak jednoduchý nebude :unamused: pověrčivost nepověrčivost :frowning2:
6. srp 2007 v 07:07  • Odpověz
Ahojky, kamaradka ma ten X-lander a je to takovej minidzip, jezdi se s nim dobre, ale jsou trosku problemy se snim obcas nekal vejit, ale ma i dobrou karu. ten, Leo, jak si na nej davala odkaz, mela druha kamaradka a jako kocarek super, ale ona ma strasne drobonkou holcicku, tak se tam vesla v pohode, jinak je docela malo prostornej a kara je k tomu nic moc. ale jezdi se nim perfektne :slight_smile: me by se libila nejaka kombinace mezi tema dvouma s brzdama :slight_smile:
6. srp 2007 v 08:01  • Odpověz
Ahojky,
tak já jsem úplně mimo :sweat_smile: každopádně vím, že taky nechi trojkolku. Po kočárkách jsem koukala v obchodech, na netu ne. Nějak jsem to zatím neřešila.
Hani psala, že už na mimi pracují. A já mám dobrou zprávu, v sobotu, po čtrnácti dnech jsme měli svatební noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A "bez" poprvé :wink:
Takže už asi taky pracujem :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2007 v 08:40  • Odpověz
autor
peťul asi budeme muset takovej nějakej navrhnout :grinning:
my přijde že občas ty kočáry vyráběj chlapi pro chlapy :confounded: těžký a neovladatelný... proto se potom upínám na každej kterej je jen trochu jinej :grinning:

Janíííííííí no teeeeda :dizzy_face: tak držíme palečky :wink: pracujte pracujte, my ti pak ten kočár vyberem :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2007 v 09:00  • Odpověz
ale vcera sem ridila jednu karu a tu urcite navrhovala zenska, ta tak perfektne zatacela a uplne super skladna. ale nevim,, jestli to neni jenom kara. ale perfektny. ale cenove vychazi jako ten kocarek e-broucka :confounded:
6. srp 2007 v 09:24  • Odpověz
autor
jméno, fofrem :grinning: i kdyby jen kára, to dohledáme :grinning:
6. srp 2007 v 09:42  • Odpověz
to nevim :frowning2:
6. srp 2007 v 09:45  • Odpověz
mne se zda, ze je to ten samej, ale ta cena mi tam nejak nesedi. ale jestli je za tak malo, tak sem s nim :slight_smile: a brzdy si tam pridelam ze staryho kola :grinning:
http://www.e-broucek.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=375
6. srp 2007 v 09:49  • Odpověz
autor
jééé bébé to už jsem tu taky četla, je prej výbornej, akorát něco prej stahovali z prodeje.... asi kvůli barvě? abych nekecala .. a dole koukni maj k tomu i normálně hlubokou korbu a další věci... nevypadá to špatně...

mě na tom jen trošku znervozňujou ty mrňavý kolečka... chtělo by to vyzkoušet naživo, ale na to zatím nemám odvahu :grinning: bych si fakt připadala že plašim :grinning:

když ono je toho toooolik :frowning2:
6. srp 2007 v 09:59  • Odpověz
autor
a ta cena se ti nastřádá, páč to bude jen za ten podvozek a k tomu jedna věc a pak musíš dokoupit zase hlubokou a další věci, ale přijde mi to jednodušší než kupovat každou věc zvlášť s jinym podvozkem :confused:
6. srp 2007 v 10:01  • Odpověz
to je pravda, to se nascita, brrrr
ja sem s nim vcera jezdila a fakt super :slight_smile: a i strasne lehce se slozi a rozlozi a dobre se vejde do kufru. ten by se mi v pohode vesel do myho prcka :slight_smile:
6. srp 2007 v 10:11  • Odpověz
autor
to chce asi potom fakt vyzjistit od všech známejch jak s čim jsou spokojený.... páč asi ani v krámu tě to tolik nenapadne :unamused: aspoň já si pak dycky ještě vzpomenu co mohlo bejt jinak ...
6. srp 2007 v 10:36  • Odpověz
prvni dite je testovaci a u druhyho uz budes vedet :slight_smile:
6. srp 2007 v 10:43  • Odpověz
autor
no to to teda tomu prvnímu chůďátkovi nezávidim :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2007 v 11:07  • Odpověz
Jé, holky, vy jste se nějak rozjeli. To já po kočárku ještě vůbec nekoukala, tak teď tady akorát prohlížím ty odkazy, co jsem dáváte a sbírám informace:slight_smile:. Ale nevím, jestli už teď to není na mě složitý:grinning:.

Hani a Jani držím palečky, jsem z vás skoro na měko :dizzy_face:
6. srp 2007 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.