• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holčička nebo chlapeček?

(Zamčená)
27. října 2008 
Tak ty jsi se kvuli ni prestehovala z Hodonina do Ostravy??? :rolling_eyes:
1. únor 2007 ve 20:56  • Odpověz
kristi: přiznám se, že ti moc závidím, já koukám a koukám a nic...vidim jenom trencle :grinning: :grinning:
1. únor 2007 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
vlckulko, to prijde, neboooooj....samotny trenky nefungujou, musis zapojit toho chlapa...
1. únor 2007 ve 20:58  • Odpověz
a když už jsme u toho pohlaví, tak mě by naprosto nejvíc ze všeho vyhovovali dvojčátka, kluk a holka :grinning:
1. únor 2007 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
kristi: já ho z těch trenclí vysypávala tolikrát, až už se pomalu bránil a pořád nic...
1. únor 2007 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
no tak za dobu co jsem odešla spát se to tady fakt rozjelo teda jako ta miriam ta si klídek nedá a pak se omlouvá že by se rozsvítílo ale myslím že u ní je na omluvu pozdě za to co sem napsala a taky není jediná kdo má problémy a nikdo si to tady na nikoho nevylévá....
kristy:a aco voda pomohla???
2. únor 2007 v 08:12  • Odpověz
vlckulka.ty mi někoho připomínáš manžel předemnou taky utíkla už chudák neměl co sypat z těch trenclí taky jsem záviděla samozdřejmě ve slova smyslu v dobrém každé mamince její bříško ale na konec jsme se dočkali když už jsme se na to vykašlali a dostala jsem pejska a pak za měsíc jsem byla v tom a přeji ti aby jsi brzo háčkala své bříško a pak rozmazlovala miminko
2. únor 2007 v 08:14  • Odpověz
kiara2: díky moc za slova povzbuzení, stále věřím, že s také dočkám :wink:
2. únor 2007 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz
Holky, jak to tady funguje? Já jsem včera poslala odpověď a ona se vložila asi o 2 stránky dřív, takže vůbec nedávala smysl. Je to možné?
2. únor 2007 v 08:20  • Odpověz
autor
dashak ano je,ty píšeš a než to odešleš tak v psaní předběhnou a tvá odpověd je jinde,to se mi stalo taky.

včera ta miriam asi spadla z jahody na znak nebo co.
2. únor 2007 v 08:25  • Odpověz
No, to jo, to je jasné, ale já jsem reagovala na hlášku Miriam, že nás kašle, že si jde číst a nebude nás otravovat. Tak jsem ji napsala, že to jsme přesně chtěli a ono se to vložilo asi o 20 odpovědí dříve, než ona tohle napsalo. Takže to nemělo souvislost.
2. únor 2007 v 08:31  • Odpověz
dashak,ta technika je prostě někdy divná :grinning: ale včera to byla s ní teda síla.Já jsem pak radši nereagovala,byla jsem z ní vytočená a nemělo smysl s ní diskutovat,myslím si,že ji to dělalo radost,že je středem pozornosti,kdyby ji holky stále nepsaly a nereagovaly,jistě by odešla dřív.Takle se to zbytečně rozmazávalo.

Co myslela tím,že je hotová z ex???? :astonished:
2. únor 2007 v 08:36  • Odpověz
Zase snehurka??Nějak to tu zavání jejím jedovatým jazýčkem a zase se obouvá do kristi.Kristi ty ji úplně přitahuješ :sweat_smile: Tak ne že se ji nelíbíš řekla bych naopak :wink: :grinning:
2. únor 2007 v 08:42  • Odpověz
Andik, to netuším. Nejspíš je otravuje bývalka od přítele. Ona si ale celkem dost protiřečila. Někdo, myslím že mmmk o ni napsala, že je nezaměstnaná a nezadaná a ona na to reagovala, že má super chlapa a že se budou brát. Mě přišlo, že to byla ta Kamini, o které furt psala, že ji holky na beremese drbaly. Měla nějak moc informací o tom a dokonce věděla o omluvách, které ji psaly. A nebo to možná byla její kamarádka.
Tak nejdřív, že má super chlapa a pak že je bývalka terorizuje. Mně to přišlo od ní dost sprosté, napíše, že jsme slepice a pak se omlouvá, že má problémy.
taky jsem to četla a to bylo fakt maso včera,myslím si,že to vůbec nepatří sem,tahat tady nějaké své soukromé problémy s kristi atd.Já jsem se taky radši nezúčastnila,byla tak hloupá,že to opravdu němelo smysl holky.

Já mám holku a i když jsem chtěla kluka,tak jsem moc štastná že ji mám a je to naše sluníčko. :slight_smile:
barad asi to sněhurka nebude,tahle psala hloupěji :grinning: pak se sněhurka ozvala a psala,že to ona není.

dashak tak to je fakt divné.Nějak to nechápu :grinning: Pak se omlouvala ?
2. únor 2007 v 08:51  • Odpověz
K tomu příspěvku miriam ze včerejška jak psala že se znásilńují jen holky .No dobře a co když to bude zrovinka ten tvůj kluk co tu holku znásilní?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je pak o dost horší.Nechápu jak někdo může hledat výhody v pohlaví obě mají své klady i zápory vždyť je to jedno, kluk může fetovat, krást, zabíjet, nedodělat školu, způsobit rodičům trápení, dluhy, exekuce, nechápu jak si někdo může myslet že kluci nezlobí že jen holky dělají problémy a jak se vůbec na to někdo takto může dívat? :confounded:
2. únor 2007 v 08:52  • Odpověz
Jo, napsala, že má dneska blbý den a že tu píše bludy. Pak napsala o té ex přítelkyni a že je z toho vyřízená. Už přesně nevím, jak to bylo, je to myslím na str. 7
2. únor 2007 v 08:53  • Odpověz
Sama za sebe jí nevěřím ani slovo, nejdřív tady pouráží kde koho a ví toho o kamini tolik a o její ip že buď se jí tam nabourává nebo je to ona :unamused: Pak se omlouvá že má blbou náladu no a??Kdo ji nemá?Kdyby se takto choval každej když ho třeba nasere někdo v práci to by tu vypadalo.Tak se milá miriam ventiluj jinde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2007 v 08:57  • Odpověz
barad přesně tak!!!!!!!Taky to nechápu,jednou je to tvé mimčo,tak by neměla nějak nad tím přemýšlet,zda holka nebo kluk.Ale znám jednu,které když řekly,že to bude kluk,tak se rozbrečela a měla z toho deprese a byla totálně zničená,já jsem nechápala!!A ted?Miluje ho a všem říká,že by holku nechtěla :grinning: :grinning: :grinning:

Myslím si,že vše záleží na výchově,jak dítě odmalička každý vede.Jasně,škola,parta,doba,vše dítě ovlivnuje a s tím ani my nic nenaděláme,ale říkat,že holka je problémovější než kluk,tak to mi také přijde nepravdivé.
2. únor 2007 v 08:58  • Odpověz
jo a ještě k tomu znásilnování atd.Většinou je to ale muž,kdo ty holky znásilnujě,pedofilové jsou taky spíš jen muži a to nemluvím o jiných hrozných věcech,které mají muži na svědomí. :angry:
2. únor 2007 v 09:04  • Odpověz
dashak spíš si myslím,že si výmýšlela,přece to,že mám s někým nějaké trable,neznamená,že tady budu urážet a hýřit špatnou náladu. :confounded:
2. únor 2007 v 09:05  • Odpověz
tak mě je to taky fuk,hlavně,at máme spokojené a zdravé miminko a víc není potřeba :slight_smile:
2. únor 2007 v 09:36  • Odpověz
Andik, ještě me zarazila jedna věc, byla registrovaná teprve od 23.1. a v nějakém příspěvku vyhrožovala, že to napíše Majce. Já nevím, jak dlouho trvá tobě, než se zorientuješ v novém prostředí, kde je tolik témat atd., ale já bych po týdnu registrace asi nevěděla kdo je Majka, a že ji můžu něco jen tak napsat, když se mi to nelíbí. Takže podle mě má duplicitní registraci.
2. únor 2007 v 09:37  • Odpověz
dashak,to je fakt!Ty jsi pozorná,mě to nějak ušlo,tak bud to to od někoho ví,že lze nepsat adminům,nebo má jěště další nick :slight_smile: Já jsem se o majce dozvěděla taky až za několik týdnů :grinning: ale třeba si ona zjistila informace mnohem dříve než my.To je možné.
2. únor 2007 v 09:41  • Odpověz
Já si myslím, že je to ta Kamini.
2. únor 2007 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky, jak to tady tak pročítám, tak se přestávám divit, že ta miriam nebo jak se jmenuje, tady pořád otravuje. Vždyť už je to pár hodin co je pryč, ale pořád vlastně v centru vaši pozornosti. Tahle diskuse není o miriam.
Jinak já mám dvě dcery, a neměnila bych ani za nic. Chceme s přítelem ještě zkoušet, že by chtěl syna. Ale když to bude zase holka, tak neva. Hlavní je zdraví.
2. únor 2007 v 10:06  • Odpověz
Alenahabibi, asi proto, že nám dost zvedla mandle! Aspoň mě konkrétně.
2. únor 2007 v 10:17  • Odpověz
Já to tak neřeším, jedním uchem dovnitř druhým ven. A co ty plánuješ ještě děti?
2. únor 2007 v 10:21  • Odpověz
miriam mi pripada, ako keby trpela neznasanlivostou a nenavistou voci zenskemu pokoleniu... co ju nikto nemal rad?... :confounded:
a k jej vyjadreniam... aj chlapa mozu znasilnit.. aj chlap moze trpiet anorexiou a bulimiou..aj chlap si moze "skazit zivot", aj na chlapa sa moze minat vela penazi....
ale skor myslim, ze len chcela trochu "rozprudit" vasnivejsiu debatu...
2. únor 2007 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.