• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlubocké těhulky

(Zamčená)
14. května 2008 
autor
jé leni ty si tady to je super... ale pamatuj na to že budu potřebovat nějakou paní radovou :grinning: takže se koukejte snažit :grinning:
28. srp 2007 v 09:18  • Odpověz
aby jsi me jeste nepredbehla :fearful: :slight_smile:
To je super,ze do toho taky pujdete :slight_smile: a meli jste to v planu nebo puvodne jste chteli az dele?ale to si pletu asi s Petou.... :confused:
28. srp 2007 v 09:21  • Odpověz
Ahojky,

tady to ožilo. :dizzy_face: Já se těším na nějaké miminko ... Snažte se. :grinning:
28. srp 2007 v 09:34  • Odpověz
autor
neneé nepleteš, já jsem původně chtěla mnohem později, ale tak nějak jsme to přehodnotili :slight_smile: přeci jen se trochu bojim, páč už fakt nejsem nejmladší a pokoušet to tolik nechci :confounded: a taky se tak nějak začínám těšit... páč s peťou už si to dokážu představit :sweat_smile:
28. srp 2007 v 09:36  • Odpověz
Leo, kolik že ti je? :grinning: Kdybys nechtěla psát sem, tak pošli tabulku. :grinning:
28. srp 2007 v 09:42  • Odpověz
autor
já se za svejch čerstvejch osmadvacet moc nestydim :grinning: :grinning: jenže si říkám že se to fakt nemusí povést hned a pak bude každej rok už prostě znát :pensive:

Leni já vim že se k tomu pořád vracim jak pitomá, ale já mám takovou radost že jste tam sami :wink: to se to snažílkuje :grinning:
28. srp 2007 v 09:48  • Odpověz
Leo:presne tak to je spravne,s Petou to bude super.Budu drzet pesti,aby to vyslo a nebyly zadne problemy,ale porad jsi mlada kocka :wink:

To bylo asi na me vid?ze jsme tady sami?mam takove tajemstvi,ale jeste ho nesmin rict... :frowning2: :zipper_mouth: :wink:
28. srp 2007 v 09:59  • Odpověz
No nic holcinu,jdu se dat do vareni,odpoledne se tady jeste mozna ukazu,zatim papa :slight_smile:
28. srp 2007 v 10:08  • Odpověz
Leo, já myslím, že u ženský do 30 je to pořád všechno v pohodě. :grinning: Spíš mě dělá starost to, že přítelovi je 34, příští rok mu bude 35 a to se teprv začneme snažit o mimi ... Kdyby to nešlo, tak z toho budu mít docela těžkou hlavu. :confounded: Protože když si představím, že budeme mít puboše a přítelovi bude přes 50 a už bude chtít svůj klid ...
autor
počkej počkej počkej :slight_smile: budete se zase stěhovat? daleko co ? :unamused: mno net je všude jak si říkala :grinning: nebudu vyzvídat :grinning:
uvidis ty zvedavko :wink: musim jit paaaaa :slight_smile:
28. srp 2007 v 10:12  • Odpověz
autor
ok ok tak teď už se teda sice toho příštího týdne opravdu nedočkám :grinning: ale zkusim bejt trpělivá... i když to první mě stejnak zajímá pořád víc :sweat_smile: :sweat_smile:

anlek tak právě to byl důvod proč jsme to nějak tak posunuli :sweat_smile: ... měli jsme totiž takovou romantickou debatu, jak se teď vlastně míjíme v chci/nechci.... a nakonec jsme "sjednotili postup" :grinning:
peťa třeba je ještě fakt mladej podle ostatních lidí, ale když si vezmu že mu je teď stejně jako mýmu taťkovi když jsem se narodila :sweat_smile: a to podle tehdejších zvyklostí už byl "starej" taťka :grinning: ... peťovo taťulda měl třeba peťu až ve třiceti a peťa už třeba vnímal když mu bylo deset dvanáct, že taťka už prostě nebyl tak "hravej" ... což bych sice jako problém neviděla u nás :grinning: my asi zůstanem magoři nadosmrti :grinning: ale tak nějak spíš se bojim toho zdravotního hlediska... je toho přeci jen okolo tolik :frowning2:
28. srp 2007 v 10:27  • Odpověz
hihi, tak toho mojeho si budou plest s dedeckem :slight_smile: myslela sem, ze bysme zacali pracovat na mimcu tak pristi rok tak od brezna :slight_smile: ale mam tendenci to jeste o rok posunout, kvuli praxi.no a to bude romcovi 38, hihihi :grinning: tak snad mi nezpaprdati moc brzo. ale musi se udrzovat, kdyz ma o 10 let maldsi zenu :wink:
28. srp 2007 v 11:14  • Odpověz
Jéééé, Péťo ty jsi mě potěšila ... Ani nevíš jak ... Já měla pocit, že ten můj bude všude nejstarší. :grinning:
28. srp 2007 ve 13:11  • Odpověz
ahojky, tak jsem Vás přišla pozdravit. 4.týdny jsem byla u rodičů na dovolené, byl to moc hezký relax, dokonce jsem se i vyspala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jak se máte?
29. srp 2007 v 11:19  • Odpověz
autor
achooj sonep... no teda :slight_smile: nestraš :grinning:
jinak máme se dobře a já se nemůžu dočkat až tu budu moct někomu gratulovat :grinning:
29. srp 2007 ve 14:46  • Odpověz
Sonepka, babička hlídala i v noci? :dizzy_face:
29. srp 2007 ve 14:47  • Odpověz
kousinka: néééééé nestraším... já jsem se nevyspala ani v těhu, neboť náš malý ďáblík se převalovala i v bříšku ze stranu na stranu a hlavně já jinak než na břiše spát neumím a tak to pro mě bylo hodně složité :confused:

anlek: Teda musím říct, že Karolínka spí od šestinedělí od těch 21:00 do 6:00 nebo 7:00 hodin (Ťuk, ťuk, ťuk), což je fakt skvělé, akorát teď máme období (cca už měsíc a půl) rostou nám zoubky, tak v noci kňourá, převaluje se a budí se často. Tak babička kolikrát přišla a ukonejšila a ráno jsem nakojila a mamka se jí věnovala třeba do 9. Fakt mi to bodlo :slight_smile:

Ono totiž ačkoliv Karolec dobře spinká v noci, přes den spí max. hodinku a to ještě trhaně. Vyžaduje pozornost, chce si hrát a podobně, takže s ní toho moc nenadělám a tak jakmile usne, snažím se všechno dohnat, než abych si šla lehnout. Tak kolikrát jdu spát až ve 2 a za 4 hodinky budíček a to už malá treperenda nechce moc spinkat a dělá v posteli blbiny... :slight_smile:

Pokaždé říkám, že jakmile usne na všechno prdím a půjdu si taky lehnout.... neudělala jsem to ještě ani jednou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2007 v 17:55  • Odpověz
ale ono KAŽDÉ DÍTĚ je jiné, takže asi tak :grinning:
29. srp 2007 v 17:56  • Odpověz
autor
mno uklidnila jsi mě jen tím spaním na břiše, já spim na zádech :grinning: jinak zbytkem si nejsem jistá :grinning: jestli bude náš andílek po tatínkovi, tak mám smůlu a nevyspim se do jeho pětadvaceti :angry: nebo dokud ho prostě neprovdám/neožením :grinning:
ale ono bude po mně a bude spinkat nonstop... a budit se jen na krmení :grinning: já byla zlaťoučký dítě :wink: a doteďka umim krásně spinkat :grinning:

včera jsem zase okukovala sousedovic pepu chlapáka, ten zase vyrost :slight_smile:ještě se párkrát vyspí a bude chodit :confused:
30. srp 2007 v 08:15  • Odpověz
No se spaním na břiše jsi mě ztovna moc neuklidnila, protože tak spím nejraději. :grinning: Ale ono je to jen na pár měsíců, než bříško vyleze, tak to jde a co jsem slyšela, tak po porodu to pomáhá na zavinování dělohy. :grinning: Hned to vidím růžověji. :grinning:
30. srp 2007 v 10:24  • Odpověz
autor
no tak to si zase moc neuklidnila mě :sweat_smile: já na tom bříšku dlouho nevydržim :pensive: ani když se opaluju ... mno možná se překonám :grinning:

já se asi budu bát spát když tam s mimi budu sama :unamused: to se budu určo furt budit ... i psa už teď pořád hlídám jestli dejchá :confused: takže Peťa bude mít asi docela šichty :sweat_smile: ale on stejně moc v noci nespí :grinning:
30. srp 2007 ve 12:01  • Odpověz
Čím jsem tě nepotěšila?

Myslím, že než aby ses nevyspala, tak je lepší koupit monitor dechu ... Pak můžeš být v klidu ... Ikdyž nevím, jak by se to aplikovalo u psiska. :grinning:
30. srp 2007 v 17:54  • Odpověz
autor
těěěžko :slight_smile: von strašně chrápe :grinning:
ale už jsem tu četla že monitor je skoro na nic za ty peníze, že klasická chůvička je lepší... je fakt že to nedokážu posoudit, páč jsem monitor ještě naživo neviděla :confused: každej okolo mě má chůvičku :sweat_smile:
31. srp 2007 v 07:29  • Odpověz
Monitor pípá, když dítě přestane dýchat (nemusíš mít strach ze zadušení). Kdežto chůvička se zapne, když mimčo začne brečet (upozornění na vzbuzené mimino). Monitor, když je kvalitní, tak asi smysl má. Třeba já zatím nechávám monitor, podle situace .... Pokud by mimčo mělo jakékoliv problémy, tak určitě. Nebo kdybych měla mít strach ...
31. srp 2007 v 08:32  • Odpověz
Ahoj....

je fakt, že ležet na břiše Vám pak doporučí sestry hned v porodnici, ale ze začátku to moc dobře nejde, smotá se peřina a leží se na ní, ale pomáhá to zavinovat dělohu... Nejlepší je na zavinutí kojení, docela hustý, ale pomáhá to.... :grinning:

chůvička - máme byt 3+1 a tak jsem nepořizovala. Slyším Karolec zaplakat z jakékoliv místnosti. Kdybychom měli dům a já byla na zahradě apod. tak kupuji, takhle jsme nekupovali... :slight_smile:

monitor dechu - dobrá věcička, ale taky nemáme. Nemyslím si, že bych spala klidněji a navíc mé kamarádce 2x pípal a byl to planý poplach... strašnej zvuk, ještě teď to slyším... probudí to celej barák, ale to je účel. Navíc když se zapomene vypnout a zvedne se dítě z postýlky (třeba ve 3 ráno kdy je člověk vzhůru jen jedním okem) taky řve... Dlouho jsme o něm přemýšleli a pak jsem se radila s několika PA a nakonec jsme žádné komplikace po porodu neměli, tak jsme od něj upustili. Ještě teď vstávám a kontroluju zda Karolínka dýchá, ale to je úděl maminy... už nikdy nebudu spát klidně i když už bude dospěla.... :slight_smile:
31. srp 2007 ve 22:14  • Odpověz
autor
no tak to já už se vidim :grinning: obložená chůvičkama, monitor na plný pecky a stejně panika :sweat_smile: paráda... to se mnou zas bude k nevydržení :grinning:
ale stejně se těšim ...
teď tu byla moje nejlepší kamarádka, tak se tlemila, prej si mě nedokáže jako matku představit :grinning: tak jsem jí poděkovala :grinning: takový leta jsem se o ní starala skoro jako o vlastní :grinning:
31. srp 2007 ve 22:24  • Odpověz
Já jsem si taky sebe nedokázala představit jako matku.... :grinning: Občas ani tomu teď nevěřím a to už bych asi měla, když Káje bude za chvíli půl roku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2007 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky tak uz jsem taky mezi vama, jen jsem jinak zaregistrovan, ale to jste jiste postrehly :grinning: ale jsem to porad ja vase Lenicka C. :wink:
Nemam mocsanci se sem dostat tak aspon docitam vase prispevky. My zatim o mimi jen mluvime, ale vidime to tak za rok a pul. Jak jste se bavili o veku tak me je 25, coz si myslim, ze jeste cas mam, ale Kamilovi je 32 a to me trochu zene, aby to bylo driv. Ale uz se na male strasne tesim, to jo!!
Leo jak to ze jsi se nepochlubila, ze uz teda v unoru? :fearful:
2. zář 2007 ve 13:42  • Odpověz
autor
čéče leni no definitivní rozhodnutí padne asi o vánocích, my ty svátky vůbec máme takový rozhodně přelomový :grinning: ale asi jo... ale potřebuju aby tu holky už byly zodpovědný čekatelky :grinning: abych měla z koho tahat rozumy :grinning: nebo sonepka časem zešílí a s jekem opustí tuhle diskuzi :sweat_smile:

ostatně přací buchtu už mám snědenou :slight_smile:tak to vyjít musí :dizzy_face:
2. zář 2007 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.