• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holčička nebo chlapeček?

(Zamčená)
27. října 2008 
:grinning: :grinning: :slight_smile: to máš pravdu a máš teda štěstí že se ti ho podařilo převychovat
31. led 2007 v 09:28  • Odpověz
nám je to také jedno,hlavně,at vše dobře dopadne,zatím mimo neplánujeme,ale až bude ten čas,tak záleží jen na tom,abysme to ve zdraví všichni ustály a takové řeči,že je holka lepší než kluk,tak to se mi nelíbí.

:confounded:
31. led 2007 v 09:37  • Odpověz
Kairo....hlavně mi vadilo,že sám nevěděl,co si má obléct,aby v to m vypadal dobře.Tak vždycky běžel za babčou a já vzteky rostla.Asi je to tím,že chlapi dozrávají později,než ženský a když v rodině chybí táta(vzor),tak je to těžký.Proto budu ráda,když se manžel bude(doufám,že často)zapojovat do společné výchovy našich dětí. :slight_smile:
31. led 2007 v 09:43  • Odpověz
já bych chtěla raději kluka,mě přijde,že holky jsou problémovější co se týče puberty,menstruace,kluci,zábavy,měla bych o holku větší strach než o kluka,že mi přijde těhotná domů atd.... :grinning:
31. led 2007 v 09:47  • Odpověz
ninja.to záleží taky dost na výchově jestli ti příjde těhotná nebo ne mě mamka dala v 15 letech knížku a normálně jsme o tom otevřeně mluvily nechce se za to stydět se o tom bavit a taky jestli budu mít jednou holčinu tak to udělám stejně jako moje mamka......nezapomen že ty jsi taky dcera tvé mamky a taky měla určitě stejný strach ale myslím že je důležitá komunikace .....
31. led 2007 v 10:22  • Odpověz
karotky-no tak to bych asi taky rostla kdyby mi tohle dělal ale naštěstí tchýně je daleko naši taky tak nám nikdo do ničeho nekafrá a manželova babička to byla přý skvělá ženská ale není nad to bydlet sami
31. led 2007 v 10:25  • Odpověz
My jsme rádi,že máme kde bydlet.Sice je tenhle baráček manžela,ale babča se švagrovou jsou tu jako věcné břemeno.Obě mají obsazené přízemí(3 velké místnosti,koupelnu a sklípek)a na nás po svatbě(z celého baráku)zbyl jen jeden pokoj v 1.patře a velká půda.Asi 3-4roky nám trvalo,než jsme si tady udělali podkrovní byteček a můžu Ti říct,že jsem ráda,když jsem ve svém a nikdo mi do ničeho nekecá.
31. led 2007 v 10:31  • Odpověz
my máme taky baráček zdědil po babče ale byla to tady hrůza o prázdninách jsme dávaly nová okna a ted už ným chybí udělat fasádu,a zateplit a podlahy v chodbách a nahoře sociálku takže úplně vím o čem je řeč ale pak to vypadá moc hezky....tak to máte takový rodinný domek vid?já bydlet se švagrovou tak se asi pozabíjíme
31. led 2007 v 10:39  • Odpověz
Je to rodinný domek.V přízemí(pohled z ulice)2 okna,nahoře 1. a sedlová střecha.
Za babčou chodíme max.na kafe a radši si jí moc nepřipouštíme k tělu(nejradši by nám všechno z organizovala :angry: ).Se švagrovou se moc nebavím,nemám o čem.Jsme spíš zalezlí u sebe a je nám dobře. :slight_smile:
31. led 2007 v 10:46  • Odpověz
no ono to je asi nejlepší si všímat svého a být ticho popřípadě něco odkývat
31. led 2007 v 10:58  • Odpověz
Ahoj,

nam to bylo celkem jedno, ja chtela spis kluka, pac jsem takova pochlapena zenska a co s holkou :slight_smile:, a taky me na nej vsichni tipovali, no a mame Helcu, je to ta nejkrasnejsi a nejuzasnejsi holcicka na svete, tata je z ni celej paf a ja ji zboznuju :slight_smile: No a je strasne hodna a vubec, takze dalsi bych chtela taky holku :slight_smile:)). Kamoska zase chtela holku, ma kluka a ted chce dalsiho kluka :slight_smile:

Az budete mit vy, co jeste nemate, toho svyho drobka, tak ho za nic na svete nevymenite, a najednou vam ty vsechny teorie o tom, kdo je hodnejsi, kdo vic prdi, na koho kolik hadriku apod. prijdou uplne debilni :slight_smile:

Jinak co se tyce puberty, ja i manzel jsme ji stravili u pocitace, takze ono asi nezalezi uplne na pohlavi :slight_smile:

Snehurko, spratky rozmazleny najdes obojiho pohlavi :slight_smile:
31. led 2007 v 11:22  • Odpověz
gedren naprosto s Tebou souhlasím,hezky si to napsala. :slight_smile: (jako vždy) :slight_smile:
31. led 2007 v 11:47  • Odpověz
Holky, jenom na vysvětlenou s tím "ocáskem" :grinning: Pochopili jste to jenom z jednoho úhlu, ale ve finále je to spíš tak, že na holky čeká víc nebezpečí než na kluky, což nijak nesouvisí s výchovou nebo s pubertou. Myslím, že každá máma se víc bojí o holku než o kluka. Nikdy nevíte, kdo ji může zneužít, přepadnout, znásilnit. Fuj, nechci být chodící černá kronika. :grinning: Ale málokdy se stane, že je znásilněn kluk :wink: nebo že mu někdo přidá prášky do pití. Když jsem já byla mladá, tak jsem zásadně ze zábavy nechodila dříve jak v 6 ráno. Moje mamka rostla, ale když jsem ji vysvětlila, že je bezpečnější chodit domů zasvětla, a že lidi jezdí do práce, tak uznala, že na tom něco je. A nijak jsem nezvlčila, normálně jsem se vdala a pak si pořídila miminko. Ale dneska se holky hrnou do sexu už ve 13 a z toho mám fakt obavu :frowning2: A je to i tlakem okolí, děti resp. teenageři se snaží zapadnout do kolektivu a tak se snaží držet krok s mnohdy nesprávnými vrstevníky. Proto se chceme odstěhovat někam na barák, protože tady na sídlišti nám akorát stojí banda pubošů s cigárama a baví se o tom, kdo tu vaří perník, a za každým druhým slovem letí nějaká sprosťárna. Taky bych měla malou strach pustit ven, aby ji někdo někam nezatáhl, úchylů je dneska plno. Samozřejmě se najde i nějaký pedouš, který ublíží i klukovi, ale holky jsou určitě víc ohrožené.

Zatím se tím ale až tak nestresuju a maximálně si naši Ivanku vychutnávám :wink:
31. led 2007 ve 12:36  • Odpověz
Mě to bylo taky celkem fuk,co to bude až to bude a mému muži naštěstí taky.Každý mi tipoval kluka.
Nakonec máme velmi zlobivou holku,ale není to rozmazlováním,ta nikdy nedostane co chce apod.,ale je to tím že je od narození velmi hyperaktivní.A musím říct,že už si klidné dítě nedovedu ani představit,je to takové mé zlatíčko(chlap má už asi jiný názor :grinning: ).Pokud bude druhé opačného pohlaví, či ne nebo bude zlobivé ,či hodné,tak je mi to jedno,už jsem si čertovinu zakusila u Jess ,tak o jedno víc už přežiju:slight_smile:.

dashak,s tím že holky jsou tak nějak víc ohrožené,je pravda,ale pokud bude moje malá od rány jak já,tak se až tak bát nemusím.Zatím nemá po chlapovy nic :grinning: .Ale až s ní začne třískat puberta,tak to bude na palici a těch bezesných nocí :cry: .

Můj muž chtěl kluka vždy proto,aby ho naučil řídit auto,motorku,bral ho na závody,ale už zjistil,že právě "naše" holka je na to jak stvořená a tak ted' se už zas těší jak to vše naučí ji,jaká bude frajerka a tak.Už ji koupil i první minibike a málem se z toho pod... když si ji na tu mašinku posadil:slight_smile:.

Zas je ale pravda a znám takové lidi,že opravdu chcou jen to určité pohlaví a když se narodí opak,tak to dávají patřičně najevo.To jsou ale u mě "blbci".
31. led 2007 ve 13:22  • Odpověz
PS. mimochodem u nas doma jsem to ja, kdo umi ridit masiny, muj muz se boji...
31. led 2007 ve 13:24  • Odpověz
no to přepadení bych taky mohla vyprávě byla jsem 4x
31. led 2007 ve 13:57  • Odpověz
dashak:no ještě s tebou musím nesouhlasit že je lepší chodit domů za světal mě přepadli ty parchanti za bílého dne takže to máš jedno jestli je půlnoc ráno či odpoledne.....
31. led 2007 ve 14:01  • Odpověz
Kiara, no to je jasné, čert nikdy nespí :slight_smile: Ale mamka pak byla i klidnější. Večer se z těch zábav vracelo plno ožralců a tak.

Jess, přesně pro to chtěl manža kluka - motorky, auta, spravování a tak. Tak jak zjistil, že čekáme holku, tak říkal, že se stejně bude od mala vrtat v motorech. Tak jsem zvědavá, jestli to Ivanku chytne nebo bude radši jezdit jen s kočárkem :grinning:
31. led 2007 ve 14:09  • Odpověz
ahoj, mně je absolutně fuk, co to bude. Moje rodina je čistě holčičí, manželova čistě klučičí. A všichni mi říkají, že to vypadá na holku (asi jsem hnusná jak noc :grinning:).
31. led 2007 ve 14:35  • Odpověz
dashak,pochopila jsem přísloví s ocáskem,ale z mého úhlu pohledu-holčina ti může přijít domu těhotná,ale kluk(vlastní dítě) ti může jinou holku otěhotnět.Při nejhorším nezletilou v pubertě,takže se do průšvihu dostane taky a ne o moc menšího.Nemluvim o nějakým znásilnění kluka holkou nebo jak píšeš.A pokud se puberta nedá ovlivnit(částečně) výchovou,tak jsou asi veškerý výchovný praktiky k ničemu..?Nebezpečí číhá na obě pohlaví.Do sexu se dneska ve 13letech nehrnou jen holky,ale i kluci,takže v tomhle ohledu je to naprosto stejné :wink:
31. led 2007 v 15:00  • Odpověz
No, to jo, ale kluk se na těhotnou holku může taky vyprdnout. Takových už bylo. A kdo je ten, komu zůstanou oči pro pláč? Právě holka :frowning2:
31. led 2007 v 15:08  • Odpověz
To je jasný,že se na ní může vyprdnout,ale myslela jsem to tak,že i ten kluk se může dostat do problémů pokud něco provede jiné holčině.. :frowning2:.Takže neni dle mého pohledu pravda,že holky jsou v tomto směru horší a problémovější v pubertě.Ale to už asi moc rozebíráme :wink:
31. led 2007 v 15:56  • Odpověz
Iva27, hlavně zdraví ne? Já jsem ráda, že Ivanku mám, protože to vypadalo s ní bledě. Tak to neřeším, ale vím už teď, že se o ni budu hrozně bát.
Jinak se dívám, že to máš za pár, tak ať máš pohodový porod a jste vpořádku :wink:
31. led 2007 v 16:09  • Odpověz
Dashak:v pohodě a to zdraví především :wink: ať jsou to holky nebo kluci,hlavně že ty andílky máme :slight_smile: Díky,já se už moc těšim a taky přeju hodně radosti s Ivankou
31. led 2007 v 16:35  • Odpověz
holky dívala jsem se na ten čínský kalendář a mě to nevyšlo,podle kalendáře bych měla mít holku :grinning: ale mám chlapečka :slight_smile: tak nevím.....
31. led 2007 ve 21:28  • Odpověz
dashak,koukla jsem na tvé fotoalbum,malá je roztomilá :wink: ,ale vypadá na stejné šidlo motovidlo,jako ta moje. :grinning: .Taky je vidět,že ráda zkusí vše:slight_smile:.O mé princezně každý říká,že měla být kluk :frowning2: ,od narození s ní šili všichni čerti
Takže jestli se tvému choti poštěstí,tak ji budou zajímat taky jen auta:slight_smile:
31. led 2007 ve 22:48  • Odpověz
Jess, to jo, myslím, že bude taky hyperaktivní, to ty nedonošené děti dost často bývají. Je to šílené, ona umí sama vylézt i z autosedačky, když není připásaná. Je to liška mazaná :grinning: A až začne chodit, tak já vůbec nevím, co si počnu. Ona hlavně nemá žádný pud sebezáchovy, některé ty její pády jsou tak na infarkt. Dokonce už spadla i z postele. A všechno tahá ze stolu. Já mám úplně nahnáno z těch domácích úrazů, jak se dítě opaří, spálí o žehličku nebo tak. Já na ni křičím "NE", ze začátku to zabíralo, ale teď už moc na to neslyší. Jediné čeho jsem docílila, že umí taky říct "ne" :sunglasses:

Ona teda byla rarach už v inkubátoru, jak ji sundali plínku a chtěli ji přebalit, tak normálně zvedla zadek a kopala nohama do toho skla (nebo plastu?) a co chvíli si vytrhávala hadičky, normálně chytla a škubla, asi ji to lechtalo v nose :sweat_smile:

Co se týče aut a motorek, tak z toho mám trochu děs. Jestli to bude umět opravovat, tak klobouk dolů. Ale manžel už blbne, že v 15 letech dostane motorku. Nerada bych, aby se někde zabila, ale chlapovi tohle nevysvětlíš :unamused:
1. únor 2007 v 09:02  • Odpověz
dashak,tak to máte taky veselo:slight_smile:.Ono to každý říká,že chlapečci bývají pomalejší a línější,než holky a ty děti co se rodí malé jsou živější,ale výjimky potvrzují pravidlo :grinning: .Moje byla taky prcek a seděla sama v 5měsících a desíti už sama běhala jak velká voda.Z takového dítěte,radši oči nezpouštět :frowning2: Jo a to z tou motorkou má můj chlap zatrhnuté,horší až to začně chtít provozovat sama,to budu mít teprv strach,asi větší než z těch kluků :grinning: .
Chlapovy jsem motorky polopaticky vysvětlila po havárce kámoše.Takže dnes na motorky jen kouká.A já jsem klidnější.A zasedl si na minibiky,že na nich budou s malou frčet.No aspoň něco :slight_smile:
1. únor 2007 v 10:37  • Odpověz
já bych chtěla radši kluka :slight_smile: má víc výhod.Už jste viděly,že by kluk doma bláznil s bulímií nebo anorexií a měl takové stavy?Prostě si myslím,že holky dělají víc potíží,ted to vidíte tak,že je to malé roztomilé mimčo,někdo tady psal názor,že to chtěl oblékat a dělat copánky atd,tak té bych asi radila si radši koupit panenku :sunglasses: přijde mi to takové naivní,si myslet,že holka je lepší.....

Kluk mi nikdy nepřijde domů těhotný a nezkazí si život,pokud někde udělá nějaké dítě,je to vždy jednodušší než kdyby se to stalo holce :unamused: taky si myslím,že o kluka bych se tak moc nebála když mi řekne,že jde na discotéku,znásilnují se většinou jen dívky.

Finance,myslím si,že holka stojí rodiče víc peněz,sama mám sestru a i bratra a mamka vždy nadávala,jak za nás musí utrácet :grinning: bráška byl skromnejší a nepotřeboval desatero párů bot,kabelek,šmínky apod.

Prostě já bych holku nechtěla ani za nic :slight_smile:
1. únor 2007 v 16:25  • Odpověz
jo a když se bude někdy vdávat a bude mít smůlu a vezme si nějakého co ji bude mlátit a týrat,tak to už je opravdu síla.

Jsou jistě s holkou víc starostí :confounded:
1. únor 2007 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.