• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holčička nebo chlapeček?

(Zamčená)
27. října 2008 
Co jste si přáli za pohlaví mimča a proč? :slight_smile:
30. led 2007 v 10:31  • Odpověz
tak me je to v podstate jedno,jelikoz s holcicku bych si cancala a z chlapecka by mel nejvetsi radost dedecek,kteremu se nepodarilo splodit syna.
jinak bych chtela chlapecka a holcicku,a to presne v tomto poradi,aby slecna mela toho povestneho velkeho brachu ktery by ji ochranoval
30. led 2007 v 10:40  • Odpověz
Ahojky, já jsem chtěla první holčičku, všichni ale říkali, že to bude kluk, naštěstí neměli pravdu...:slight_smile: Manžel tvrdí, že umí jen holky, tak uvidíme příště, to už mi je jedno, z ekonomických důvodů bych spíš brala holku, všechno oblečení jsme poschovávali, tak abychom jej ještě využili, ale kdyby to byl kluk, tak to vůbec nevadí, nějaké neutrální kusy se tam taky najdou... :wink: Spíš mám problém vybrat si z chlapeckých jmen, nějak mi žádné ještě nepadlo do oka, kdežto u holčičky bych hned věděla... :grinning:
30. led 2007 v 11:44  • Odpověz
Ahojky, no já i manžel jsme chtěli holčičku,ale bylo nám to celkem jedno,protože to bylo první mimčo. No a je to kluk,ale třeba se nám někdy zadaří a budeme mít páreček :slight_smile: . V dnešní době je asi víc důležité ať je mimi zdravé. Manžel má v rodině samé kluky,tak holčička by byla velké překvápko :grinning:
30. led 2007 ve 14:00  • Odpověz
A jak vám to sedí na tabulku co koluje po netu? Ta růžová - činský kalendář a tady tato na netu?www.obfocus.com/calculators/gender.htm
30. led 2007 ve 14:21  • Odpověz
jeee já doufám, že ty stránky nefungujou. :grinning: Já chci holčičku a vědět to budu až osmého února a podle nich to bude kluk :frowning2: já vím, že nejdůležitější je zdraví ale já mám všechno na holčičku.
30. led 2007 ve 14:36  • Odpověz
Ahojky, my chtěli prvního kluka, protože jsme celá rodina zapálená do fotbalu a hokeje a říkali jsme si, že ho na to určitě dáme :slight_smile: !Když nám řekli, že to bude holčička troška zklamání bylo, ale hlavně jsme si říkali atˇje zdravá.A teď jsem strašně ráda, že mám první holčičku, za tři roky chcem další mimčo a doufám, že mi bude pomáhat :wink: !A když to bude zase holka tak to budem zkoušet dokud to nebude bráška :grinning: !
30. led 2007 ve 14:49  • Odpověz
nepřekvapuje mě,že spíše maminky chtějí holčičky,ale docela mě zarazilo to co jsi psala floowy,že naštěstí neměli pravdu s tím chlapečkem.Já sama mám chlapečka a jsem moc štastná,že je zdravej a má se k světu a je mi jedno,zda holka nebo kluk. :slight_smile:

myschka ten smutný smajlík za tím slovíčkem kluk,to se mi taky nelíbí.Myslím si,že bys měla být ráda a spokojená,že mimčo bude zdravé a zda je to kluk nebo holka je přece fuk. :slight_smile:
30. led 2007 ve 14:51  • Odpověz
mě je to taky jedno, hlavně ať je dítko zdravé, ale taky bych radši holčičku, manžel má všechny bratrance kluky, ale jednomu už se narodila holka - resp. jeho manželce :slight_smile: tak by se to mohlo povést i u nás. Já mám spíš opačnej problém než Floowy, zase bych spíš věděla jména pro kluka, ale pro holku, fakt nevim.... :slight_smile:
30. led 2007 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky, mě všichni v mém okolí tvrdí že "vypadám" na kluka... Bříško malinký, nízko, moc mi nechutná, přibrala jsem jen zatím necelý 3 kila na stávající načatý sedmý měsíc. Prý jsem v obličeji "pěkná" a v rodině manžela mají jsou skoro všichni potomci kluci... Doufám, že se všichni hadači mýlí a bude to naše vytoužená holčička... :slight_smile:
30. led 2007 v 16:21  • Odpověz
Ahoj kaculinko a co ultrazvuk? zatím není vidět pohlaví?
30. led 2007 v 16:22  • Odpověz
autor
tak já mám 2 holky a radši bych brala aspon jednoho kluka.
Taky pozoruji,že ta starší je už parádnice a dost za ni utratím :grinning:
Myslím si,že kluci jsou lepší,hodně lidí mí říkalo,že s holkama jsou jen problémy :grinning:

andíku taky nechápu,proč chce každá jen holky,jako by kluk byl něco špatného :angry:
30. led 2007 v 16:28  • Odpověz
ahojte,já mám dcerunku,ale toužila jsem po chlapečkovi.Taky mě tady zarazilo to,že každá jen sní o holce,proč vůbec???Holky dělají větší problémy,puberta,však vy si s něma užijete a já taky :grinning: kluk je na tohle lepší.A holka ,za ni se víc utrácí.Mě přijde,že jsou holky víc problémové.
30. led 2007 v 16:32  • Odpověz
Já chci oboje, holčičku i chlapečka. Ale už od začátku miminku říkám Daniel, takže já kluka chci :slight_smile:)))
30. led 2007 v 16:33  • Odpověz
Andik, myslim ze kazda mama si preje zdrave detatko a ze nema smysl to opakovat v kazdem prispevku. A kdyz je tohle debata o tom, jake pohlavi byste si prali, tak proc to nenapsat? To, ze nejdulezitejsi je, aby bylo mimco zdrave si urcite uvedomuje kazda a netreba to porad opakovat :wink:
30. led 2007 v 16:34  • Odpověz
my chteli holku oba, a povedla se...teda aspon to tak vypada. A pac chceme 3 deti, tak uz to je vcelku jedno...
30. led 2007 v 16:34  • Odpověz
Já jsem si přála holčičku a manžel zase chlapečka. Už se nemohl dočkat až mu předá svoje motoristické zkušenosti apod. Pak přišly výsledky plodovky, čekali jsme holčičku :slight_smile: Byla jsem ráda, ale taky na rozpacích - jak píše Wendy, puberta je s holkama těžká. Ne nadarmo se říká, když máš kluka, hlídáš jeden "ocásek", když máš holku, hlídáš celou vesnici :slight_smile:
30. led 2007 v 16:36  • Odpověz
dasho, to je dobry prislovi :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2007 v 16:36  • Odpověz
a k tematu...chtela bych holcicku, tuseni mam na kluka tak uvidime :slight_smile:
30. led 2007 v 16:39  • Odpověz
yenn co jiného co?????? :grinning:
30. led 2007 v 16:47  • Odpověz
Kristi, dobrý a bohužel pravdivý :grinning:
30. led 2007 v 16:50  • Odpověz
taky si myslím,že holky jsou problémovější a proto chci radši kluka.
30. led 2007 v 17:03  • Odpověz
bych nepolemizovala o tom, kdo je problemovejsi....jde o vychovu, ale to je jine tema.
30. led 2007 v 17:06  • Odpověz
já mám kluka a ted bych chtěla holčičku ale nelpím na tom hlavně at to je zdraví teda snad to je zdraví
30. led 2007 v 17:11  • Odpověz
kristi, jj presne tak
30. led 2007 v 17:12  • Odpověz
ahoj holky,
osobně mi je jedno jestli holčička nebo chlapeček. obě pohlaví mají něco. jen se musím smát, jak si říkáte, že kluci jsou "jednodušší" pro rodičovský život. mám synovce i neteřinku. holčičce stačí vysvětlit, chlapečka musíme odnášet ..... můj muž je z dvojčat a kluky nenapadlo nic lepšího než čůrat do květináčů. a pak jim přímá cesta pindík - květináč nestačila, tak si na to brali různé vzácné vystavené kusy. :wink:
30. led 2007 v 17:19  • Odpověz
vercaberca myslím si,že jako ve všem záleží na povaze a výchově dítěte.Znám hodné ale i zlobivé holčičky a naopak. :slight_smile:
30. led 2007 v 17:22  • Odpověz
kaculinka možná budeš ještě litovat toho,že máš holku. :grinning:
30. led 2007 v 17:28  • Odpověz
Nám je to úplně jedno. Hlavně aby už se taky kurňa zadařilo :grinning:
30. led 2007 v 17:34  • Odpověz
andik, neteř a synovec mají stejné rodiče. můj muž má mimo bratra dvojčete taky starší sestru a rodiče taky stejný. výchova přispěje, ale geny prostě neovlivníš. :grinning:
30. led 2007 v 17:34  • Odpověz
vercaberca v tom máš taky pravdu. :slight_smile:
30. led 2007 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 11
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.