• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holka nebo kluk?

(Zamčená)
24. května 2013 
Ahojda všem,

byla jsem na screeningu - jsem 12+1,vše ok naštěstí - jen pohlaví mi řekne až 20t. Dal nám fotečky a mmj jedna mi přijde že je to něco (ovšem estli to je vůbec pohlaví :grinning: ) je kluk - proto zasílám sem Vám odbornicím, zda-li jste měly něco podobného a co z toho nakonec bylo :grinning:
24. kvě 2013 v 08:01  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz
fotečka bude?aby jsme se mrkly?me se teda taky zdálo jednou že je to kluk ale byla to šnůra nebo ruka
24. kvě 2013 v 08:14  • Odpověz
fotka tu není, každopádně v tomto tt se to poznat nedá, pokud nejsi opravdu extrémně zkušený ultrazvukař s výborným přístrojem a letitou praxí. Zevní pohlaví se zatím liší jen polohou a směrem pohlavního hrbolku, takže je to i pro skvělého doktora spíš hodně kvalifikovaný odhad (nicméně který často vychází, mě syna taky doktorka řekla, ale vím, že je to jedna z nejlepších lékařek v kraji...mmch. sama u svého těhotenství se ale spletla, myslela, že je to holčička, ale za pár týdnů už to byl jasný kluk). Takže fotku klidně dej, ale neřekne Ti nikdo nic, pindík tam zatím vidět není, i jestli je mimčo kluk.
24. kvě 2013 v 08:17  • Odpověz
Ahoj já jsem byla v 12+3 na screeningu a řekla mě že je to kluk a šlo to i pěkně vidět ! :slight_smile:
24. kvě 2013 v 08:27  • Odpověz
Já byla ve 12tt na genetice a potvrdili nám na 95%holčičku a holčička to je :slight_smile:
24. kvě 2013 v 10:43  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.