• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holčička nebo chlapeček?

(Zamčená)
27. října 2008 
alfula,
já si vždycky přála holčičku, prostě sukýnky, sponečky, česání, parádění, když jsem viděla,že má ségra dvě holky a jak je to úžasný, jak jsou hodný, a ostatní dvě ségry měly boje s klukama, tak jsem řekla, jedině holku...ale asi je to nejvíc o výchově, než o pohlaví....ale holky jsou jako mimina hodnější, nejsou tak ufňukané kvůli každé blbosti...a netrpí tak často na prdíky jako kluci, neprobrečí potoky slz kvůli bolístkám...ale asi to taky není úplné pravidlo, já jsem moc šťastná, že mám děvče....i sestřička by se hodila časem...
30. led 2007 v 17:39  • Odpověz
jita2 má sestra má holku a je tak rozmazlená a ufnukaná,že by ses divila!!!!!prdíky?ty měla a plakala celé noci,takže to taky není pravidlo,že prdíky mají jen kluci.

Cože???Že holky nebrečí kvůli bolístkám???Já myslela,že právě holky řvou kvůli všemu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2007 v 17:42  • Odpověz
kaculinka,
vůbec nedej na to, co říkají lidi, a hlavně se tím neřiď, to jsou jen pověry, a zrovna, když to někomu vyjde, je to prostě náhoda, a ne potvrzené pravidlo...
já jsem 100 % podle všech nosila kluka, jen tatínek si byl jistý, že dělal holku :grinning: , podle bříška, že jsem byla hezká v obličeji, taky jsem nepřibírala...a stejně to byla holka...zkrátka je to ojedinělý, a nejde se směrovat podle břicha, obličeje, a tak....přeji ti tvou vytouženou holčičku...
30. led 2007 v 17:43  • Odpověz
snehurka,
holky určitě neřvou kvůli všemu...aspoň ne kojenci...je to na výchově, jak jsem psala..každý je zodpovědný za své děti, tak i tvá sestra s manželem mají podíl na tom, že je ufňukaná a rozmazlená...to je jen a jen výchovou, opravdu ne tím, že je holka..
...
30. led 2007 v 17:47  • Odpověz
kazde dite je jine...nehadejte se zase
30. led 2007 v 17:52  • Odpověz
já vím.... :pensive:
30. led 2007 v 17:58  • Odpověz
Ahojky Kackadu,tak mě podle obou tabulek sedí kluk,ale kamarádce podle čínského nepasuje nic čeká holčičku a vycházíjí kluk i druhé kámošce. Někomu jo a někomu ne,tak to bude asi 50 na 50 :slight_smile: .No ale když mi to sedí u druhého si to pohlídám :grinning:
30. led 2007 v 18:32  • Odpověz
andiku já tam dopsala,že hlavní je zdraví :wink:
A kackadu ty stránky nevycházejí. poptala jsem se všech v dosahu a ukazuje to přesně obráceně. :grinning:
30. led 2007 v 18:42  • Odpověz
Jelikož čekáme první(vymodlené)dítko,na pohlaví nám tolik nezáleží.
Kdyby to bylo na mě,raději bych chtěla kluka.Manželovi je to jedno-bude šťastný,když to dobře dopadne. :slight_smile:
30. led 2007 ve 20:42  • Odpověz
ahoj karotky, omlouvam se, ze vam lezu do diskuse, ale proc ti delali laparku?diky M
30. led 2007 ve 20:44  • Odpověz
Nemohla jsem otěhotnět(3roky)a tak hledali příčinu.Naštěstí mi nic nenašli a za 4 měsíce jsem otěhotněla.
30. led 2007 ve 20:47  • Odpověz
ja mam taky podle utz vse v poradku, tak jeste tri mesice snazeni a pak diagnosticka laparo. takze na tebe jen koukli zevnitr a pak to slo?? to je super. koukla jsem na album, hezky rostete, tak hodne stesti
30. led 2007 ve 20:51  • Odpověz
Hodně jsem se toho zákroku bála(viděla jsem o tom dokument v TV),ale nakonec to nebylo tak strašný.Samotný zákrok trval hodinu a 3 hodiny jsem pak byla na výživě.Takže se neboj,nic to není a dost možná,že Vám to pomůže.Držím palečky. :wink:
30. led 2007 ve 20:56  • Odpověz
jj, uz aby to bylo, tym tri mesice budou dlouhy :unamused: , ala takovy jako jses ty, me drzej nad vodou. snad se nam to povede jako vam :wink:
30. led 2007 ve 21:02  • Odpověz
Já jsem si při prvním těhotenství strašně přála kluka, ale když se mi narodila holčička, tak jsem jen s úsměvem vzpomínala na ty moje řeči, že holku bych nechtěla ani za nic. Při druhém těhotenství už mi to bylo jedno, když se narodil kluk, byla jsem ráda, že máme páreček.

Jinak, milá Sněhurko, žádná z maminek určitě nikdy nebude "litovat", že se jí narodilo zrovna to nebo ono pohlaví.Všechno má své pro i proti a každé dítě je osobnost, takže nějaké obecné řeči myslím moc neplatí. :wink:
30. led 2007 ve 21:20  • Odpověz
Jo a ještě k tomu kalendáři pohlaví....sondovala jsem v něm děti z rodiny a děti mých kamarádek a je to opravdu tak na půl....Těžko říct, jestli se tím dá řídit.
30. led 2007 ve 21:22  • Odpověz
no manžel chtěl holku jelikož má už z prvního manželství kluka ale já jsem si přála kluka a taky ho mám,ale manžel to obrečel.no tak doufá že druhý dítko bude holčina i když v naši rodině jsou samý kluci no tak uvidíme.A kluka jsem chtěla proto ptože se mi líbí jak chodí ustrojení super džíny kšiltovku a de se ale tedd bych chtěl holčinu na parádění...
30. led 2007 ve 22:16  • Odpověz
Holky, je to jak píše Nika, přece nikdo nemůže litovat, že má jiné pohlaví než chtěl. Každý by měl být rád, že má zdravé dítě. A kdo by o tom chtěl polemizovat, tak zřejmě si neváží toho co má a nebo nezažil nic, co by mu "rozsvítilo" v hlavě. Myslím, že holky, které nemůžou otěhotnět nebo se dlouho snaží by vás asi pěkně hnaly :slight_smile: Já jsem zažila docela hnusný strach o svoji holčičku a v životě nebudu litovat, ani když to bude puberťanda. Nikdy nemůžete vědět, že to druhé pohlaví by se chovalo lépe.
30. led 2007 ve 22:34  • Odpověz
dashak.jo to máš pravdu souhlasím s tebou já bych byla vděčná i znovu za kluka jen když příjdu do jeného stavu po těch útrapách po císaři.JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ MÍT DROBEČKA ZDRAVÉHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. led 2007 ve 22:41  • Odpověz
no jak tak čtu děvčata tak Snehurka bude mít nějaký mindrák,žádná mamina by nemohla napsat,to co napsala ted ona sem!!!!!!fakt jen kroutím hlavou
30. led 2007 ve 22:48  • Odpověz
Kiara, nedala sis do pasu novou fotku? Máš letní a zimní verzi? Jaké máš útrapy po císaři? Jů, tolik otázek najednou, to jsem se rozjela :grinning:
30. led 2007 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj všechny,tak u nás v rodině a okolí je "epidemie holčiček"a my si strašně přáli klučíka.Jak tady některá z vás psala,tak mu manžel chtěl předávat motorické znalosti :grinning:Podle čínské tabulky nám i vycházel.Příroda to zařídila po svém a za měsíc budeme mít holčičku.Dneska jsme šťastný a i kdyby se příroda s medicínou spletli a nám se narodil klučík,tak jsou věci,které se nedaji upřít ani jednomu pohlaví(klady i zápory)Přísloví o "ocásku"je sice vtipný,ale ne tak spravedlivý!S "ocáskem" se přece dá taky nadělat pořádná paseka :wink: A kategorické tvrzení,že holky jsou v pubertě problémovější je diskutabilní a záleží na názoru,zkušenostech,výchově a v neposlední řadě i genech.Takže přeju všem ať maji to,co si přejou a některé z vás přemýšlí nad tím,co píšou :wink:
31. led 2007 v 06:50  • Odpověz
dashak:nedala mám furt tu a samou fotečku!no ty útrapy po císaři to je na dlouho,písnu ti to do interní pošty,holky by třeba si stězovaly že to nepatří se m do diskuse
31. led 2007 v 07:46  • Odpověz
ja jsem si toho s tim "litovat" vsimla hnedk, akorat se mi na to nechtelo nic odepisovat, pac bychom se zase se snehurkou rozhadaly, ale je fajn, ze premyslite stejne... :wink:
31. led 2007 v 07:56  • Odpověz
Holky, ráda si vyzkouším obojí a porovnám :slight_smile:
31. led 2007 v 08:02  • Odpověz
kristi-to je fakt rozumný koukala jsem a nestartuje na holky jen tady však víš co mi by jsme dali za holčičku????dejte nám návod :slight_smile: hele pokud mohu soudit jako dcera mé mamky tak jsem super dcera hihihi néé prostě jsme s mamkou kámošky říkáme si vše a to ti kluk neřekne kluci nejsou tak otevřený ale zase mají jiné přenosti
31. led 2007 v 08:04  • Odpověz
kiaro, ja nevim, za to muze muz, i kdyz teda bylo o asi o fousek....manzel ma 5 synovcu a jen 2 netere, takze jsme tak trosku pochybovali, i kdyz u prvniho je to fakt jedno...ale jsem proste radsi...vsechno nacincany, kocar ruzovej atd...
31. led 2007 v 08:06  • Odpověz
Jak kteří kluci.Taky nejsou všichni stejní. :wink:
31. led 2007 v 08:07  • Odpověz
kristi-já vím taky jsem manželovi říkala to co si udělal to má......hold klučičí sp.jsou u něj rychlejší no :grinning:

karotky:jo určitě né všichni taky znám pár chlapů co jsou spíš k mámě ale zas to není dobře jelikož až bude mít přítelkyni tak nejdřív půjde za maminkou a pak teprve za přítelkyní měla jsem takovýho přítele a rychle jsem utekla protože jsem musela čekat co mu poradí maminka a do všeho nám kecala
31. led 2007 v 08:16  • Odpověz
Můj manžel byl(s názory)dost závislý na své babičce,ale naštěstí jsem ho převychovala.Je fakt,že někteří chlapi nedostanou rozum nikdy. :grinning:
31. led 2007 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.