• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holčička nebo chlapeček?

(Zamčená)
27. října 2008 
nemá cenu se zahazovat se slepicemi jako jste vy tady
1. únor 2007 v 18:21  • Odpověz
Holky ona miriam prudí i na jiných diskusích.Fakt druhá sněhurka.
1. únor 2007 v 18:21  • Odpověz
miriam=sněhurka,asi si to už všimli všichni :grinning: .Teda já nevím že to lidi baví,chodit prudit,normální maminy které řeší problémy s drobkama
1. únor 2007 v 18:23  • Odpověz
alcatko.j a kristi,to vy dvě jste expertky,baví mě,jak se alča tebe zastává,jak se vám oběma pomlouvalo na beremese kamini??všimla jsem si vaší dikuze a utkvěly jste my vy 2 v paměti,tady na ko ze sebe nevím co,ale málokdo tady ví jak jste se zachovaly na beremese
Ja se treba jako zenska citim (dneska se teda citim jako hadr na zem, jak jsem vyzdimana :grinning: ), ale nemuzu rict, ze bych holcicku nebrala. Spis se bojim, abych holcicku zvladla dobre vychovat. Vychova je velmi dulezita vec. Jenze to, jestli zacne clovek fetovat nebo ne (=sklon k zavislostem) bohuzel vychova ovlivni jen do velmi male miry. Ale to jsem napsat nechtela. Jen bych chtela vysvetlit, proc se bojim vychovy holcicky vic nez vychovy chlapecky. Nase spolecnost je blba, co si budem povidat. Kdyz se kluk vyspi s 20 holkama, je to kanec, ale kdyz se holka vyspi s 20 klukama je to rajda :sweat_smile: A to je prave ten blby pristup.
kristi fotka psa v postýlce,zdá se ti to hygienické????no
fuj! :astonished:
1. únor 2007 v 18:25  • Odpověz
Existuje i hygiena dusevni a tu by tady nekdo sakra potreboval :wink:
1. únor 2007 v 18:30  • Odpověz
třeba ty co? :sunglasses:
1. únor 2007 v 18:32  • Odpověz
Muchi :grinning:
miri,nic proti,ale pokud je člověk čistotný,tak se dovede o své zvíře postarat,aby nebylo nijak nehygienické.Já mám velkého psa,v postely ho mám často a malá ho i pusinkuje,a představ si že ještě žije.A je dokonce zdravější než děti rodičů,kteří trnou strachy,aby se nějakého zvířete netkli.
Mas pravdu po precteni tvych prispevku docela jo :slight_smile:
1. únor 2007 v 18:33  • Odpověz
Miriam,tobě sebral rozum vítr!Že tě to baví takhle prudit ostatní svýma dětinskýma poznámkama.Zastydlá puberta nebo hromada komlexů.
1. únor 2007 v 18:33  • Odpověz
holky já bych už nereagovala ono jí to přestane bavit když si jí nikdo nebude všímat tady jsme kvůli dětěm abychom to probraly a né aby jsme se dohadovaly s nějakou kr...která by raději měla zůstat bezdětná i když doufám že se jí v tý palici rozsvítí!!!!
1. únor 2007 v 18:53  • Odpověz
miriam, mimochodem, ja psala Kamini do IP a omluvila se ji, za to tobe kousek taktu zrejme chybi,co?
muj pes v nepovlecene postylce? vadi ti na tom neco? muj pes neni prase, je to mazlik, takze neni problem...
1. únor 2007 v 19:05  • Odpověz
Jsem docela překvapená, co se tu dočítám.Nám je jedno, co budeme mít, hlavně ať je to zdravý.Nikde jsem se nedočetla jestli je miriam.a vůbec těhotná, jestli jo, tak nevím, asi má něco s hormonama :frowning2:
1. únor 2007 v 19:19  • Odpověz
Bouri se ji a nema si to kde vybit :grinning:
1. únor 2007 v 19:20  • Odpověz
miriam tak co sem lezeš kazíš tady akorát náladu
1. únor 2007 v 19:21  • Odpověz
uz neleze, skoda...asi ji to prestalo bavit...a ja bych se tak potrebovala nastvat,abych zitra porodila...a nic...ach jo.
1. únor 2007 v 19:23  • Odpověz
:grinning: kámoška porodila protože ji naštvala máma z toho za půl hodiny byla holka venku a máš krásnýho pejska my máme taky s Patulkou fenečku....a nerozčiluj se pro mimčo to není dobrý si napust hodně teplou vodu a máš to já jsem takhle za dvě hodiny po koupeli začala mít kontrakce
1. únor 2007 v 19:27  • Odpověz
kristi,máš termín 26.února, tak ji tam ještě chvíli nech odpočívat.Ale kdyby si chtěla porodit dřív, prej pomáhá teplá koupel a chůze do schodů.
1. únor 2007 v 19:38  • Odpověz
těm co si myslí,že jsem miriam.a tak asi vás zklamu,ale nejsem :angry: takže bych prosila ty dámy,co mě takle nařkly,aby si to nechaly příště od cesty,děkuji a přeji hezký večer. :slight_smile:
1. únor 2007 v 19:43  • Odpověz
uz se mi toci voda,...
1. únor 2007 v 19:44  • Odpověz
Holky, ja se vam do toho nechci motat a ani tady nechci cerit vodu, protoze neznam ani snehurku, ani miriam, ale opravdu si nemyslim, ze by ty dve byla jedna. Jejich uroven vyjadrovani je totiz diametralne odlisna...Miriam ma vyjadrovaci uroven nevyzrale pubertacky...
1. únor 2007 ve 20:00  • Odpověz
já se jim divím,že je to baví se takle dohadovat.Místo aby se normálně a fajn s holkama pobavily a diskutovaly,tak na sebe takle uboze upozornují,jak sněhurka,tak miriam,holky,nepřemýšlíte? :confounded:

kristi snad z toho neporodíš :slight_smile: já rodila v 38 týdnu,takže to může přijít každý den vid?
1. únor 2007 ve 20:06  • Odpověz
to nikdo nerekl, ze je to jedna a ta sama...jen si jsou dost podobne..
1. únor 2007 ve 20:08  • Odpověz
No, tak sleduju, že se to tady pěkně rozjelo :grinning: A já jsem zas u toho nebyla.
Miriam asi byla taky bulimička ne? To prý ty holky poznamená na celý život, tak se holky vůbec nedivte.

Iva27, já bych ji nepřála ani kluka. Takový člověk by děti vůbec mít neměl!
1. únor 2007 ve 20:09  • Odpověz
já se nepotřebuji tady s takovýma holkama bavit nebo kamarádit,moc sem ani nechodím,vždy když tady něco čtu,tak by mě trefilo....člověk tady nemůže ani napsat svůj názor,to už známe,že ten kdo vybočuje z řady,je divnej...

mě přijde nehygienické,že chlupatý pes je v dětské postýlce,pokud vám to přijde ok,tak jste pěkný čunata :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prostě mě některé tady přijdou jako psycho
1. únor 2007 ve 20:11  • Odpověz
nas pes neni chlupatej, je hladkosrstej, ani nelina

dasho, o nic jsi neprisla :wink:
1. únor 2007 ve 20:13  • Odpověz
dasenko hele nech si ty kecy o mě a radši se starej o tu svoji holku at nedostane bulimii ona :confounded:
Vaz slova, Miriam, protoze bys jako psycho pripadat nekomu ty... :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.