• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holčička nebo chlapeček?

(Zamčená)
27. října 2008 
mě to taky na obou vyšlo jinak :slight_smile:
16. bře 2007 v 16:23  • Odpověz
Tak mě dopadla první HOLKA a ta druhá KLUK,Ale podle ultrazvuku to má bít kluk.Tak uvidím až za nedlouho porodím. :slight_smile:
16. bře 2007 v 16:30  • Odpověz
Mne vyšiel na oboch chlapček, čomu by sa tatino veľmi potešil.. mne je to jedno, len sa už neviem dočkať ultrazvuku, aby nám povedali, čo to bude :sunglasses:
16. bře 2007 v 16:33  • Odpověz
Mně vychází prstýnkovou metodou holka-kluk-holka a v různých tabulkách jako první kluk. Ale je mi to absolutně fuk. Říct si to nenecháme, protože chceme být překvapení :slight_smile:
16. bře 2007 v 16:48  • Odpověz
Tak mne vo všetkých tabuľkách a metódach, aj podľa UZV vyšlo dievčatko... tak som zvedavá či sa to vyplní :grinning:
16. bře 2007 v 17:31  • Odpověz
No právě že mě v té první-anglické-mi vychází holka a v té druhé kluk...Tak by me zajímalo, která vychází častěji..I když čemu se dá věřit :slight_smile:
16. bře 2007 v 18:02  • Odpověz
Tak mě na obou vychází přesný opak toho, co na UZ :grinning:. Takže jestli se nespletli (coý nepředpokládám, potvrdilo nám to několik dr.), tak nám nevychází ani jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2007 v 18:04  • Odpověz
Ahoj holky, já prošla vývojem. Kdysi jsem chtěla spíš holčičku, kvůli sdílení zkušeností a tak. Nějaký čas před otěhotněním mě to úplně pustilo, pohlaví mi bylo lhostejné. Když jsem otěhotněla, tak nějak jsem tušila, že to je kluk,i jsem to bříško tak vnímala i to tak vypadalo (břicho, pěkná pleť...), UTZ to jen potvrdil, začala jsem se hrozně těšit, že to je kluk, snad i kvůli manželovi, který si chlapečka moooc přál a tajně jsem doufala, že se doktorka nesekla, ale to jen kvůli tomu, že už jsem na něj byla hrozně vnitřně nachystaná.
19. bře 2007 v 17:34  • Odpověz
Tak jsem zkoukla tabulky a v tý anglický tančí boy a ve mě girl! :grinning: A ta druhá taky chlapec,ale amnio nelže že? :grinning: Podle prstýnku mám mít první holku, druhý kluk. CHutě na holku seděj, každé ráno kakao a něco sladkého a po každém jídle aspoň sůšu a maso blééé :frowning2: Ale mě manžel říkal, že dělá holku, kdyby to tak šlo zařídit u všech že? Ale to by bylo moc jednoduchý.
19. bře 2007 v 17:41  • Odpověz
16. lis 2007 v 08:54  • Odpověz
no já jsem měla období kdy jsem chtěla hrozně moc kluka a potom když jsem viděla ty načinačané holčičky tak se to nějak vyvážilo. Zatím nečekáme nic, ale až budeme tak se necháme překvapit :slight_smile:
Nakonec to stejně dopadne jak má :wink:
16. lis 2007 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz
Tak mě zatím všude vychází holčička a tu bych si i přála. Kluky má brácha a ted je taky na řadě, dál babičce vnučku :wink: Tak uvidíme, sice si ještě nějakou dobu počkám, než to zjistím :sweat_smile:
16. lis 2007 v 10:15  • Odpověz
Já bych chtěla holčičku a většinou mi to i vychází ale mám takový nějaký tušení :confused: že to bude klučina :grinning:
5. pro 2007 ve 13:25  • Odpověz
Me každý říkal že to bude kluk i na ultrazvuku a nakonec holčička :slight_smile:
5. pro 2007 v 15:08  • Odpověz
tak u prvního těhu mi to bylo celkem fuk,neřemýšlela jsem nad tím,ale byla jsem strááášně ráda že to byla holčička,a pak ty další dvě těhotenství jsem si spíš přála zase holčičky,a vyšlo mi to:slight_smile:
Asi jsem chtěla víc holčičky,když byla první holčička,tak všechny,bez mixování:slight_smile:) Ale určitě bych byla ráda i kdyby to byl chlapeček...
5. pro 2007 ve 20:19  • Odpověz
Ja chtela straaasne moc holcicku a to vzdycky, ale kdyz jsem otehotnela, tak jsem mela strasne silnej pocit, ze to bude kluk a i mi to vychazelo podle vsech tabulek a pranostik a lidi mi to rikali, takze jsem s klukem pocitala na 100 procent a pak, kdyz mi Dr. v patym mesici rekl podle utz, ze je to na 95 procent holka, tak jsem bulela stestim hned, jak jsem vysla z ordinace... :dizzy_face:
5. pro 2007 ve 20:52  • Odpověz
já si vždycky myslela že budu mít jen kluky,prostě takový pocit... potvrzený prstýnky a jinými dalšími metodami,
ale tajně jsem doufala že snad holčička by být i mohla.
v těhu jsem byla přesvědčená že čekám kluka, navíc to říkalo i okolí a tatka který se zatím v hádání pohlaví nikdy nespletl to taky prorokoval (jedině tchyně byla u kartářky a řekla jí holka - ona si kluka nepřipouštěla vůbec!)
no a na UZ se ukázala malá slečna. ani jsem tomu nechtěla věřit, už jsem fakt měla nakoupeno něco modré.... narodila se holčička, je to zlatíčko a jsme oba s MM štastí že ji máme. kdyby se ještě povedl chlapeček tak by to bylo skvělé, ale beru vše, hlavně když je dítko zdravé. no ted si spíš myslím že by to byla další holka, tak uvidíme
27. říj 2008 ve 14:12  • Odpověz
tak me vysla holka a mam holcinu :slight_smile:
27. říj 2008 v 16:04  • Odpověz
mě to bylo jedno,hlavně at je to zdravé :slight_smile: ,ten můj chtěl kluka a holku jedno v jakém pořadí,máme dvě krásné holččeny a taťka je rád,že má kolem sebe usměvavé zlatíčka sluníčka :grinning:
27. říj 2008 v 16:12  • Odpověz
u obou těhu jsem cítila chlapečka,ï když u toho druhého jsem si hrozně přála holčičku,bude to kluk. :grinning:
27. říj 2008 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.