• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holčička nebo chlapeček?

(Zamčená)
27. října 2008 
Já jsem vždycky věděla,že moje prvorozené dítě bude chlapeček a také jsem si ho moc přála.Dnes už nám tu pobíhá dvouletý čertík a k němu bysme moc rádi chtěli malou princezničku :slight_smile: Až budu těhotná tam mi to už bude jedno ale teď bych chtěla holčičku :slight_smile:)))
11. únor 2007 v 15:40  • Odpověz
sarkaa---jééé a jak jsi to věděla, to mě zajímá??
11. únor 2007 v 15:43  • Odpověz
Nevím...prostě jsem vždycky chtěla jako prvního kluka a vyplnilo se to :slight_smile: U ségry jsem zase věděla,že ona bude mít jako první holčičku a má ji . :slight_smile: :dizzy_face:
11. únor 2007 v 15:45  • Odpověz
sarkaa...jééé tak mi řekni, co budu mít já, schválně, třeba se to vyplní :wink:
11. únor 2007 v 15:58  • Odpověz
to nevím nejsem jasnovidec :slight_smile: byla to prostě náhoda
11. únor 2007 v 16:00  • Odpověz
sarkaa..jasňačka...no škoda, ale těšim se na oboje...ty jo kdyby to tak byly dva kusy :grinning:
11. únor 2007 v 17:36  • Odpověz
ahojky,tak ja som si o trocha vice prala holcicku a aj doktorka mi potvrdila ze to bude holcicka,dokonce mi ukazovala na ultrazvuku jak vypada kluk a jak holka tak jsem byla rada :slight_smile: nakonec se nam narodil synecek kdyz jsem ho zbadala tak jsem hned zapomnela ze jsme vlastne cekali holcicku.je to proste jedno co to je hlavna vec ze je zdrave :slight_smile:
12. únor 2007 ve 13:17  • Odpověz
Já zase vím, že budu mít holku :slight_smile:
12. únor 2007 ve 13:18  • Odpověz
Myslite ze se to stava casto ze reknou bude to treba holka a pak je to kluk? ja na to furt musim myslet, 3x nam rekli ze to bude holka tak snad to tak bude ne? Rada bych srovnala fotku nasi male s nakym chlapeckem - ultrazvukem, nemate nekdo?
12. únor 2007 ve 13:26  • Odpověz
Sandro, pokud vám to řekli 3x, tak si myslím,že se nespletli, ale obecně se holčičky víc pletou, může se jednat o chlapečka, který má pindíka nějak šikovně schovaného :slight_smile: Ale ještě jsem neslyšela, že by někomu řekli, že to bude kluk a pak by to byla holka :slight_smile:
12. únor 2007 ve 13:38  • Odpověz
marinka to se stalo mé sestře.Celou dobu ji lékař tvrdil,že bude mít kluka.Sestra nakupovala vše modré a na chlapečka.Pak nastalo to překvapení,že to byla holčička :slight_smile: sestra s manželem tomu ani nechtěli věřit a Kristýnka chodila hodně dlouho v modrých a klučičích věcech. :grinning:
12. únor 2007 ve 13:58  • Odpověz
No doufám, že se to nestane nám :grinning: I když hlavní je zdravé miminko. Pořád nám říkají, že je tam chlapeček, takže máme všechno v modré. Jestli vyleze holčička, chudinka, bude chodit pěkně dlouho oblečená jako kluk a bude se vozit v modrém kočárku. :wink:
12. únor 2007 ve 14:02  • Odpověz
magda27 mě říkal lékař celou dobu,že čekáme kluka.A strefil se.Myslím si,že těch omylů je dneska už opravdu málo. :slight_smile:
12. únor 2007 ve 14:05  • Odpověz
magdi, my to mame naopak, 3x nam rekli holka, tak jak to bude klucik asi mi klepne, a bude holt ruzovej, a ma i saticky na leto :grinning: Ruzovy :sweat_smile:

Mari, mne zas mudra rikala, ze vic se stava, ze reknou kluk a je to holka, pac nekdy v tom 20. tydnu ma holcicka zvetsene pysky a nekteri lekari se mylne domnivaji, ze je to sulínek :grinning:

My kdyz byli ted ve 30. tydnu na utzv.tak se nas mudra ptala(uz si nepamatovala, co nam 2x predtim rekla), jestli chceme vedet, co to je, my rekli, ze ano, ona na to, at si tipnem, ja rekla holcicka, jirka chlapecek(ja nevim, proc ti chlapi jsou tak vysazeny na ty kluky??) a ona nam rekla, jestli pozname, co ma mezi nozickama, no a najela mezi ne, a ja jsem videla a poznala miniaturni pipinku :grinning: To i Jirkovi sklaplo, pac to neslo nepoznat :grinning:
12. únor 2007 ve 14:09  • Odpověz
Holky já být váma,tak s nakupováním podle barev ,jsem opatrná.Mám 6kámošek,které mají děti od 4měsíců do 2.5let,a u všech se spletli.Všem předvídali opačné pohlaví,než to které vykouklo :grinning:

Mé dítě to vyřešilo,za celých 8,5měsíců se neukázalo,a pečlivě se mi schovávalo.Vždy mi jen doktorka řekla,že má opravdu hezkou prdelku :grinning:
12. únor 2007 ve 14:09  • Odpověz
Vlastně ted' jsem si vzpoměla ,že švagrůvce kámošky řekli,že to bude holka a byla,ale taky nenakupovala moc růžového :wink:
12. únor 2007 ve 14:10  • Odpověz
No, tak to je ovsem smula, meely stejneho doktora?jestli ano, videla bych problem spis v lekari :wink: Nebo v ne kvalitnim ultrazvuku :slight_smile:
12. únor 2007 ve 14:15  • Odpověz
No já byla ve 13. týdnu na tom placeném genet.vyšetření a už tam nám řekli, že je to kluk. Tak snad jo :wink:
Alčátko, manžel taky pořád říkal, že na pohlaví nezáleží, ale když nám řekli kluka, vznášel se asi metr nad zemí :slight_smile:
12. únor 2007 ve 14:23  • Odpověz
alčátko,právě že neměli stejného dr,dvě jo,ale jinak jedna je z KA,jedna má dr.v Suché,jedna v OV,no prostě blbá náhoda :astonished:
12. únor 2007 ve 14:35  • Odpověz
No sestřenka byla u gynekologa a tak si to nechali říct, jsou to už teda 3 roky a ten jim řekl: vidíte to kávové zrnko? Tak z toho si usuďte co čekáte. Tak a oni přišli domů a věděli prd že jo. Tak přišla kamarádka na návštěvu a povídá jim, no kávový zrnko, to jsou jako dvě kuličky, tak to bude kluk.Tak se těšili na chlapce a ona Gábinka.Ono prej kávový zrnko vypadá jako kačka, jenže oni to nepochopili, jak to pan doktor myslel.
12. únor 2007 ve 14:37  • Odpověz
No taky si myslim ze se nespletli, 3x je celkem dost. I tak ale rada bych videla fotku jak vypada v brisku kluk ....
12. únor 2007 v 15:31  • Odpověz
nám řekl doktor že to je holka a vyšlo to super! :slight_smile:
12. únor 2007 v 15:32  • Odpověz
Ahoj holky, já to chci strašně vědět dopředu - je mi jedno, co to bude, ale prostě to chci vědět :slight_smile:. No, jenže je ještě brzo, tak vymýšlím koniny. Kámošce se teď narodil kluk, tak jsme tam byli a prej, jestli jsem si zkoušela předpověď prstýnkem. Pamatuju si, že to dělala i mamka, když čekala bráchu, taková pověrčivá blbůstka, ale vyšlo jí to. No, té mojí kamarádce to taky vyšlo a prý všem u nich v rodině. Samozřejmě, že tomu nevěřím ( :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ), ale ráda bych si to zkusila :grinning:. Nevíte, jak se to dělá? Má se navlíknout prstýnek na šňůrku a podle toho, jak se kývá, se to pohlaví má poznat... předem díky :wink:
11. bře 2007 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky, stím pohlavím, je to ošemetný, já byla na plodovce, tak jsme ze dozvěděli, že to bude holka, když jsem přišla na kontrolu ke svýmu doktorovi, tak koukl na výsledky z plodovky a říkal, že on by z ultrazvuků, co jsme dělali průběžně, i ten den řekl, že to bude kluk :slight_smile: Takže ta plodovka je na sto, teda jediná jistota.Pak jsme se bavili o tom, jak byl na kongresu gynekologů a byl tam doktor primář, nějaká kapacita ze švýcarska a porovná vali se ultrazvuky a výsledky plodovek a pan primář u dvou absolutně nevěděl,což bylo pro gynekology překvapení :wink:
11. bře 2007 v 11:57  • Odpověz
ahoj,my jsme taky mimču říkali hned od začátku ,,malej'' a pak mi to kámoška vypočítala a taky ji vyšel kluk,pak nám to na ultrazvuku jen potvrdili.
11. bře 2007 ve 13:52  • Odpověz
dendiso, mě to dělala kamarádka , prstýnek by měl být tvgůj, se navlíkne na řetízek a ty otevřeš levou ruku a kamarádka, nebo někdo ti položí prstýnek na žetízku nad ruku, musíte počkat, až se to uklidní.No a pak čekáte, co to bude dělat, kolečko je holka, kývání nahoru a dolu je kluk, mě vyšla první holka, druhý kluk :wink:
11. bře 2007 ve 14:25  • Odpověz
jess s tou prdelkou jsi mě pobavila :o)))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
z mého pohledu to vidím takhle i kdyby mi říkali 5x je to to a to pohlaví na sto pro ,stejně věci které koupím budou vždy neutrální pro pohlaví obě a vlastně tolik věcí ani kupovat nechci protože z nich brzy vyroste..
vlastně se asi nejvíc bude nakupovat po porodu,budu vědět nejen pohlaví ale i velikost a tak krom neutrálových věciček bude mít něco opravdu podle toho kdo je.
ale vím holky ono to strašně svádí.....
14. bře 2007 v 11:42  • Odpověz
ahoj,no na holčičky se lépe shání věci,samé krásné šatičky,sukýnky,halenky ale já mám syna takže sehnat něco k nějaké příležitosti je těžší.
15. bře 2007 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky! Pro "předpověď" pohlaví miminka jsem koukala na 2 tabulky a každá mi vychází jinak..Která z nich vám sedí??? Ta anglická: www.obfocus.com/calculators/gender.htm nebo tato v čestině: www.emimino.cz/pages/story/887 ???? Každá je fakt jiná..Dekuju!
16. bře 2007 v 15:52  • Odpověz
hm tak to jsem zvedava..mi na obou vysla holka :wink:
16. bře 2007 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.