• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlubocké těhulky

(Zamčená)
14. května 2008 
ahojky,zdravim všechny čekající na snažení,snažící a těhotný.taky jsem na koblížka zvědavá,to je ale tajnůstkářka :slight_smile:
11. zář 2007 v 19:23  • Odpověz
autor
:sweat_smile: tak tohle už je normální teror :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2007 v 08:18  • Odpověz
To je, no :grinning: :grinning: :grinning:
Koblížku, koblížku :dizzy_face: :grinning:
12. zář 2007 v 08:23  • Odpověz
Nakukuju, nakukuju a pořád nic .... Kdypak se tu bojevíš? :dizzy_face:
12. zář 2007 v 09:03  • Odpověz
Koblizku tak co??????
to sedela takhle nas napinat, to vubec neni pekny, vzdyt nam ty palce zmodraji a upadnou :frowning2: :frowning2:
12. zář 2007 v 19:46  • Odpověz
Ahojky, tak Koblížek už je jasný!!!! :grinning:
Už jsem Vás dočetla :wink:
Leuš ještě nejsi stará, co bych pak měla říkat já???? :wink:
Jinak mi už se tedy asi taky začneme....tedy spíš si přestaneme dávat pozor !!!
A Leuš, víš co si myslím????Že budeš těhotná dřív... než příští rok :wink: :wink: Fakt :wink: :wink:
A každopádně, prosím, až budeš rozesílat ty tvé výpisky, tak já¨bych taky prosila :wink:

Jé já mám takovou radost z té Léni!!!!! :dizzy_face:
14. zář 2007 v 11:04  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jani teda už dlouho si mě takhle nerozesmála :grinning: to abysme teda mákli :grinning:

a koblížku teda gratulujeme mooooc ... sice tam z těch flíčků já nic nevidim, ale to je u mě normální :grinning: :grinning: já si prostě počkám na hotovej výrobek :grinning:

jo a peťa dneska při cestě na hokej mi oznámil že viděl včera na nákupu kočárek s kotoučema, jak by si přál :sweat_smile: akorát že se styděl zeptat na značku :grinning: :grinning: ale je to dobrý už na ně kouká taky :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2007 ve 21:49  • Odpověz
Leo, já jsem opravdu zvědavá, kdy řekneš, že prášky už nebereš a hotovo. :grinning:

Ikdyž já se ti přiznám, že taky pokukuju ... A kdybychom neměli svatbu naplánovanou až na příští červenec, tak jdu toho klidně hned. Díky tomu, že teď budu 3 roky na škole, tak je jasné, že mimčo bude během školy ... Uvidím, jak to zvládnu ... A mám-li být upřímná, jsem i trochu ráda, protože jsme to s přítelem probírali, jestli školu jo, když máme v plánu mimčo (mimčo nejde odložit) ... No a on řekl, že jo a že bude hlídat, když budu ve škole ... Což je pro mě moc velký úspěch ... Ještě tak před měsícem říkal mimčo jo, ale bude to tvoje hračka ... A já mu vysvětlovala, že pokud to bere takhle, tak to nemá smysl ...
17. zář 2007 v 07:02  • Odpověz
autor
my zas řešíme hypotéku... každej dycky začne a budete to zvládat ? :unamused:nechcete počkat ? no jasně že to nebude na rozhazování, jenže počkat opravdu nemůžu ... v padesáti už opravdu to mimi mít nechci - navíc technicky nereálné :angry:

mami mě měla na střední, to je horší :frowning2: tam musíš bejt defakto pořád, sice jsem byla pořád na hlídání, ale taky žiju... to ta vejška je aspoň volnější :confused: a jestli manža bude svolnej hlídat tak máš skoro vyhráno :slight_smile: vlastně je to možná i lepší - páč až budeš mít po - tak už budeš mít větší dítě :wink: a nástup do práce už nebude tak ohroženej těhotenstvím - vidíš ? ono je to vlastně lepší :grinning: akorát je teda třeba počítat s manželovou plnou podporou :sweat_smile:
17. zář 2007 ve 12:09  • Odpověz
Vy splácíte hypotéku? Hmmm, pokud si spočítáte, že to zvládnete a smíříš se s tím, že tvoje mimčo nebude mít každý hadérek a spol. nové ... Tak si myslím, že to zvládnete.

No já jsem se na malilinkaté mimičo vždycky těšila, protože mi přijde, že s ním člověk může absolvovat hromadu akcí, na které předtím není čas ... Minimálně dokud se kojí, tak nic krom mámy potřeba není ...

Školu snad zvládnu i s mimčem, ono by to nemělo být moc složité když je soukromá a člověk jim platí docela dost peněz ... Snaží se vyjít, co možná nejvíc vstříc. A že přítel bude hlídat, v tom vidím jen pozitiva, protože on donedávna si mimčo neuměl představit, pak že je to moje hračka a teď, že bude hlídat ... Myslím, že bude mít daleko lepší vztah k dítěti, když bude vědět, že se o něj umí a musí postarat. Myslím, že si tím vybudujou dobrý vztah détě-otec ... Přítel tenhle vztah nikdy pořádně nezažil. Možná i z toho pramenily ty jeho prvotní myšlenky.
17. zář 2007 ve 12:17  • Odpověz
autor
kamarádka teď právě vyprávěla jak manžel vlastně skončil na mateřskej, páč byl nemocnej, a tak ona začala chodit do práce, a že to bylo nakonec docela super, páč se malej fakt moh věnovat a hrozně se mu to líbilo :sweat_smile: je teda pravda že na úklidy a takový ty ostatní věci nechával na ní nebo na tchyňulce, ale prostě zvykli si na sebe hodně :wink:

no bude to těžší, hlavně peťa je z toho trochu nervozní, jak to bude zvládat, živit vlastně nás oba :frowning2: ale když jsme to zvládli předtím, tak teď určo ... a navíc věřim že babičky a prababičky nás nenechaj padnout :wink: a to že bych byla v nervu že mimi nebude mít první poslední, to nejsem :grinning: :grinning: páč jak to vidim, tak bude :grinning: já mám hadříků dost, vydržim ještě dobrejch pět let se zásobama :grinning: :grinning: :grinning: a za nic jinýho většinou neutrácim ... za dárky :pensive: :sweat_smile: to jo ... ale to budu vlastně utrácet stejně ne ? za "dárečka" :grinning: :grinning:
17. zář 2007 ve 12:34  • Odpověz
Myslí, že to zvládnete ... Krom toho rodičák je teď docela vysoký, že i ten pomůže ... V nejhorším se dá žádat na sosiálce příspěvek na ledasco ... :confounded:
Já jsem možná o škole vyjádřila blbě, budu studovat dálkově, což znamená cca jednou za 14 dní škola v pátek od oběda do noci a pak sobota od rána do večera. Takže to není zas tak nic hrozného ... jen já sama bych to nezvládla, přítel se bude muset zapojit víc než by se asi zapojoval bez té školy ...
17. zář 2007 ve 12:42  • Odpověz
autor
joo dálkově...no tak to je už úplně v poho...to musíš zvládnout :wink:

teď tu byl kolega s dvouměsíční sárinkou :grinning: no tak když mi to sem nosí jak napotvoru takový krásný miminka, jak mám potom asi zůstat klidná ? :sweat_smile: a ještě každej hned začne, ona je tak hodná a takový zlatíčko :dizzy_face:
17. zář 2007 ve 13:06  • Odpověz
holky,ted si vas zpetne docitam,jeeeeeeeeeeeee vy jste na me takhle moc moc myslely a drzeli pesticky az pomalu "domodra" to je tak mile :slight_smile: musela jsem se uplne smat,moc vam dekuju dekuji a doufam,ze se ke me brzy nejaka pripoji a postupne se bude nabalovat dalsi a dalsi :wink: jste zlaty holky :wink:
17. zář 2007 v 17:40  • Odpověz
autor
no tak seš naše první kdysi snažilka, teď čekatelka, pozdějc maminka :grinning:

včera jsme byli u táty.. jeho přítelkyně se pořád ptala kdy :grinning: ale vzhledem k tomu že táta se mnou teď nemluví :angry: tak se bránil, že děda bejt ještě nemusí :grinning: myslim že má smůlu ... věřim že po vánocích opravdu i ten peťa tomu nátlaku podlehne :slight_smile: jen doufám že to do tý doby nepřejde mě :grinning:

jo a asi začnu pracovat na těch materiálech, rozhodně aspoň část, páč teď už teda opravdu nesháníme info nadarmo :grinning: :grinning:
18. zář 2007 v 10:25  • Odpověz
ahoooj
prosím,prosím,až to Leo budeš mít,taky bych prosila jeden "výtisk" :slight_smile: Děkuji
A koblížkovi,přeju ať to těhotenství a následně mateřství zvládá v pohodě a v klidu.Určo bude supr máma a pak nám bude všem radit :wink:
18. zář 2007 v 17:20  • Odpověz
Dobré ráno dámy :grinning:

Podělím se s vámi o historku, co se jsme prováděli včera. :grinning: Přítel je na jihu a já v Praze, koukali jsme oba dva na ordinaci a klábosili přes Skype. A přítel se mě zeptat, co je to ten porodní plán, o kterém se tam mluvilo. Tak jsem mu to vysvětlila, že tam rodička dopředu sepíše, co chce a co naopak nechce. A udala jsem mu pár příkladů. No a rozvinula se z toho velká diskuze na téma porod. :grinning: On to nakonec uzavřel slovy, že si bue muset sehnat nějakou knížku, aby k tomu něco nastudovat. A to prosím se o mimčo budeme snažit za rok. :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2007 v 08:21  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: anlek tak to my jsme zrovna koukali taky, páč jsem nějak neměla sílu na ten dokument na jedničce... a prozměnu jsem říkala, že rozhodně chci aby tam se mnou byl doktor :grinning: a pak jsem ho upozornila že jestli nepojede se mnou na sál tak že tam taky nepudu .. naštěstí se smál a povídal že určitě :grinning: :grinning: ale myslim že jen machroval, že až dojde na lámání chleba :sweat_smile: nééé on půjde, je to moje zlatíčko :grinning:
ale s tim plánem to jsem ani nevěděla :slight_smile: já mám pořád pocit že prostě najednou to přijde a pojedu - koukám že ještě spoustu věcí mě minulo :grinning:
19. zář 2007 v 10:44  • Odpověz
autor
holky já už asi blbnu :frowning2: to ste neviděly co mě se dneska zdálo :cry: jsem porodila :cry: ... štěně :grinning: :grinning: teda ne štěně ale našeho desetikilovýho ronýska :grinning: :grinning: normálně živej sen - peťa se mnou byl v porodnici, furt jsme tam někde chodili, vůbec nic mě nebolelo, a najednou jsem jako rodila a najednou přišla sestřička a v zavinovačce měla našeho ronýska a že máme chlapečka a že se to občas stává :sweat_smile:
asi se mi smíchalo hlídání hafíka a odpolední rozhovor s mámou která opět vtipně vyprávěla o kamarádce jak ten její syn jí slíbil vnoučátko a naše mami jí samozřejmě řekla že já taky .. a pak hned mi začala vysvětlovat jak strašně moc se těší... a když jsem jí řekla že se dočká, tak začala že nemusíme nikam chvátat :confounded: no rozumíte tomu ? já sama jsem nerozhodná, ale tohle už je schýza :grinning:
20. zář 2007 v 08:42  • Odpověz
Leo :grinning:
No já doma tak trochu nadhodila, že jako po svatbě se budeme snažit ... :grinning: To byl kukuč. :grinning: Asi má pocit, že jsem na mimino ještě mladá, ale ona mě taky měla v 28.
20. zář 2007 v 09:39  • Odpověz
autor
hehe tak timhle mami teda argumentovat nemůže rozhodně :grinning: páč jí bylo přesně devatenáct a měsíc :sweat_smile: když jsem se narodila :dizzy_face:

jsem tu včera pročítala diskuzi, co dělat když chlap ještě nechce... ne že by peťa vyloženě nechtěl, on chce ale prostě všichní okolo něj že je ještě moc mladej a on si hlavně dělá starosti jak to zvládneme finančně :pensive: ... opominu že já to mám o fous těžší páč já jsem sice v přibližnym teď rodícím věku ale peťovi je 24 takže opravdu má trochu nárok na čekání :frowning2: ... ale prostě jsme včera na to omylem zase narazili, kvůli penízkům jsme něco řešili, a tak jsme si asi hodinku povídali :slight_smile: a z něj prostě vypadlo, že se jen prostě bojí že to nebudeme zvládat... přitom já vim že pokud bude všechno v pořádku ( tzn. on práci, žádný nenadálý výdaje velký by nás neměly snad čekat) tak to nebude katastrofa... a že jsou na tom lidi finančně i hůř a přesto do toho jdou :frowning2: prostě můj malej zodpověda :dizzy_face: ... nechávám to koňovi, po vánocích se rozhodne :wink: páč když jsem zase prozměnu nechala na stole recept na prášky, tak hned říkal to jsou ty poslední :grinning: taky neví co chce :grinning:
20. zář 2007 v 11:30  • Odpověz
Leo, schválně na tu diskuzi kouknu ... Ale myslím, že Péťa je fakt mlaďounkej .... Pssst, neříkat, naukazovat. :grinning: Alo určitě to zvládnete, já myslím, že ten strach je normální ...
20. zář 2007 ve 13:00  • Odpověz
Pročítám tu diskuzi, co Lea zmiňovala ... Ač se mě to už netýká a možná ani netýkalo ... Docela zajímavé čtení. My jsme si hned na začátku vztahu řekli, že mimčo nějaké někdy jo ... Super, pro mě ... Pak jsem začala mít pocit, že z toho přítel couvá, hlášky typu, ale tohle pak dělat nebude moct. Už tě nebudu mít jen pro sebe. Porod bolí. :grinning: - ta je obzvlášť povedená. Bude to jen tvoje hračka. ... U těhle hlášek jsem skřípala zubama, protože on vzápětí dodával, ale mimčo jednou jo ... Tak jsem na něj zaútočila, co jako ... jestli mimčo nechce nebo jestli se bojí, jak to zvládneme, jestli se bojí jaký bude táta. V tý diskuzi mě občas zaráží, že tam holky píšou, že jim chlap neřekne, co si myslí. Že třeba tají strach ... To my máme zařízené jinak ... Tak jsme se pobavili o mimču a uzavřeli to s tím, že až po svatbě a do tý doby to nebudeme zas tak moc řešit. Pak přišla ta moje škola a mě přišlo, že se musí řešit, zda má smysl jít na školu, kterou bych třeba nezvládala kvůli mimču a to přítel překvapil, že když budu jednou za 14 dní na den a půl ve škole a ještě se občas budu učit na zkoušky, tak si mimino vezme na starost (teda kojení by mě zajímalo, jak zvládne :grinning: ).
20. zář 2007 v 18:48  • Odpověz
autor
s tim kojenim si mě teda pobavila anlek :grinning: ale ptala jsem se a povídal, tak holt mi tu necháš něco ve flašce no :slight_smile: já ti to pomůžu namačkat :grinning: sem pomeranč nebo co ? :grinning: :grinning: ale pravdu možná má, dá se to vůbec třeba uchovávat ? třeba na ten jeden den ? :confused: :sweat_smile:
20. zář 2007 ve 21:54  • Odpověz
autor
tak jsem včera brouzdala nejdřív pracovně po Igy a pak jsem čekala na peťu a páč už jsem měla všechny krámy prohlídnutý, tak jsem zabrousila véééééélmi nenápadně do Pultanely :frowning2: teda nevim ... asi dva kočárky tam vypadaly použitelně, ale jinak teda hrůza běs děs okolo běží hafík :confounded: nečekala jsem žádný luxusní kočáry, ale oni tam hlavně neměli vůbec nic známýho :pensive: a všechny vypadaly tak divně vachrlatě :frowning2: no ... babycentrum to fakt asi nakonec jistí :sweat_smile:
21. zář 2007 v 09:04  • Odpověz
Tak jsem si početla :slight_smile: , Leo, ten Tvůj sen mě pobavil :grinning: :grinning: . To mě se o tom ještě nezdá.... Ale jak píšete o tý nerozhodnosti, tak to mi mluvíte z duše. Jak už jsem vám několikrát říkala o těch zubech a tom, že kvůli tomu budu muset počkat, tak to byl docela boj než jsem se rozhodla, že do toho půjdu a ještě opravdu počkám. Teda já jsem vlastně tak byla rozhodlá od začátku, ale pořád byli malý pochybnosti, když vidím mimčo, tak jsem hotová :grinning: a říkám si, že nevím jestli to vydržím (ten rok až rok a půl do snažení), ale na druhou stranu bych do toho teď hned plánovaně taky jít nechtěla. Takže čuník, aby se v tom vyznal :grinning: :grinning: :grinning: Každopádně se moc těším, ale do babycenter snad chodit nemůžu, protože bych mimčo chtěla hned :slight_smile: .
21. zář 2007 v 09:46  • Odpověz
Jinak my taky splácíme byt, ale ještě jsme se nesetkali s tím, že by nám někdo říkal, jestli to zvládnem.... Prostě budem muset. Člověk má strach když si uvědomí, že příjmy se zmenší, ale lidiček v rodině na to bude víc... Ale zatím se tím moc nezabývám, tohle mě neodradí, tak uvidíme časem :slight_smile:
21. zář 2007 v 09:57  • Odpověz
Mlíko se dá odstříkat, jsou na to odsávačky ...Dokonce se dá zamrazit. Takhle jsem hlídala jedné paní holčičku od 3 měsíců, zvládly jsme spolu celý den ... Vždycky v čase krmení jsem mlíčko ohřála a pro nějaký případ nouze měli koupené Nutrilon.
21. zář 2007 v 15:57  • Odpověz
Kolik byste řekly, že je normální cena za hodinu hlídání dítka?
24. zář 2007 ve 13:14  • Odpověz
tak to netusim, jak dobre se znate s tvoji kamaradkou???? :grinning: nekde sem cetla ceny agentur amyslim, ze to bylo okolo 150nahodku, ale ty hociny dostavali okolo 80,-
24. zář 2007 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.