• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlubocké těhulky

(Zamčená)
14. května 2008 
Tak to ti to musi vyjit!!!!! :grinning: :grinning: budu drzet palecky a jen se snazte at mam pak co nejvice informaci i ja :grinning:
2. zář 2007 v 18:17  • Odpověz
Leni, teda měnit jméno ... V tom bude guláš. :grinning: :grinning:

Držíp paleček na tenhle týden hned dvěma čekatelkám. :wink:
2. zář 2007 ve 20:47  • Odpověz
kousinka - časem zešílím určitě.... hihi... :grinning: :grinning: :grinning: I když doufám, že Chocholouška potřebovat nebudu, přiznám se, že jsem občas na bednu, ale zas tak extrémní to ještě nebylo :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2007 v 11:23  • Odpověz
autor
dobrééé ránko ...
tak včera proběhl test chůvičky, byli u nás sousedi na chviličku kouknout na fotky ( k těm sme se teda nedostali :grinning: ) a měli sebou chůvičku, nejdřív jsme to asi deset minut testovali i s otevřenejma dveřma, pak normálně... bylo to nádherně slyšet, i jak "prdíčkoval" ...akorát jsem se zapomněla zeptat co to bylo za značku, zjistím ...ale je to takový zlatíčko spinkací, byli ho ještě projistotu každou chvíli zkouknout, spinkal na zádíčkách, tlapky rozhozený :grinning: takže si myslim že chůvičku pořídíme určo...
mňo a po debatě s nima to vypadá že mimi prostě časem bude, páč když jsme je viděli jak jsou spokojený a šťastný :dizzy_face: i když oni byli takový i předtim, ale teď úplně září :sweat_smile: tak peťa byl hodně nalomenej :wink: tak jsem ráda že ho nebudu muset přemlouvat :grinning:

Koblížku šmírovala jsem u vás v liberci a teda jedenáctýho se nedočkám kdybych se zbláznila :unamused: :grinning: to si ty palečky prostě rozmačkám :grinning:
4. zář 2007 v 09:28  • Odpověz
Chůvičky jsou fajn ... Dokonce se díky nim dá i jezdit na tancovací akce ... Pro nás hodně důležitá věc okolo mimča ... Chceme nadále tancovat. :grinning: :grinning:
4. zář 2007 v 15:23  • Odpověz
My si chuvicku budeme porizovat urcite taky :wink:
4. zář 2007 ve 20:00  • Odpověz
autor
dobré ránko... schraňuju vám každej článek kterej mi přijde zajímavej a dávám to do jednoho souboru :grinning: už mám asi deset stránek textu :grinning: :grinning: občas je docela sranda jak si ty články mírně odporujou ... ale tak nějak se mi daří sumírovat to spíš kvůli tomu abysme na nic nezapomněly, co zařídit, koupit, na co dát bacha a co jsou fámy :wink:
5. zář 2007 v 10:09  • Odpověz
Huraaaa :slight_smile: aspon z tebe budem tahat rozumy :grinning:
6. zář 2007 v 10:22  • Odpověz
Správně, až budeš posílat tabulku, hoď i ty informace, co jsi už nasyslila. :grinning:
6. zář 2007 ve 13:39  • Odpověz
Jestli si to dobře pamatuju, tak zítra budou nějaké informace o Koblížkovi. :dizzy_face:
A pak jsem zapomněla, kdo další ... Skleróza ... Připomeňte se ... :grinning: :grinning:
10. zář 2007 v 08:17  • Odpověz
autor
hani se ještě přiznala :slight_smile: ale ta přes samý kárání žáčků ani nemá čas se za náma podívat chudinka malinká :cry:
10. zář 2007 v 08:21  • Odpověz
A ještě taky Jani, ne? :wink:
10. zář 2007 ve 13:14  • Odpověz
autor
no jani taky, teda doufám :slight_smile:

tak v sobotu jsme udělali přepočet tabletek, kolik jich ještě mám a kolik jich budeme teď kupovat, a krásně to vyjde do ledna :wink: takže mami zatím necháme v klídku, páč pro recepty chodí ona, bere i mě a segře,já najednou vyzvedávám, takže kdybych chtěla už jen na měsíc, tak by jí to bylo podezřelý a já bych radši jako překvápko :sweat_smile:
10. zář 2007 ve 13:31  • Odpověz
Tak to Ti pro recepty může chodit dál, jen je nemusíš vyzvedávat ne? :grinning:
10. zář 2007 ve 14:59  • Odpověz
no néééé, holky
tady je Hlubocká diskuze, koukám na to jako blázen!!!

Jsem jinak v srpnovkách, ale jsem z Hluboké, no to je paráda

Máme teď čerstvě narozeného chlapečka Filípka, jdu si vás dočíst.
10. zář 2007 v 15:02  • Odpověz
tak jsem zase vedle jak ta jedle, vy jste z různých míst ale svatby proběhly na Hluboké, tak to jo, já myslela, že tu najdu nějakou spřízněnou duši, bydlíme na Hluboké asi 3 roky a nikoho tu zatím neznám :frowning2:

zatím se mějte
10. zář 2007 v 15:11  • Odpověz
Martik.t nebuď smutná a co Č.B.? :slight_smile:
10. zář 2007 v 15:11  • Odpověz
autor
nebuď smutná martik, my hlubokou milujem skoro jako vlastní :grinning: ale je fakt že jsme tu z hodně různejch koutů už teď :slight_smile: dokonce i bratia .. teda sestry ze slovenska :grinning:
my tě rozhodně adoptujem :slight_smile:
lenik teda boží slon :grinning: :grinning: :grinning: a vidíš to mě vůbec nenapadlo :slight_smile: je fakt že jsem teda spíš myslela kdybych potřebovala jen na měsíc, páč mi dycky automaticky předepisuje 3*měsíc :confounded: ale prostě buď to vyjde akorát, nebo si vezmu ještě celý tři a buď je doberu, nebo si je nechám v záloze ...

jinak jsem objevila další dvě kouzelná slovíčka tady v diskuzích - kyselinu listovou a kontryhelovej čaj :grinning: :grinning: takže pátrám a ukládám info :grinning:
10. zář 2007 v 15:17  • Odpověz
Kousinka koukám že se poctivě připravuješ :slight_smile: :wink:
Tak ať to brzo klapne až budete chtít :dizzy_face:
10. zář 2007 v 15:49  • Odpověz
Leni(kobkizku) uz se nemuzu dockat co zitra oznamis, porad koukam kolikateho vlastne je :wink: Drzim palecky at je to zprava kterou chces slyset!!!

Leo ty jsi pilna jako vcelicka, jeste, ze te tu mame :grinning:
10. zář 2007 v 16:54  • Odpověz
Leniku ten slon je uzasnej :grinning:
10. zář 2007 v 16:56  • Odpověz
autor
leni naždár .. já jsem včelička nejvčeličkovatější, pak ke mně budete chodit jak do knihovny :grinning:
taky jsem na koblížka zvědavá, palečky už mám teď modrý :wink:
10. zář 2007 v 16:59  • Odpověz
ahoj vcelicko, doufam, ze nebodas stejne usilovne jako jsi pilna :grinning: :grinning:
a neboj ja z tebe pak vsechny informace doslova vysaju :wink: :grinning: uz se tesim, az si tyhle stranky taky budu projizdet a hledat info, ale mam zatim jeste cas :wink:
10. zář 2007 v 17:01  • Odpověz
autor
neboj, já taky, přeci jen je toho hodně co musím ještě "nastudovat" :grinning: to máš plenky, šátky, vitamíny, nehoupat, porod, výbavičku, nehoupat, těhukalhoty, nehoupat, houpání, nehoupat ....
ale jak říká moje mami, ježíš majrá já dybych to brala takhle vážně, tak ses snad ani nenarodila :grinning: :grinning: no jo... slibuju že z toho budu vybírat jen to co se mi bude líbit a ty negativní věci budu mít jen někde založený vzadu v podvědomí :wink:
10. zář 2007 v 17:05  • Odpověz
jasne, vsude je neco negativniho, spis jde o postrehy, ktere jen tak znat nebudem :grinning: to mas jako sesvatbou dokud jsem neobjevila beremese tak jsem netusila, kolik je toho potreba zaridit :wink:
10. zář 2007 v 17:10  • Odpověz
Ahoj kocky,jeee jste mili zitra na me myslete a dam vedet hned jak budu neco vedet-slibuju :wink:
10. zář 2007 v 17:49  • Odpověz
Dobré ránko,

tak co Koblížku? Jakpak jsi na tom? Držím palečky.
11. zář 2007 v 07:38  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: mate uuuuchvatny kurzory :slight_smile:
Leni koblizku, uz sem taky strasne zvedava a drzim palce, at se zadari :wink:
11. zář 2007 v 08:28  • Odpověz
Koblížku, kdepak jsi? Už nás bolí palečky ... :sweat_smile:
11. zář 2007 ve 13:15  • Odpověz
autor
pořád nic ? :confused: tak doufám že až se vrátíme ze cvičení tak že tu bude ta nejradostnější zpráva :sweat_smile: bublinky mám kdyžtak připravený :dizzy_face:
11. zář 2007 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.