• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlubocké těhulky

(Zamčená)
14. května 2008 
Ahoooj,já jsem tu taky :slight_smile: Ale snažilka ze mě ještě neni.
Právě jsem si koupila prášky na dalšího půl roku,takže mam zatim vystaráno.Ale manžel tady měl taková řeči,že jako by mi to mohl taky vyměnit,ty prášky :grinning: :grinning: :grinning: .Tak abych se pak nedivila :slight_smile:
6. srp 2007 v 17:45  • Odpověz
autor
mno já teď půjdu pro tři měsíce ... :sweat_smile:

a leni neboj, já v tom mám po včerejšku ještě větší guláš :grinning:

ale včera jsem ve městě viděla pani s mooooc hezkym kočárkem, akorát jsem ještě nedospěla do toho stádia zoufalosti, abych jí zastavila a vyptávala se :slight_smile: ale byl krásně zelenkavomodroučkej :sweat_smile:
7. srp 2007 v 08:09  • Odpověz
autor
tááák dočetla jsem kompletně celou jednu diskuzi o kočárkách, teď jdu na vytažený články, pak zkouknu katalogy a pak vám z toho udělám výcuc :grinning: :grinning: :grinning: aspoň k něčemu mi ty referáty na škole byly :grinning: lesky by ze mě měla radost :sweat_smile:
7. srp 2007 v 11:36  • Odpověz
Ahojky holky, koukala jsem že řešíte pořád kočárky a natrefili jste na Bébé, já jsem se zamilovala do Bébécaru ale hodně holek tady mi ho rozmluvilo, prý je to krám :frowning2: takže já do něj nepůjdu a i když se mi strašně líbí :sweat_smile:
7. srp 2007 v 15:58  • Odpověz
Ahojky tak to já si počkám na ten referát od Ley :wink:

Já nějak ani neznám kočárky, myslím jako značky ale Bébé, to mi něco říká :sweat_smile:
Leni díky, no třeba vyjde ještě ta svatební cesta a pak už si dávat pozor nebudeme :grinning:
7. srp 2007 v 16:22  • Odpověz
autor
tak poznatek z tohohle víkendu, bratránek má bebecar a je s nim stráááášně spokojenej :wink: takže opět jsme na bodě nula :grinning:
13. srp 2007 v 09:50  • Odpověz
Ahoj kočky,jsem tady taky.... jsem tady pod jménem co si mě pamatujete,ale jinak mam tady jeste jeden NICK ale to je zatim tajne :sunglasses: :zipper_mouth:
13. srp 2007 v 10:34  • Odpověz
Tak jsme se tady zase sesly vdane Hlubocandy to je parada.
:slight_smile:
13. srp 2007 v 10:35  • Odpověz
autor
leni no to my tě doufám brzo odhalíme :grinning:
13. srp 2007 v 11:13  • Odpověz
autor
kdyžtak ti seženu od dandy ještě další info.. někde bych tu na ní měla mít mejl :slight_smile:

včera jsem viděla na poště pani s peg perégo, není úplně nejhorší ale něco mi na něm vadilo :frowning2: asi moc divnýho šedivýho plastu nahoře jako hrazdička nebo nevim :confounded: pani nebyla úplně nadšená že jí okukuju kočár :confused:
14. srp 2007 v 07:27  • Odpověz
Leo, kočárky ... :grinning:
No já to mám zatím rozmyšlená takto ... Chci být akční máma, takže kočárek bude často jen na obtíž. Úplně malé mimčo budu nosit v šátku, zkoušela jsem to na dětech kamarádů a pohoda, větší dítko v nosítku Ergo (taky pohoda), jiná nosítka nechci (kvůli špatnému postavení kyčlí a pateře mimina). Ale určitě bez kočárku to nepůjde. Takže nějaký hluboký, ten co největší, dokonce uvažuju, že si nechám dovézt (dovezu) z Dánska, tak mají úžasně velké korbičky. Aby mimčo mohlo v klidu spát i v kombinéze a fusaku, pokud se nás bude týkat zima. V korbičce, pokud je dost velká může ještě spát na akcích typu, spí se na zemi ve spacáku. Proto u mě bude priorita u hlubokého kočárku korbička. Ale s tímhle kočárkem nemůžu vystačit celou dobu, tak pak buď nějaký sporťák nebo golfové hole, ale spíš to vidím na sporťák. Myslím, že je nejdůležitější pohodlí mimča, jestli jdou dobře nastavit zádíčka, opěrka na nohy, jestli aspoň trochu péruje (ne malé kolečka) a váha kočárku. A protože od každého kočárku (doufám, že dva budou stačit) chci něco jiného, tak bych nešla do kompromisu - tj. nějakých kombinací, ale vždy vybrala ten daný druh kočárku - hluboký, sporťák, golfové hole. Konec přednášky. :grinning:
15. srp 2007 v 11:48  • Odpověz
autor
krásná přednáška anlek :grinning: možná se k tomu taky dopracuju :slight_smile: myslim k těm dvoum samostatnejm...
mimochodem to nosítko už jsem taky viděla a taky se mi moc líbily akorát je fakt že peťulu k tomu asi nepřinutim :grinning: ten tak ten kočár :grinning:
ještě by mě zajímalo jak jsou lidi spokojený s tim kočárem za kolo :confused: né že bysme ho chtěli, my a kolo nejsme moc kamarádi, to spíš ty brusle... ale jen by mě to zajímalo, budu to muset někde vykoumat :sweat_smile:
15. srp 2007 v 17:06  • Odpověz
To nosítko Ergo je moc fajn, že vypadá jako batoh. :grinning: Občas někteří chlapi brání šátku, ale Ergo je nakonec uchvátí ... Nevypadají jako indianské babičky. :grinning:
Kolo za kolo nevím, ale prý je to fajn, s kolem nejsem taky kamarád ... Au au zadeček. :grinning:
Na brusle je potřeba kočárek s dobrou brzdou. To je vlastně věc, kterou na kočárku taky potřebuju ... Já brusle moooc ráda.
15. srp 2007 v 17:44  • Odpověz
autor
no vidíš, my se k nějakej verzi časem dopracujem :slight_smile: a až až :grinning: tak už budem připravený :grinning: .... teda i když ono to za ty dva roky možná bude všechno úplně jinak :sweat_smile: třeba už fakt kočárky na dálkový ovládání :grinning:
15. srp 2007 ve 20:30  • Odpověz
To je pravda. :grinning:
16. srp 2007 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky, zdravi byvala (uz odstehovana) hlubocanda. My jsme prozili na Hluboky krasnych 6 mesicu (podzim, zima 2005/2006). Porad vzpominam na prochazky v zameckem parku a taky na Vasi hodnou detskou pani doktorku, co nam vzdycky pomohla. Pozdravujte tam ! Mausi (+ chlapecek, 2 roky)
18. srp 2007 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj Mausi, odkud jsi teď?
18. srp 2007 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky, ted bydlime v Nemecku, ale jak rikam, na Hlubokou vzpominame moc radi. :slight_smile:Chodili jsme taky plavcit s ostatnima miminkama do Hrdejovic, to bylo taky fajn.
18. srp 2007 v 15:11  • Odpověz
autor
tak u nás v baráku se to tenhle týden rozrodilo :grinning: tři nová miminka to je slušný zvyšování porodnosti v čechách :grinning:
22. srp 2007 v 19:34  • Odpověz
Tak co? Kdo se bude testovat jako první? :grinning:
24. srp 2007 v 19:24  • Odpověz
Neříkejte, že ještě žádná netestujete ... Já bych tak chtěla držet palečky. :grinning:
27. srp 2007 v 16:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ted casteji chodim sem nez na beremese.
jste tady nejaka?
tak jsem docitala a pridam se taky ke kocarkum,tak ja uz mam vybrano,me se hrozne libi kocarky quinny buzzy car,jsem se do nej zamilovala,tak doufam,ze brzy budu moct poridit :wink: :zipper_mouth:
27. srp 2007 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj Leni :wink:
Tak to já jsem na kočárky ještě nekoukala :sweat_smile: . Ale už bych si taky ráda vybírala vlastní. Ale zatím nic, čekám jak to dopadne příští týden :zipper_mouth:
A co ty Leni?
27. srp 2007 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz
jeee ahoj Hanule,s tebou jse se dlouho nesetkala :slight_smile:
Ja taky cekam na pristí tyden,tak budu drzet pesticky at se to povede :wink:
Co bytecek?pokracujete rychlym krokem? :slight_smile:
27. srp 2007 ve 21:13  • Odpověz
Tak já budu držet zase na oplátku tobě :wink:
S bytečkem je to paráda, už mám konečně celou ložnici a obývák zařízený. Chybí nám tedy sedačka, ale tu už máme objednanou a bude tak do 14 dní. Kuchyni budeme dělat až na jaře ze stavebního spoření co mi bude končit, tak máme zatím s mamkou společnou, což mi ale nevadí. Tak už chybí jen ten pokojíček :slight_smile:
A co vy v Liberci? Líbí se ti tam?
27. srp 2007 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz
Leni, za chvíli se mi vrátí manžel, tak se odpojím, ale doufám, že se tady zase brzy sejdeme :wink: jako :zipper_mouth:
27. srp 2007 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz
ok,ja jdu zehlit,urcite se tady jeste potkame. :wink:
27. srp 2007 ve 21:35  • Odpověz
autor
kruciš holky já se snad toho vašeho příštího týdne nedočkám :grinning:
palečky už mám naprosto modrý :wink:

leni quinny je taky jeden ve výběru :sweat_smile: ten je taky super

a musim se vám taky pochlubit, v sobotu ve výřivce v Jihlavě padlo přibližné konečné rozhodnutí kdy se začneme snažit my :wink: takže od února zase začnete držet palečky vy maminky nám :grinning: jááá se taák těšim ... peťa teda chtěl už od vánoc, ale zatím jsme nechali ten únor... třeba stihneme ještě tu pořádnou svatebku :sweat_smile:
28. srp 2007 v 08:56  • Odpověz
ahoj Leonko,jeeee tak to je dobra zprava,tak ja budu taky mackat pesticky,aby se to povedlo :wink: to je zachvilicku,to mam radost :slight_smile:
28. srp 2007 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.