• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holčička nebo chlapeček?

(Zamčená)
27. října 2008 
Vsechno tohle,co tady Miriam uvadis je o tom, jak a kdy s tim ditetem zacnes mluvit, respektovat ho atd. Ty jsi snad v 18 otehotnela? Osveta ti asi zrejme neni cizi, ne? Kazdej za sebe od urcityho veku zodpovida sam a je jen jeho problem,jak se k tomu postavi a co s tim udela
1. únor 2007 v 16:47  • Odpověz
miriam,to by mě zajímalo,co budeš dělat až se ti narodí holka,když ji tak nechceš,to neovlivníš.

At' je to holka nebo kluk,tak zápory i klady má obojí pohlaví,takže se to vyrovná.Píšeš,co když chlap tvé dcery,ji bude mlátit.Co budeš tedy dělat,pokud tvůj syn bude ten násilník a on bude mlátit svou ženu.Myslím,že to je stejně hrozné.

Hlavní je výchova a otevřenost mezi rodiči a dítětem,a taky důvěra.Není nic horšího než přísní rodiče kterým se dít´ě má strach svěřit-z toho kouká akorát malér.Jasně dřív to bylo normální,ale dnes je jiná doba,plno kamarádů,kteří lákají,tak je lepší být rodič kamarád,který bude mít přehled,protože dítě se ho otevřeně beze strachu zeptá.

Já jsem holka,mamka mě vychovala dobře,nebyla jsem rozmazlená,co chtěla mít 10páru bot a jiných zbytečností.Navíc kluci se dneska z frajeřiny taky chcou oblékat značkově atd.Dnes to není jako před 20lety,když jsme byly děti my. A za dalších 15let,to bude ještě horší.
1. únor 2007 v 16:55  • Odpověz
jess, mi povidej..mam 13 letyho brasku, kterej chodi jen ve skejtackejch hadrech atd..a je presne na prahu puberty,takze mama z nej nechape..ja pry jsem byla proti nemu zlata...
1. únor 2007 v 16:58  • Odpověz
holky to není o výchově,ale o téhle době

dnes jsem se koukala na pořad kde se řešilo téma bulime a anorexie,tak mě to napadlo,že to je věc spíše holky.Ne kluka....Hodně věcí výchovou neovlivníte,holky,vzbudte se,doba bude ještě horší...
1. únor 2007 v 17:09  • Odpověz
miriam,vždyt' jsem to psal,že je to hlavně o době a bude to horší,proto přístup rodičů nemůže být stejný.
Co se týče anorexie a bulímie,píše se a dokonce už se o tom mluvilo ve zprávách,že už se začíná rozšiřovat i u kluků,sice nechápu proč ,ale budiž :unamused: .Stačí dítě správně stravovat a vést ke sportu a nebude mít důvod abnormálně hubnout.Pokud sis nevšimla,tak k bulimii se dostanou holčiny bud' s problémama v rodině-bráchové se posmívají,ty máš tu prdel,,ve škole,v manželství-a v manželství je jak jinak navině kluk,čily syn
A navíc,my jsme tři sestry a máme jednoho bráchu,a i když je to bratr,tak je to hajzlík.Taky mi vždy říkává ty máš tu prdel.Tak mu vždycky řeknu,podívej se na svoji :grinning:

kristi,máš pravdu,já to vidím v okolí:slight_smile:.Miriam vidí akurát anorexii a bulimii,ale je mnoho jiných věcí,ve kterých jsou klici 100x horší.Fakt to vyjde na stejno.Já mám holčinu a za nic bych ji neměnila:slight_smile:
1. únor 2007 v 17:18  • Odpověz
jess tak neměn,já ti ji určitě nezávidím :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2007 v 17:22  • Odpověz
no, uvidime,co budes rikat, az ji budes mit taky... :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2007 v 17:25  • Odpověz
Až se ti děvče narodí,tak ji přece neutopíš-doufám,jen za to že to je holka. To teprv poznáš
1. únor 2007 v 17:25  • Odpověz
no byla bych hotová kdybych měla holku :sunglasses:
1. únor 2007 v 17:26  • Odpověz
uvidis, treba to naschval priroda zaridi tak, ze holku mit budes...
1. únor 2007 v 17:28  • Odpověz
Ale věř tomu,že jestli ji jednou mít budeš,tak o 100%změníš názor a zas budeš ráda že to není kluk.
To už tak bývá,člověk jak to vidí,tak se zamiluje a řekne si,problémy byli,budou,ale všecko se dá řešit
1. únor 2007 v 17:30  • Odpověz
Já bych moc chtěla mít holčičku!! A rozhodně se nemyslím, že by to s klukem bylo jednodušší, spíš naopak :slight_smile: Ale hlavní je, aby bylo mimi zdravé, aby vše probíhalo tak jak má a budu šťastná, ať už budu mít holčičku, nebo chlapečka!
A Miri, když tak moc holku nechceš, tak se ti zvyšuje pravděpodobnost, že ji budeš mít :slight_smile:Prostě si to přivoláš.. Ne teda, že bych ti to přála, když je to pro tebe taková noční můra :slight_smile:
1. únor 2007 v 17:33  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
1. únor 2007 v 17:44 • miriam.a
miriam, svymi prispevky mi nekoho silne pripominas....
mimochodem, ja touzim po 3 detech a jaky pohlavi budou mit je mi naprosto jedno, tesim na svou holcicku a stejne tak se budu tesit i na kluka...
1. únor 2007 v 17:50  • Odpověz
miriam.a až budeš mít někdy holku,jsem si jistá,že se za své názory pak budeš stydět!Až ji uvidíš poprvé,byla by jsi z kamene,kdybys ji nemilovala jen proto,že je holka.Věřím,že máš srdce :slight_smile:

Já mám chlapečka a jsem štastná že ho máme!Nikdy jsem nad tím nějak nepřemýšlela,proč on není holka :grinning: jsem z něj nadšená a miluji ho!
1. únor 2007 v 17:53  • Odpověz
kristi,nevím co máš na mysli,ale to je fuk :sunglasses: prostě diskuze zní jasně,takže odpovídám na otázku,pardon,že nejsem jako vy a neblázním po holce,která pro mě prostě nepřichází v úvahu....
1. únor 2007 v 17:58  • Odpověz
kristi ty tyhle chytrolínky snad přitahuješ ne? :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2007 v 18:00  • Odpověz
a kdybys nekdy teda mela holku tak co budes delat? das ji do kojenaku??
1. únor 2007 v 18:00  • Odpověz
kristi typla bych si, že jí hodí ze skály, jako to dělali ve starém Římě s nedomrdlíky :grinning: :zipper_mouth:
1. únor 2007 v 18:01  • Odpověz
mobi,ja nevim....mam na ne asi stesti...
1. únor 2007 v 18:04  • Odpověz
MIRIAM_by jsis velmi rozuměla se sněhurkou fakt by jste byly kámošky!!!!
1. únor 2007 v 18:07  • Odpověz
miriam,sice nevím,kdes přišla na ty načančané princezny,ale to vskutku není má představa holky,ta moje řádí na minibiku a jiných dopravních prostředcích
1. únor 2007 v 18:09  • Odpověz
Kristi, nechci provokovat, ale ja se picnu, ty je vazne pritahujes, beztak je to jeden clovek, to vsecko :sunglasses: :grinning: :grinning: Ale ja jsem pri tobe :slight_smile:

My chceme s Jirkou deti 3(pokud to zdravotni stav dovoli a finance nebudou branit) a prala bych si, aby aspon jedno detatko byla holcicka a prave pro ty culicky a tak :grinning: Ale i kdyby to byli 3 klucici, vim, ze to bude tak, ze bych pro ne i umrela :slight_smile:
1. únor 2007 v 18:11  • Odpověz
devcata, klidek...prece se nebudeme hadat s nekym, kdo ma 13 prispevku...nenapadna jako prase, co?
1. únor 2007 v 18:11  • Odpověz
Holky, klid. Miriam je nezamestnana, nezadana, takze dite u ni neprichazi v uvahu :grinning:
1. únor 2007 v 18:13  • Odpověz
jo a všem rozumným si myslí že je fakt důležitý s dětmi v pubertě komunikovat a hlavně mě mamka naučila nelhat říkala at raději řeknu pravdu že mi za to hlavu neutrhně a bude hrozně ráda když uvidí že jí věřím pak se vyřešilo vše i to špatné a jednou jsem zalhala a tolik jsem jich vyfasovala že jsem pak litovala že jsem lhala....a taky jsem se pohybovala v partě fetáku a nekouřím,nefetovala jse ma nefetuji,a těhotná jsem byla plánovaně takže tam to je fakt o výchově kdyby si mě máma nevšímala a nejednala semnou jako mamka +kámoška tak bůh ví kde by mě byl dnes konec za to vše jsem jí fak vděčná a takhle se chci chovat i ke svým dětem....
1. únor 2007 v 18:14  • Odpověz
Marky, uz jsem cetla v tematu 4. dite, ona je fakt cakla, dalsi takova :rolling_eyes: :sweat_smile:
1. únor 2007 v 18:15  • Odpověz
Takovou averzi vůči holkám,jakou tady předvádí Miriam jsem ještě nezačila.Ani bych jí tu holku nepřála,kdo ví,co by byla schopná s ní udělat.Ano,každý má názor,který může projevovat,ale v určité úrovni a s ohledem na to kam to píšeš..Ty komplexy a řeči o naivitě asi svědčí,že se sama jako ženská moc dobře necítíš.Máš to blbý
1. únor 2007 v 18:17  • Odpověz
To jsem samozřejmě psala k...Miriam
1. únor 2007 v 18:19  • Odpověz
alcatko.j cáklá jo?tak to píšu majce že urážíš!cáklá jsi akorát tak ty!

mmmk a odkud víš že jsem nezadaná a nemám job?holka,mám super chlapa,budeme se brát,práci mám taky,podnikám!!!!
1. únor 2007 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.