• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hlučín a okolí

(Zamčená)
16. března 2011 
Je mi pětatřicet a mám pětiměsíčního dáblíka Matěje. Ráda bych se seznámila touto cestou s jinou maminkou nebo i maminkami, nejen pro povídání ale i pro výlety a další aktivity. :astonished:
26. bře 2007 v 11:57  • Odpověz
Ahojky mezi nami je sice vekovy rozdil,mne je dvacet ale myslim si ze to neni zadny problem :wink: ,jsem z Hlucina Sidliste jestli mas zajem tak se ozvi preji zbytek hezkeho dne :sunglasses:
7. kvě 2007 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj je mi 24 let mám 12 měsíčního chlapečka Ondráška. Bydlím v Ostravě. :wink: Pokud budeš chtít napiš. :sunglasses:
8. kvě 2007 v 18:21  • Odpověz
Ahoj, je mi 27 a mám tříměsíční Lucinku. Bydlíme sice v Ostravě, ale v Hlučíně jsem celkem často - ještě před rokem jsem tam bydlela a stále jezdím za svými rodiči. Můžem se někdy domluvit a vyrazit na procházku :wink: Tak zatím
14. kvě 2007 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky sice je to dlouho co v tehle diskuzi nekdo byl,ale přesto najde se nejaka maminka popříkladě těhulka a nebo snažilka z hlučína.,ůžem jsi hezky popovídat,poradit atd,tak co ozve jse nejakaá??, :wink:
20. lis 2007 ve 20:26  • Odpověz
Opravdu žádná :frowning2:
20. lis 2007 ve 20:35  • Odpověz
Hallo :angry:
22. lis 2007 v 11:47  • Odpověz
Jsi tu budu povidat sama
:sunglasses:
22. lis 2007 v 11:48  • Odpověz
Tak co pořád n :wink: ikdo???
25. led 2008 ve 22:36  • Odpověz
Tak vydím že jsem asi vyjímka :frowning2:
4. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj f.nina. Bydlím také v Hlučíně. Sice pracuji v OV (teda teď jsem na nemocenské momentálně). Výjimka nejsi... dnes jsem jednu těhu potkala, ale šinula si to s rodinkou ve skupině směrem ke Šterkáči... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jdu spát.. Dobrou noc, nebo dobré ránko.. podle toho, kdy to objevíš :grinning:
6. črc 2008 ve 22:14  • Odpověz
Tak už jsem tady to jsem mooooc ráda že tu nejsem sama a můžem pokecat :grinning:
10. črc 2008 ve 13:24  • Odpověz
autor
Bože můj nevěřila jsem,že se někdo ozve, už jsem se tu snažila založit debaťárnu několikrát ale nikdy se nikdo neozval. Tak jsem to vzada, dnes jsem zkusila jen tak z hecu to otevřít,posakra dlouhé době a nevěřila vlastnímu zraku. Snad se znovu někdo ozve. Budu se to snažit hlídat.
24. led 2009 v 18:09  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
16. bře 2009 v 16:57 • ivep
Zdravím,najde se zde konečně nějaká maminka na pokec?
16. bře 2011 ve 22:24  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.