• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holčička nebo chlapeček?

(Zamčená)
27. října 2008 
pokud dobře čtu,tak ty jsi psala taky o tom,že holku může kde kdo znásilnit,přepadnout a nějaké kecy o ocáskovi....takže se sklidni.
1. únor 2007 ve 20:14  • Odpověz
bylo by totiz zajimavy z ceho vseho cerpas ty svoje nesmysly, bulimici jsou i kluci...
1. únor 2007 ve 20:14  • Odpověz
Tak se opět docela touto dikuzí bavím.
miriam mě teda taky nepřipadá pes v posteli tak nehygienick(i když mimčo by třeba olizovat nemusel :wink: ), ale jinak jsou tvé názory fakt zvláštní.Já osobně bych taky chtěla spíš chlapečka, právě proto, že se mi moc nelíbí ty načančané holčičky atd.To ale neznamená, že bych jednou byla naštvaná nebo hotová z toho, že se mi narodila holčička.To je fakt poněkud nevyspělý názor :unamused: :sunglasses: .
1. únor 2007 ve 20:15  • Odpověz
zannet nech mě na pokoji laskavě.ty jsi taky pěknej ptáček
Miriam, komu byl urcen tvuj prispevek ze 20.14? Nechci byt paranoidni, ale urcite nebyl miren mne, ze ne? Pac ja jsem se v teto diskuzi drive nevyjadrovala...to jen tak pro uplnost
miriam.a,musíš být hodně nešťastná,že kolem sebe tak kopeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
zanett to bylo pro dasenku :grinning:
1. únor 2007 ve 20:16  • Odpověz
miriam a to jsme přesně chtěli :wink:
1. únor 2007 ve 20:17  • Odpověz
ona neni nestastna, jen se proste nema rada (vyvozuji z toho, ze holka by ji byla na obtiz), tudiz podle sebe soudi zbytek...
miriam proč se tolik pořád oháníš bulimií atd.??Vlastní zkušenost? :unamused:
consti ne nemám vlastní zkušenost,jak jsem dnes psala,viděla jsem dnes o tom pořad a tak mě napadlo,že většinou mají bulímii a anorexii jen holky.Prostě já bych holku nechtěla ale jasně,že bych ji měla taky ráda,nejsem krkavčí máma
1. únor 2007 ve 20:19  • Odpověz
kristi nech si ty kecy na mě jo,neznáš mě tak mě nech na pokoji,jsi mi docela silně nesympatická....
1. únor 2007 ve 20:20  • Odpověz
Já bych neuvažovala tak, že nechci holku, protože určitě bude mít bulimii apod., zkrátka děti jsou odrazem vás, rodičů...jaké si je vychováte, takové je máte, ať je to holka, nebo kluk...i když taky sama dávám přednost holčičkám :wink:
1. únor 2007 ve 20:21  • Odpověz
miriam, napodobne...a to je prave diskuze, ja pises...kdyz nekdo vyjadri svuj nazor,tak po nem ostatni hnedka vyjedou...a helemese, delas to same, co?
1. únor 2007 ve 20:22  • Odpověz
nedělám,nesedla si mi a tak snad můžu napsat to že je divný mít psa v postýlce.Prostě mi někdy zase tvé názory nejdou.A taky jsem si četla dikuzi na beremese jak jsi tam drbala jednu holku,proto jsem si tě zapomatovala jako falešnici a drbnu.Pomluvíš a pak ji píšeš do IP omluvu,to je u mě hnus.
1. únor 2007 ve 20:24  • Odpověz
mysli si co chces, mne je to prakticky receno uplne jedno. PS: lepsi se omluvit, nez byt drsnacka a machrovat tady s tema kecama, co mas.... :sunglasses:
1. únor 2007 ve 20:25  • Odpověz
alcatko.j to samé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2007 ve 20:26  • Odpověz
1. únor 2007 ve 20:27  • Odpověz
omluvila si se ale dost pozdě a vím,že omluvu nevzala.Myslela sis,že ti bude skákat kolem krku samou láskou,že jsi se omluvila?ale to,cos udělala se omluvou smazat nedá....
1. únor 2007 ve 20:27  • Odpověz
ty si mi taky úplně volná a ten tvůj pes taky :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2007 ve 20:28  • Odpověz
mne je jedno, jak to Kamini vzala, ja jsem se omluvila a pro muj osobni pocit mi toto staci, a hledme, jak jsi sikovna a vis, ze mi neodepsala? to je fakt zajimave, co?
1. únor 2007 ve 20:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: a ty drby byli taky pro tvuj osobni pocit???

ani nevíš,jak jsi trapná.....
1. únor 2007 ve 20:30  • Odpověz
no, nic nechame toho, tohle sem nepatri, vis?
1. únor 2007 ve 20:31  • Odpověz
máš strach že si holky budou o tobě myslet svoje?asi neví co se na beremese dělo co?
1. únor 2007 ve 20:32  • Odpověz
No holky drbou rády a když je jim někdo nesympatickej...Sice ho to neomlouvá, ale jsem pro upřímnost.navíc diskuzi jsem četla a že by to bylo tak hrozné.Ostatně po shlédnutí alba dotyčné slečny a jejich příspěvků se prostě vyloudí úsměv na tváři. :wink: :sunglasses:
1. únor 2007 ve 20:33  • Odpověz
No, tak já snad asi upadnu :grinning: Přísloví o ocáskovi bylo spíš pro pobavení, ale vidím, že někteří postrádají smysl pro humor. Co se týče znásilnění, tak to nijak nesouvisí s láskou k dceři. Nebo snad jo?

Miriam, až si prožiješ, to co já, tak se můžem spolu bavit. Nikomu nic zlého nepřeju, ale ty by sis to možná mohla vyzkoušet, třeba by sis pak vážila i holky, i když bys z toho byla "hotová"

Jinak, jsem taky holka, což si asi pochopila, a za hadry utratím míň peněz než můj manžel, nikdy jsem nebyla bulimička a těhotná jsem byla ve 27 letech a to jsem otěhotněla až po svatbě. Takže asi budou i nějaké výjimky
1. únor 2007 ve 20:34  • Odpověz
consti to žasnu,takže podporuješ drby co?Co ja na albumu kamini tak špatné?to fakt nechápu.Mě se třeba zrovna líbí.Zase se mi nelíbí album kristi a alcatka atd.taky nikoho nedrbu.
1. únor 2007 ve 20:35  • Odpověz
Ja nemam mit z ceho strach, mne tady vetsina dlouhouzivatelek techto stranek zna az moc dobre, a kdyby mely neco proti,tak mi to v pohode reknou a ja to v pohode vezmu
Tato diskuze je na téma HOLČIČKA NEBO CHLAPEČEK....
miriam.a - nejsi ty trochu psychopat? Máš pocit, že se kristi doma u počítače třepe strachem, aby jsme se tu náhodou nedozvěděly, co kde napsala??? Ha, ha, ha... pobavila jsi mě. Myslím si, že kristi má jiný starosti, jako například očekávání mimi, ale tomu ty nemůžeš rozumět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já sice kristi neznám, jen takto z těch diskusí a rozhodně je to inteligentní žena, která má něco v hlavě, narozdíl od někoho.
1. únor 2007 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.