• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holčička nebo chlapeček?

(Zamčená)
27. října 2008 
Ale jak píše kristi, to sem nepatří.Zpět k tématu.Miriam já mám bratra a naši se většinou taky víc báli o mě, když jsme někam šli.Ale já si vždy zajistila doprovod domů, odvoz atd.Prostě jsem se vždy snažila aby se mi nic nestalo(i když to neovlivníš).přitom brácha byl podle mě jako kluk v mnohem větším ohrožení!jen kolikrát se to nadiskotékách porvalo atd.Prostě podle mě je většístrach o kluka, než o holku :wink: .
1. únor 2007 ve 20:36  • Odpověz
asi Miriam zkazím náladu, ale představ si, že holčičku si přeje můj muž
mně osobně je to jedno jestli holka nebo kluk
až to přijde, budu určitě ráda za oboje
no jo,ty jsi svatá princezna vid? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miriam drby nepodporuju, ale jsme ženský a ty drbou..navíc v relativně anonymním prostředí...Co se mi na albu nelíbí si nechávám pro sebe, ale přiznávám, že už jsem jí jednou taky do Ip psala :grinning: :wink:
1. únor 2007 ve 20:38  • Odpověz
consti no tak to je fajn,ale slyším poprvé,že se rodiče báli víc o syna než dceru.
1. únor 2007 ve 20:39  • Odpověz
miriam proc si menis okres ve vizitce? :confused:
1. únor 2007 ve 20:39  • Odpověz
a jo, pred chvili to byl Hodonin, tusim???
1. únor 2007 ve 20:40  • Odpověz
jinak k témeta.... můj manžel by si přál holčičku a já raději hošíčka jelikož si myslím že chlapi v dnešní době to mají jednodušší, takže doufám že se nám to splní oboum a budem mít páreček
1. únor 2007 ve 20:41  • Odpověz
miriam naši se báli víc o mě, ale když jsem takto někde byla s bratrem, tak jsem viděla, jak je víc "v ohrožení" on.Už jen tím, že se s kamarádama napil, někdo tam vyhrotil rvačku, mohli jet opilí autem domů...je to fakt o jedinci.Já si třeba dávala pozor a můj brácha ne.proto se asi jako rodič budu jednou bát o všechny děti stejně :unamused:
verusinku, tak dvojcatka.. :wink:
consti nezlob se ale mě se třeba taky tvé album nelíbí,ale nikde jsem na to diskuzi neroznášela.Je tady hodně holke,které mají nevkusné album plných zbytečností a taky je netahám tady po diskuzi jako to udělala kristi,alcatko.j a další firmy na beremese.

pokud je kristi inteligentka jak píše tady některá dáma,tak inteligentní člověk nepomlouvá někoho,koho nezná a kristi tam psala,že ji nemusí a je na ni alergická.Jen z fotek.tak tohle milé dámy u mě není INTELIGENCE :sunglasses:
1. únor 2007 ve 20:42  • Odpověz
miriam nezlobím se, mě se mé album líbí :grinning: :wink:
1. únor 2007 ve 20:43  • Odpověz
a dost
kristi to manzel rikal taky :grinning: ale to nevim kdo mu to odrodi :grinning:
já bych si přála holčičku, manžel jako fotbalista by si přál syna...ale popravdě, je mi to jedno, hlavně, že miminko bude zdravé
1. únor 2007 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
consti, mne taky...
vlckulko: preju,at to brzo vyjde..
1. únor 2007 ve 20:44  • Odpověz
to je v pořádku,každá z vás si myslí,že má to nejhezčí album tady.to je normálka ne?
1. únor 2007 ve 20:44  • Odpověz
miriam.a - u tebe je inteligence dle vyjadřování nulová a z fotky se to jaksi posoudit nedá, protože zde žádná není
1. únor 2007 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
miriam.a. všimla sis, že jsi jediná, která pořád pokračuje v té nesmyslné debatě?? Ostatní se vracejí k původnímu tématu, ale ty jako nějaký rebel, jedeš pořád svojí. Proč?? :confused:
1. únor 2007 ve 20:46  • Odpověz
jdu si číst,už mě to nebaví a vy se dál klidně bavte na dané téma nebo mě drbejte,holky mě to fakt nevadí....

dobrou noc všem!
1. únor 2007 ve 20:48  • Odpověz
Dobrou noc :slight_smile:
1. únor 2007 ve 20:49  • Odpověz
Holky já bych chtěla holčičku....dělal bcyh jí culíčky,oblíkala do šatičeka atd.!Přítel chce chlapečka!No naštěstí to neovlinéme!Ale azse u násv rodině jsou jen holky,tak třeba... :grinning:
1. únor 2007 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
1. únor 2007 ve 20:50  • Odpověz
omlouvám se zda jsem se někoho dotkla,ale stojím si za svými názory.
1. únor 2007 ve 20:51  • Odpověz
Dasho:to je pravda,že si nezaslouží taková sl.miriam.a ani toho kluka..chudáci děti.kristi:my,co si s tebou píšeme,tak víme svý a určitě máš sympatie oproti dotyčné miriam,která se tady pěkně předvádí.
1. únor 2007 ve 20:51  • Odpověz
vzhledem k tomu, že se nám rok nedaří a za 14 dnů jdeme na první návštěvu do CARu, tak pokud se podaří a konečně budu těhotná a budu mít pod srdíčkem miminko, tak ať je to i chlapeček, stejně ho zahrnu veškerou svou láskou, je to jedno :slight_smile:
1. únor 2007 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
dnes mám blbou náladu,uznávám.sorry a pak tady šířím bludy okolo sebe.Jsem prostě vzteklá,ex mýho nás terorizuje už pár let a já už nemůžu..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. únor 2007 ve 20:53  • Odpověz
Vlculka..to asi tady každé..myslím si,že nikdo by nedal mimi do děcáku jen kvůli tomu,že je jiného pohlaví než chtěl!A každá bude mít ráda každé miminko jak nejvíc můžeme! :grinning:
1. únor 2007 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
vlckulko, tak to preju, at to je hnedka napoprvy...uf, nedokazu si vubec predstavit, ze bychom byli ve stejne situaci..ja se podivala na muzovi trencle a bylo to tam :wink:
1. únor 2007 ve 20:54  • Odpověz
kaczka: právě, že o tom to je, ať je to kluk nebo holka, je to jedno, bude to "naše" děťátko a protože ho tu všechny chceme, tak ho budeme milovat jak nejvíce to jde :wink:
1. únor 2007 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.