• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holčička nebo chlapeček?

(Zamčená)
27. října 2008 
holky,neřešme už Mariam-všude se najde někdo,kdo rozčeří vody a boj proti těmto osobám je jako boj s větrnými mlýny-stejně se budou točit dál :slight_smile:
(mimochodem-to že se tu Miriam orientuje krátce po registraci nemusí nic značit-já sama se zaregistrovala až po plů roce pasivního čtení-už jsem taky věděla jak to tu zhruba chodí-to bylo na beremese :wink: )

No prostě-nenechme si kazit diskuze zpětným vracením se k "prudícím" osobám...
k tématu-moje rodina chce kluka,manželova rodina holku(širokodaleko v rodině ji nemají..),mně je to jedno a manžel chtěl holku(naivně si myslí,že by byla hodnější,ale to bude i o temperamentu atd a ne o pohlaví...) No a nakonec to bude barva Modrá :slight_smile: ,takže manžel plánuje,že nakoupí spoust vláčků :grinning: (nebudu zdůrazňovat.že hlavní je zdravé mimčo-to si přeje a uvědomuje každá maminka :slight_smile: ) a už se na toho našeho prcka moc těšíme :slight_smile:
2. únor 2007 v 10:53  • Odpověz
Alena, já bych chtěla druhé mimi až bude Ivanka větší, tak 4-5 let. Manžel by chtěl už teď, ale to nepřipadá v úvahu. Chodí z práce v 7, na malou nemá vůbec čas a za celých 10 měsíců ji nevzal sám ani jednou na procházku. Nestíhá se věnovat jednomu a už by chtěl druhé. Navíc s Ivankou je dost práce, musíme cvičit a jezdit na rehabky. A je to takový smišunek, tak si ji chci pořádně užít a pak si zas pořádně užiju další miminko. A třeba mi Ivanka i pomůže :sweat_smile:

A taky se bojím, že by to dopadlo stejně jako poprvé. Měla jsem preeklampsii a nikdo není schopný říct, jestli bude i podruhé. A není to sranda chodit za mimi do inkubátoru a třepat se. A těch vyšetření a lítání po doktorech!
2. únor 2007 v 11:33  • Odpověz
dashak,jak si došla na to,že jsem KAMINI?? :grinning: radila bych Ti se starat o sebe a Tvou Ivanku nebo jak se jmenuje a nechat mě být. :sunglasses:
2. únor 2007 v 11:41  • Odpověz
Miriam, proč hned prudíš. Já jsem nenapsala, že jsi Kamini, jen že si to myslím. Sama si psala, že na svůj názor má každý právo. Osobně jsem na albu Kamini včera neshledala nic neobvyklého, jestli tě to uklidní. Na beremese vůbec nechodím, pač mám dávno po svatbě. Řeším teď jiné věci.
2. únor 2007 v 11:45  • Odpověz
tak řeš své problémy a mě nech laskavě na pokoji. :sunglasses: díky
2. únor 2007 v 11:47  • Odpověz
To ti věřím Dashak, u mě to vyšlo, že mezi holkama je věkový rozdíl 6 let, a taky nám to nešlo. První těhotenství sem měla v pohodě, ale u druhého se ozval žlučník a měla jsem těhotenskou cukrovku, takže jsem celé těhotenství spíš hubla, tak jsem taky ráda, že to tak dopadlo
malá se narodila s pupečníkem kolem krku, musela dostat kyslík, měla apgar 8
no a já měla po porodu vnitřní krvácení. ale i tak plánuju další, co tě nezabije to tě posílí
2. únor 2007 v 11:48  • Odpověz
Alena, toho hesla se držím taky, ale bojím se, že by to nemuselo skončit šťastným koncem jako poprvé. Ani ti nebudu říkat, kolik miminek v té nemocnici umřelo :frowning2:
Jinak druhý by mohl být chlapeček, ať máme páreček a manžel by konečně mohl předávat ty svoje motoristické dovednosti. Akorát by byla sranda, kdyby to třeba zrovna toho kluka nebralo a Ivanka by naopak byla zapálený motorista :grinning: Ona je takový malý rebel, tak bych se ani nedivila
2. únor 2007 ve 12:01  • Odpověz
Neboj ono to dopadne určitě dobře, nikde není řečeno, že to musí být pokaždé průser. U tebe poprvé zlé podruhé bude určitě v pohodě. Tak se neboj a do toho, držím palečky
2. únor 2007 ve 12:08  • Odpověz
Alena, díky. Doufám, že si mezitím seženeme domeček, děsím se, že by moje ratolesti vyrůstaly tady v tom Bronxu, kde teď bydlíme.
2. únor 2007 ve 12:55  • Odpověz
dashak,ty máš taky takovou čertindu,taky je to na ní vidět :grinning: ,to by byla sranda kdyby naše děvčátka frčeli s autíčkama a tak,a kluci tahaly kočárky.No to je teda představa :astonished: .Jess má dva kočárky a berou ji akurát autíčka,opravy a tak.No jo,nemá po kom dědit princeznovské sklony,já byla hrozný raubíř,a zatím nemá z taty nic :unamused:
2. únor 2007 ve 13:11  • Odpověz
Chtěli jsme s přítelem kluka. Ani nevím proč..Ale teď jsem strašně ráda za holčičku, těším se, až jí budu dělat copánky a neměnila bych. :grinning: Jen o toho brášku se za pár let ještě pokusíme! :wink:
2. únor 2007 ve 13:18  • Odpověz
rova,to jo já jsem kadeřnice,a krásně si vychutnávám culíky na malé :grinning: ,je to fajn si holku čančat,ale už mám abst'ák po modré barvičce.Už se těším na kluka,podle prstýnku mám mít kluka,tak uvidíme :wink:
2. únor 2007 ve 13:20  • Odpověz
jess, už jste zadělali? Nebo teprv plánujete?
2. únor 2007 ve 13:52  • Odpověz
My to plánujeme tak v létě,ale jen pokud vyjde nějaká zahrádka,nebo tak něco,se psem a čertem a miminkem,bych venčení co 3hodky asi nedala :grinning: .Můj chlap totiž taky je v práci do večera,na malou po půlhodině co je doma už nemá nervy,venku ji sám taky ještě neměl :unamused: ,no prostě pomocník za všechny prachy :angry: .No původně už jsem dvě mít dávno chtěla,ale to zatracené bydlení :angry: ...Jestli to vyjde,tak malá snad už bude šikula a pomůže mi pěkně,doufám,že nebude žárlit.Zatím žárlí na všecky :frowning2:
2. únor 2007 ve 14:02  • Odpověz
Jess: My ještě nemáme vlásky na účesy, už jsem netrpělivá :grinning: Ale to je jasný, mnoho lidí chce kluka i holku..Tak ať se vám to podaří! :wink:
2. únor 2007 ve 14:02  • Odpověz
rova,mě by nevadilo ani kdybych měla dva kluky nebo naopak,takže se z toho nijak nezhroutím,kdyby byla zas holka :grinning: ,ona ta moje stejně vydá za 5kluků :grinning: .
My máme na vlasy v rodině štěstí,a to moje je chlupatá nejmíň,mé dvě segry měli 3xtolik co má moje,na těch jsem řádila s účesy taky :grinning: .Jo chudáci holky si se mnou vytrpí.
A na kluka už mám taky předvymyšlené různé extravagantní účesy,mě se tak ty děcka hrozně líbí.
2. únor 2007 ve 14:28  • Odpověz
Rova, ty můžeš Vanessce dát aspoň sponečku, my nemáme vlasy vůbec :cry: A to už máme 10 měsíců. Přitom oba máme s manželem husté tmavé vlasy, tak nevím.

Jess, není malá náhodou střelec? Já jsem a taky jsem si víc hrála s angličákama než s panenkama a za barákem jsem lítala s hokejkou a nosila jsem úplně krátké vlasy - výbrus, což jako kadeřnice určitě budeš znát. Až do 15 než jsem šla na střední a pochopila, že tam mi klučičí image moc nepřidá, tak jsem se začala spíš chovat jako holka.
Jinak Ivanka je beran, takže to snad mluví za všechno.
2. únor 2007 ve 14:34  • Odpověz
dashak,beruša je těsně za střelcem,je 23.12,takže už na ní vyšel kozoroh:slight_smile:.Ona chováním a povahou je takový klučina,ale zas o sobě ráda prohlašuje že je čačí,holka se v ní taky nezapře :grinning: ,hlavně když jí koupím nové oblečení
2. únor 2007 ve 14:41  • Odpověz
Aha, takže to je takový dáreček. Myslím jako vánoční :grinning:
2. únor 2007 ve 14:53  • Odpověz
:grinning: ,jo no,dáreček ve všech směrech
2. únor 2007 ve 14:54  • Odpověz
Jo holky, tak já čekala, že bude mít vlásků víc. Při narození jich měla docela dost, ale nějak nerostou..Nestříhala jsem je, tak že by to bylo tím?? :unamused: Ale s tou sponečkou to je dobrý nápad, Dashak. Vanesska totiž ještě nemá náušničky a ani nijak zásadně nedodržuju holka-růžová, takže se občas lidi pletou. :confounded: Jinak taky je to pěknej ďáblík..lvíček.. :grinning:
2. únor 2007 v 16:50  • Odpověz
je fakt,že někomu po ostříhání lezou vlásky rychlejc,můj brácha byl v roku ostříhaný dohola,do té doby byl blond a po ostříhání už mu rostou jen tmavě hnědé.
Příroda si s náma hraje :grinning:
2. únor 2007 ve 20:11  • Odpověz
:grinning: My nemáme co ostříhat, takže zase nic.

Rova, mě taky Ivanku vždycky chválili, že je to šikovný chlapeček.A jednou v Ikei seděla v sedačce a měla bílé bodyčko s malým světlemodrým medvídkem a růžové ponožečky. A nějaká paní říkala své dceři - Ježiš, to je nádherný chlapeček, jé a má růžové ponožky :grinning: Tak to jsem nerozdýchala.
2. únor 2007 ve 20:51  • Odpověz
dashak,to se mi zatím nestalo,že by si moji malou popletli,ale zato jak jsme byly s bráchou malí,tak on byl vyloženě holčičí ksichtík a já hrozný raubíř stříhaný na synka.No a babině na dovči v bulharsku nechtěli bráchu pustit na chlapecké záchody,že holčičky chodí vedle :grinning: ,a o mě se s mou maminou jeden blbec hádal,že jsem chlapeček.Mamka byla vytočená,že jak to může tvrdit,když ona je matka a prý jestli nevidí ty šatičky a on na to,to je jedno,nemá náušnice,tak je to kluk.Mamka mi vždy vykládá tydle hystorky a já z toho upadám do kómatu :grinning:

Jo blbec se najde všude:slight_smile:.Je ale fakt,že já si nechala prostřelit náušnice až v 18-ti :wink: .A že sem chtěla být kluk,jak já bráchu nesnášela,vzpomínám si,že jak jsme chodily ven,tak jsem ho nutila at' mi říká Tomáši.No a ted' jsem strašně ráda,že patřím do řádu ženských :grinning:
3. únor 2007 v 00:56  • Odpověz
Jess, tak to jsme si dost podobné, já jsem si zas nechávala říkat Danek. Ven jsem zásadně chodila v riflích otrhaných od vrchu dolů a taťka mi na ně ještě narazil cvoky. No prostě puberta nevynechá nikoho. Ale teď mám taky jasno, na které straně barikády se nacházím. Takže se taky počítám mezi ženské :sweat_smile:
3. únor 2007 v 16:51  • Odpověz
My jsme naše rodiče taky stály dost nervíků :grinning:

To sem zvědavá co se bude postupem času líhnout za kravinky v hlavinkách těch našich holčin :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale stejně sem ráda že jsem ženská :wink:
3. únor 2007 ve 23:19  • Odpověz
Bohužel jsem donucena okolnostmi k vyjádření se,sic není mým stylem udržovat hořící plamen,jež nemá výšku.. Miriam,velmi mne zajímá,jak můžeš vědět,že jsem onu zmíněnou omluvu ignorovala?? To mi tedy vysvětli! Těžko ses mohla vloudit do mé IP,již potřetí jsem změnila heslo a takový "hekr" nejspíš nejsi,to by ses bavila jinak a jinde.. :wink: Jen jediná uživatelka na beremese o vzkazu od Kristi ví,a ta má přezdívku jinou. Staráš se mi tímto o "popularitu",o níž v žádném případě nestojím. Nejsem malé dítě a nepotřebuju ničí obhajobu. Pokud máš s Kristi jakýkoli účet,žádám Tě,abys jej vyřizovala sama za sebe a nepoužívala mne jako zástěrku. Zatím jsi pouze nic neříkající a nedůvěryhodný anonym a za svými názory si můžeš stát až minimálně tehdy,přidáš-li do pasu svůj portrét a do alba fotografie s přítelem či manželem. Dasho,nemám Ti Tvé podezření nikterak za zlé,ovšem natolik slaboduchá,abych se prozradila tak prvoplánově okatým způsobem,vážně nejsem. :grinning: :grinning:
Je šokující,že přestože jsem se ocitla na těchto -pro mne stále báječných- stránkách výhradně kvůli svatbě a tak tomu zůstane i nadále,snaží se ze mne kdosi ze záhadného důvodu udělat někoho ostře konfrontačního!Fascinující.. Internet je zkrátka ošemetná záležitost,naštěstí všechny mé příspěvky a gratulace ve svat.albech hovoří za mne a ani desetkrát převlečená miriam.a je nemůže zpochybnit. Mimoch. bydlím v okrese Karviná. :wink:
Vím,že administrátor zjistil identitu této podivné registrace a kapitola je uzavřena,přesto byla jaksi záhodno reagovat.
A na závěr taky k tématu :grinning: - přála bych si jako první dítko slaďoučkou holčičku a můj milý zase čiperného klučíka,aby jej mohl zasvětit do sportovních aktivit a předat mu svou vášeň pro míč,tak jsem zvědavá,zda bude vyslyšena má touha hrát si s "bárbínkama",anebo ta miláčkova.. :sweat_smile:
7. únor 2007 ve 12:38  • Odpověz
kamimi,s holčičkama už to není jak bejvávalo :grinning: ,já mám první holčinu a vydá tak za 10kluků :wink: ,zajímají ji motorky autíčka a opravování s tat'kou,na panenky si najde čas jen občas :grinning: .Já si říkám,že její kočárek užije spíš hošan :sweat_smile:
7. únor 2007 ve 13:09  • Odpověz
Kamini ahoj, jsem ráda, že mi to nemáš za zlé :wink: , pač jsem to napsala i miriam.a, že netvrdím, že jste jedna osoba, jen že si to myslím. Já jsem byla trochu mimo mísu, co tu miriam s kristi řešila, protože na beremese jsem snad rok nebyla, takže jsem nevěděla o co go. Dokonce jsem pak zkoušela najít nějakou diskuzi, o které tu miriam pořád něco plácala, ale nic jsem neobjevila, jen tvoje album.
Tak se nezlob, jen mi přišlo moc okaté, jak se do kristi navážela a měla nějak moc informací o tobě. Není to moc důvěryhodné, když si někdo udělá novou registraci bez fotky, má tam okres Hodonín a v průběhu diskuze to změní na Ostravu.
Jen doufám, že miriam jsme se zbavili :wink:

A na kdy plánujete miminko?
7. únor 2007 v 15:45  • Odpověz
ahojky no tak se taky přidám k této debatě :grinning: , mně samotné by to bylo teda úplně jedno, hlavně ať se má čile k světu a je zdravoučkej, ale přítel už má jednu holčičku, takže bych ráda kluka, ale šťastná budu tak i tak to je jasný :sunglasses:
11. únor 2007 v 15:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.